Aby korzystać z zawartości forum należy się zarejestrować TUTAJ
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników! :-)
Rejestrując się na forum uzyskujesz m.in. rabaty na cygara u forumowych partnerów (sklepy cygarowe). Zapraszamy!

Cigar Aficionado
autologowanie:
Witaj na forum Cigar Aficionado! Aby uzyskać pełny dostęp zaloguj się lub zarejestruj.

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: aficionados, zwierzeta

ZWIERZĘTA AFICIONADOS
Autor Wiadomość
toilettroll
Początkujący Aficionado

Obecności na FOSCA: 3
Otrzymał 15 piw(a)
Wysłany: Czw 03 Wrz, 2009   

Co do ptaszników i tego typu podobnych przyjemniaczków wiem jedno, lubią wiać ze swoich terrariów- szczególnie gdy nie są one profesjonalne. Sam już trzy razy musiałem zaganiać w akademiku pająka mojego współlokatora do "klatki". Zazwyczaj to trochę trwa bo (i na szczęście) gatunek nierychliwy. Uciekłszy w sobotę do niedzielnego południa gdy go zastałem na wolności, przeszedł pół metra- zasadzał się na niezgaszoną lampkę (zmusiło go życie, ktoś nie domknął okna w grudniu). :palacz:

Zimno, aż tak straszne nie jest- ale notoryczne trzymanie pająka w złych warunkach opóźni kolejna wylinkę, a i ona sama nie będzie efektywna.
Osobiście wole zwierzęta reagujące same na moją obecność, bez wymuszania ekierką by poszły w cholere :mrgreen:

jasiu1234567890
Początkujący Aficionado

Otrzymał 2 piw(a)

Pawelord2 napisał/a:
Mój domowy inwentarz składający się dotychczas z psa i kocicy (zdjęcia w drodze) właśnie wzbogacił się o dwa kocięta :) To już druga ciąża kocicy zakończona sukcesem, zapewne ostatnia no i jeden zostanie w domu a drugi już zaklepany dla sąsiada. Kocica jest biało-buro-rudo-czarna więc koty jeden bury i jeden biało czarny;] poprzednim razem był jeszcze biało-rudy, tym razem nie ma :/

rozumiem, że koty są rodowodowe, znasz ojca młodych że ja mnożysz ? ;]

Pawelord2
Nowicjusz

Koty w żadnym wypadku nie są rodowodowe, podobnie zresztą z psem, ale uznaliśmy że można kocicy zafundować troche macierzyństwa w życiu, tym bardziej że ładne z niej zwierze i sąsiedzi się pytali czy byśmy im kociąt nie odstąpili.
Poza tym dwa koty skuteczniej zajmą rodziców kiedy nadejdzie październik i ja z siostrą pomkniemy studiować ;]

Edit :)
A tutaj pies - Amigo

I ze mną, nudzimy się na spacerze

Hot Cheese
Nowicjusz

Wysłany: Śro 09 Wrz, 2009   

Mam trzy ptaszniki L. parahybana, C. fasciatum i A. geniculata. Wszystkie w stadium L7. Moze wrzuce wam kiedys foty :D

Hudini
Nowicjusz

Zaproszone osoby: 1
Otrzymał 1 piw(a)
Wysłany: Czw 05 Lis, 2009   

to i ja przedstawiam Hoovera, chyba on najbardziej jest zadowolony z zainteresowania Pana cygarami, więcej czasu spędza dzięki temu na powietrzu

mfsn
Nowicjusz

Otrzymał 2 piw(a)
Wysłany: Nie 25 Gru, 2011   

Dwie Nimfy: Samica i Samiec.
Samica jest ostro 'napalona', ale samiec jakoś się 'nie pali' do roboty ;)

Keber
Nowicjusz

Wysłany: Śro 28 Gru, 2011   

Do niedawna miałem dwa psiaki, ale jeden miał raka i to dość niefajnie się działo więc zapadła decyzja o uśpieniu. Został mi pies z kotem:

Kot Pędzel (ja go tak nazywam, i jak mam jedzenie to reaguje).
Typowo charakterny kot, którego nie jestem w stanie rozgryźć. Raz miłe to, raz mnie gryzie.

http://imageshack.us/f/19...32816901510.jpg

Pies Cezar.
Drugi owczarek w moim domu o imieniu Cezar. Za miły jak na takie rozmiary, ale idzie go poszczuć na niechcianych gości pod bramą :)
Jak widać na zdjęciu, prowadzi bardzo aktywny, łóżkowy tryb życia :D

http://imageshack.us/phot...p0111110952.jpg

Kwiatt
Ekspert Aficionado

Obecności na FOSCA: 5
Otrzymał 564 piw(a)

Rudasek jest super ;-) Koty potrafią być charakterne.

Jacek Bernacki
Początkujący Aficionado
cieniasek

Otrzymał 51 piw(a)

W tej chwili najdroższy na świecie wiejski kundel, którego uratowaliśmy od niechybnej śmierci.
On natomiast odwdzięcza się szczekaniem, dość głośnym ... a właściwie to nawet bardzo... słychać go na pół wsi (niestety dosłownie). Musi obszczekiwać każdego, widać uważa, że tak zarabia na swój ZUS :)
W zasadzie nie wiedzieliśmy jak go nazwać, więc mając w pamięci, że Wstęp Bron jest skrótem od Wstępa Bronka, a ten od Wstępa Bronisława uznaliśmy, że będzie się wabić Bryś, co jest skrótem od Bernackiego Rysia, a tenże od Bernackiego Ryszarda.
Jak już wspomniałem wcześniej pies ma niemiły zwyczaj darcia mordy na każdego przechodzącego czy przejeżdżającego co jest szczególnie dokuczliwe latem.
W sumie jednak poczciwa z niego morda i dobrze, że go mamy.
A oto i on:

Keber
Nowicjusz

Wysłany: Czw 29 Gru, 2011   

Kwiatt: Dzięki, jak masz kocicę jakąś to można skrzyżować i też Ci się rudy trafi :D

Jacek: Miałem kiedyś jamnika, który u mojej ciotki na wsi się błąkał. Dzieciaki go ganiały, obijały i straszyły. Jak już go zabraliśmy (do momentu, aż nam nie uciekł) to był najwierniejszy pies, jakiego można mieć. Można było zauważyć u niego wdzięczność dzień w dzień.

Keber
Nowicjusz

Wysłany: Śro 18 Sty, 2012   

Nie mogę edytować, więc będzie post pod postem.
Od wczoraj mam nowego kumpla Victor I zwany Jednookim :D
W sumie wczoraj wieczorem się u mnie zadomowił, a dziś zwróciłem uwagę, że ma ciągle zamknięte prawe oko :(
Oto mój dostojny pan mysz:
[img] Uploaded with ImageShack.us[/img]

Kwiatt
Ekspert Aficionado

Otrzymał 564 piw(a)
Wysłany: Czw 02 Lut, 2012   

Dla miłośników kotów i s-f:

ARCHIE
Nowicjusz

Otrzymał 7 piw(a)
Wysłany: Pon 18 Mar, 2013   

Nie wiedziałem że jest tu taki temat.
Jestem miłośnikiem psów posiadam 3 suczki.
2 suczki rasy Amerykan staffordshire terier
oraz jedną suczkę mastino napoletano.
Wszystkie 3 to typ psa obronnego, lecz naprawdę są bardzo miłe i wierne.
Oczywiście zawsze gotowe do tego do czego natura je stworzyła do obrony swego pana:)

Kwiatt
Ekspert Aficionado

Otrzymał 564 piw(a)
Wysłany: Wto 19 Mar, 2013   

Jest jest, aficionados lubią zwierzaki :mrgreen:

Borsuk
Początkujący Aficionado
Mlaskmlask-mniammniam:)

Otrzymał 75 piw(a)
Wysłany: Czw 21 Mar, 2013   

no nie no, ten temat mnie już rozwalił, wchodzę na forum a tu ulubione piosenki aficionados,
fury aficionados, upodobania religijne, polityczne i sexualne, zwierzęta, sporty, kolory swetrów, rozmiar stanika, smak herbaty, system operacyjny na telefonie, guziki czy rozporek, ulubiona dieta i ...
Ludzie, piszcie więcej o cygarach. Rozumiem, że chcecie wymyślać nowe topiki, ale to forum jakiś czas temu było bardziej o cygarach mniej o palaczach. Od pisania o sobie jest FB i nk.

ARCHIE
Nowicjusz

Otrzymał 7 piw(a)

Borsuk napisał/a:
no nie no, ten temat mnie już rozwalił, wchodzę na forum a tu ulubione piosenki aficionados,
fury aficionados, upodobania religijne, polityczne i sexualne, zwierzęta, sporty, kolory swetrów, rozmiar stanika, smak herbaty, system operacyjny na telefonie, guziki czy rozporek, ulubiona dieta i ...
Ludzie, piszcie więcej o cygarach. Rozumiem, że chcecie wymyślać nowe topiki, ale to forum jakiś czas temu było bardziej o cygarach mniej o palaczach. Od pisania o sobie jest FB i nk.

Borsuk rozumiem twe zdenerwowanie, lecz to co tu piszesz to reklama czy inny temat dotyczący cygar?
Mylę się?
Każde forum ma takie wątki przez nie poznajemy ludzi i ich zainteresowania.
Osobiście zapamiętałem twoją wypowiedź i opis książki mamy.
Powiem szczerze, że byłem pod wrażeniem.
Lecz jeśli książki akceptujesz lub o nich piszesz, a zwierzaków i innych już nie to przykro mi, odbiorę twój wpis wtedy jako reklamę swej mamy na forum cygarowym, a tego chyba nie zamierzałeś?
Oto twoja wypowiedź:
I link do wypowiedzi:
http://forum.cigaraficion...ghlight=#121597

To ja w takim razie zachęcam do przeczytania debiutanckiej powieści mojej mamy!
Sekrety Adam - Ewa Trojanowska

i mini recenzja:
Bardzo lubię sięgać po książki polskich "świeżych" autorów, szczególnie tych debiutujących, i w ten sposób natrafiłam na wiele wspaniałych powieści.
Powieść opowiada o życiu tytułowego Adama - około 40-letniego człowieka sukcesu, który - wydaje się - wiedzie ekscytujące, świetnie opłacane życie korporacyjnego pracownika (częste podróże służbowe, samoloty, hotele, knajpy, alkohole i kobiety... wiele bardzo chętnych kobiet). Adam mimo niezliczonych romansów i przypadkowego, szybkiego seksu dla rozrywki, tęskni za prawdziwą miłością. Jednak w swoich poszukiwaniach błądzi i nie mogąc jej znaleźć, lokuje uczucia w nieodpowiednich kobietach... Zakończenie daje jednak pewną nadzieję.
Język autorki sprawny, soczysty, miejscami - dla mnie - zbyt mocny, ale to kwestia gustu.
Książka może być przestrogą dla tych, którym się wydaje, że bez korporacji nie ma życia.

Pekal
Doświadczony Aficionado

Otrzymał 711 piw(a)

W temacie...na stanie:
- suczka Fiona...czasami towarzyszy mi podczas palenia (zazwyczaj szybko ucieka), sudowny zwierz :)
- kot Shrek...wrrrr wyjatkowo wredny egzemplarz. Nie mam nic do kotów, ale mój ma poważny defekt polegający na dewastacji chaty.
- u córy rybki, chomik,
- u syna dwa ptaszniki a dla ptaszników białe robaki i karaczany
...a co jak wszystko to wszystko

Kwiatt
Ekspert Aficionado

Otrzymał 564 piw(a)

Pozdrów mamę, wczoraj tą książkę kupiłem :D Mam nadzieję, że jak mi się spodoba, to będę mógł liczyć na dedykację?

Borsuk
Początkujący Aficionado
Mlaskmlask-mniammniam:)

Otrzymał 75 piw(a)

Kwiatt napisał/a:
Pozdrów mamę, wczoraj tą książkę kupiłem :D Mam nadzieję, że jak mi się spodoba, to będę mógł liczyć na dedykację?

Oczywiście :) dedykacja z dymkiem :)

Odpowiedz do tematu