Aby korzystać z zawartości forum należy się zarejestrować TUTAJ
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników! :-)
Rejestrując się na forum uzyskujesz m.in. rabaty na cygara u forumowych partnerów (sklepy cygarowe). Zapraszamy!

Cigar Aficionado
autologowanie:
Witaj na forum Cigar Aficionado! Aby uzyskać pełny dostęp zaloguj się lub zarejestruj.

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: dzieja, dziwne, rzeczy, sie

Dziwne rzeczy się dzieją...
Autor Wiadomość
klochowicz
Ekspert Aficionado

Obecności na FOSCA: 7
Otrzymał 143 piw(a)
Wysłany: Wto 19 Mar, 2013   Dziwne rzeczy się dzieją...

Mam dwie sprawy, które chciałem tu poruszyć, bo mam świadomość, że przy takiej ilości zarówno użytkowników jak i postów Administracja nie wszystko wychwyci.

Zauważyłem jednak dwie rzeczy, które trochę mnie irytują:

Punkt 3. Regulaminu: Zabronione jest tworzenie takich samych wątków w kilku różnych działach.

Codziennie odpalam forum i bije mi po oczach spam - to samo w 4 działach. Po co? Przecież każdy widzi nieprzeczytany wątek i wystarczy informacja w jednym miejscu. To nic nie daje, a tylko wkurza - sądzę, że nie tylko mnie.

Sprawa druga - kryptoreklama. Ja też się reklamuję, ale uczciwie i w odpowiednich miejscach. Jeśli ktokolwiek poczuł się urażony moją reklamą w innym miejscu niż do tego wyznaczone - proszę o sygnał. Raczej po prostu zapraszam w takich miejscach na priv. Poza tym zarówno pod kontem "klochowicz" jak i "C-KAR" widnieje wyraźna stopka z adresem sklepu - bez ściemy.
Myślałem, że to naturalne i zasady fair play dotyczą nas wszystkich. Średnio rozgarnięty homo-sapiens zorientuje się, że dany post (lub seria postów) została napisana przez ludzi związanych z danym sklepem - po prostu czuć sztuczniznę na kilometr. Po co? To znów powoduje powiązanie negatywnych skojarzeń z danym sklepem. Na innych forach za coś takiego grozi dożywotni ban.

Chciałbym jasno powiedzieć, że nie chcę nikomu szkodzić w żaden sposób - osoby, które mnie znają wiedzą to na pewno. Po prostu uważam, że takie miejsce jak forum powinno być jasne, przejrzyste i wolne od jakiejkolwiek ściemy z naszej strony - sprzedawców.
Celowo nie wklejam linków i nie robię wycieczek osobistych. Mam nadzieję, że cokolwiek z tego, co napisałem przeczyta Administracja lub osoby zainteresowane. Nie chciałbym też, żeby pod spodem poleciała lawina negatywnych postów - nie o to tu chodzi.

Kuba Łochowicz

ARCHIE
Nowicjusz

Otrzymał 7 piw(a)
Wysłany: Wto 19 Mar, 2013   

Jestem podobnego zdania.
Otwieram forum a tu w dwóch tematach ta sama promocja danego sklepu w dwóch tematach ten sam artykuł.
Ostatnimi czasy chyba się to nasiliło.
Fajnie że podjąłeś ten temat bo już mnie to drażniło.

MariuszW
Nowicjusz

Otrzymał 3 piw(a)

Popieram. Należy zrobić porządek.

Pekal
Doświadczony Aficionado

Otrzymał 712 piw(a)

Oczywiście też zauważyłem dublujące się posty w róznych działach. I teraz mogę przyznac, że przymykanie oka może doprowadzic tylko do nasilenia tego procederu. Słuszna uwaga, czas na wiosenne porządki (za oknem jeszcze snieg :( ).

Odpowiedz do tematu