Aby korzystać z zawartości forum należy się zarejestrować TUTAJ
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników! :-)
Rejestrując się na forum uzyskujesz m.in. rabaty na cygara u forumowych partnerów (sklepy cygarowe). Zapraszamy!

Cigar Aficionado
autologowanie:
Witaj na forum Cigar Aficionado! Aby uzyskać pełny dostęp zaloguj się lub zarejestruj.

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: aficionados, cigar, hobby

Hobby Cigar Aficionados :)
Autor Wiadomość
AdamCohiba
Nowicjusz
OPTIMUS pali Kubę !

Obecności na FOSCA: 8
Otrzymał 2 piw(a)
Wysłany: Czw 25 Mar, 2010   

a czy pod hobby można podciągnąc palenie cygar ?:)

pozdro

WhiteG
Nowicjusz

Wysłany: Sob 10 Kwi, 2010   

-Fotografia (sprzecik sony a550)
-Rower (kona blast - stare ale jezdzi :D )
-Informatyka (moje najsilniejsze hobby)
-Motocykle (a dokladnie cross, sprzecik to yamaha yzf250)
-Sila (czyli nagi wojownik)
-Cygara (co jest oczywiste)
-Muzyka (gra na gitarze od 10 lat :D , szczegolnie flamenco)
-Motoryzacja (starsze samochodziki, obecnie odrestaurowywuje Skode Octawie rocznik 1963 :D od podstaw wraz z tata)
-Nauka (lubie sie uczyc, a szczegolnie matematyka, fizyka i przedmity scisle :P )
-Sport (koszykowka a szczegolnie streetball)

P.Z.D.R !

koque1982
Nowicjusz
pilny uczeń

Wysłany: Pon 26 Kwi, 2010   

odnawiam temat, jako że duużo teraz forum czytam dochodzę do nowych ciekawych postów

więc hobby:

- żeglarstwo, kiedyś bardzo profesjonalnie (zawodowe) i regatowe (tu mogę się pochwalić 13xMP) teraz już raczej jako turystyka i samorealizacja
- motocykle + samochody = motoryzacja (jeżdżę tym i tym i kto wie czym jeszcze)
- muzyka, ostatnio bardzo lubię słuchać klasykę, szczególnie jeżdżąc autem
- sporty wodne, Kite, windsurfing, nurkowanie i inne
- alkohole : piwo, whisky i whiskey, koniaczek itd
- diamenty, biżuteria, złotnictwo

jiro
Nowicjusz

Otrzymał 2 piw(a)
Wysłany: Pon 10 Maj, 2010   

na pierwszy rzut idzie zdecydowanie fotografia, na poczatku moj sprzet to był Pentax K200D(genialny za niewygorowana cene, az zal ze go wycofali)... pozniej postanowilem pobawić się analogowo i przez moje ręce przewinęły się Pentaksy: Me Super, P30T, P50, ProgramA i kilka Chinonów. Aktualnie mam Canona G11, swietny sprzet(mimo ze "tylko" kompakt)... ale brakuje mu jednego, wielkiego jak stodoła wizjera z MESuper... gdyby to mial, bylby ideałem. :) marzenie to Leica M9... ale pewnie na zawsze pozostanie w sferze marzeń ;)

drugie to muzyka... japoński rock, szczególnie lubię B'z. w tej chwili jesli czegos slucham to jest to glownie ten zespół.

trzecie to Playstation 2, m.in. seria Final Fantasy(i niedoscignione FFVII z PSX)... akutalnie jak mam wolna chwile to pogrywam w Rogue Galaxy.

i mysle ze tyle wystarczy... :)

Konik Dobry
Początkujący Aficionado

Obecności na FOSCA: 2
Otrzymał 4 piw(a)

Ja lubię muzę (głównie metal, mimo zaawansowanego wieku) i hi fi. Strzelam trochę z łuku, bawię się od wielu lat, z przerwami, modelarstwem (ostatnio kolejowe). Interesuje mnie polityka i historia.

Arkadiusz
Aficionado

Obecności na FOSCA: 12
Otrzymał 299 piw(a)

Ha. I ja się tutaj pochwalę swoim hobby. Mam kilka nawet.

1.Cygara - ale to przecież wiecie
2.AirRivals - gra typu MMOG w którą gram prawie rok i wciągam się w nią coraz bardziej
3.Rower - lubię pośmigać po okolicznych lasach czy po prostu przemieszczać się po mieście
4.Fotografia - to taki mój nowy "freeq", profesjonalista nie jestem, ani nie mam profesjonalnego sprzętu, ale mimo to działam z całkiem dobrymi efektami. Tak bynajmniej mówią.
5.Broń - co prawda nie kolekcjonuję, ale się interesuję
6.Kawa - 15 miesięcy pracy jako baristo sprzedawca zaraziło mnie już na dobre
7.Hip-hop - kocham tę kulturę i muzykę. Jest wspaniała i niepowtarzalna. A dobry bit rozkręci każdą imprezę.

człekoupiór
Początkujący Aficionado
siesta

Otrzymał 19 piw(a)

to może ja też coś dorzucę ;)

na początek, coś co mnie zawsze fascynowało od małego... czyli numizmatyka... do dnia dzisiejszego uzbierałem kolekcję kilkuset monet z przeróżnych zakątków świata :)

dalej od prawie 10 lat interesuję się modelarstwem i grami bitewnymi... warhammer fantasy battle (może to komuś coś mówi) ;) tak, że dużo sklejam i maluję ;)

poza tym to z innej beczki, lubię strzelectwo terenowe z wiatrówki (pneumatyki długie i krótkie) teraz zaczyna się robić ciepło to nic tylko jechać w głusze i postrzelać z karabinka :palacz:

jeszcze inna moją pasją jest gotowanie :) właściwie wszystkie kuchnie świata, trochę tylko unikam owoców morza... ale właściwie myślę, żeby to zmienić (lubię np. ośmiornice :D )

do dobrego jedzenia oczywiście dobry alkohol, ale także lubię testować różne herbaty i kawy :) - odpowiednio przeważnie sypane/ w ziarenkach :)

co tam jeszcze... podróże, historia, polityka, prawo :)

no i muzyka.. przeważnie regionalna, ale najbardziej lubię kubańską! :bandit: :bandit: :bandit:

Xander
Aficionado
Tony Soprano

Otrzymał 13 piw(a)

Jak wszyscy to wszyscy to i Ja ;-)

Polityka z małymi przerwami na przewietrzenie głowy ;)
broń noże jak broń palna też nie posiadam ale ciekawski jestem
Metin 2 gra mmog
wszelkie dziedziny nauki - tak po trochu
Lotnictwo
Modelarstwo statki, samoloty
Marynistyka
Historia starożytna jak i powiedzmy 3 ostatnie stulecia.
Filmy
F1 od jakichś 10 lat

To chyba na razie tyle. :)

jiro
Nowicjusz

Otrzymał 2 piw(a)

o faktycznie, Xander przypomniał mi o F1... ja rowniez od bardzo dlugiego juz czasu jestem w ten sport wciagniety... niestety nie jeżdżę ;)

SzymonK
Aficionado

Obecności na FOSCA: 1
Otrzymał 91 piw(a)

Moje skromne hobby to przede wszystkim muzyka, staram się skupić na bardzo obszernym i szeroko pojmowanym jazzie, lubię słucham również, choć w mniejszych ilościach rocka i rapu.
Kolejna pasją są cygara, m.in. dlatego tutaj jestem :)
Jak każdy smakosz lubię również alkohole, kawy, herbaty i yerba mate. Próbuję, eksperymentuje i cały czas szukam nowych smaków.
Sport - niegdyś grałem w tenisa stołowego i uprawiałem taniec towarzyski, dziś zostało mi tylko bieganie i mecze w piłkę nożną jeśli jest okazja. Cały czas kibicuję i śledzę poczynania kilku drużyn.
Całkiem niedawno, zacząłem częściej sięgać po ciekawe książki i filmy, ale temu dam się jeszcze rozwinąć :)

Sebastian
Nowicjusz

Otrzymał 1 piw(a)

Witam kolegów, temat bardzo się rozwija to i ja coś o sobie:
Od dziecka fascynowały mnie silniki spalinowe i stara motoryzacja, z racji tego że mój ojciec od zawsze prowadził warsztat samochodowy nauczyłem się naprawiać różne mechanizmy i sprawia mi to wielką przyjemność (chyba umrę z odrobiną smaru pod paznokciami)
W życiu dorosłym zacząłem interesować się tytoniem i wszystkimi tematami pokrewnymi (nie wiem czy z racji nałogu, czy przez fascynację)
Jak większość chłopaków od dziecka pociągała mnie broń palna i tak mi zostało, strzelam sportowo choć nie jestem członkiem żadnego klubu czy organizacji to oprócz treningów staram się jeździć na zawody jako gość lub strzelec nie zrzeszony nawet z pewnymi wynikami ( np. dnia 09-05-2010 odbywały się" Zawody O Puchar Burmistrza Wołomina", i coś się udało ustrzelić. Wyniki będą ogłoszone za kilka dni na stronie www.salwa.pl )
I to na tyle z tych ważniejszych, bo takich mniej istotnych to jeszcze kilka by się znalazło.

P-Ń AFICIONADO
Nowicjusz

Wysłany: Nie 22 Sie, 2010   

Aby trochę odświeżyć temat to napisze o moich zainteresowaniach a więc :)
- tworzę muzykę trance i pogrywam na klawiszach (muzyke klasyczną)
- snowboard
- oczywiscie cygara :palacz3:
-djka

Adi
Początkujący Aficionado

Wysłany: Czw 24 Mar, 2011   

Chwila wolnego czasu pozwala odnaleźć tematy do których pewnie nigdy bym nie zajrzał w pośpiechu.

Niewiem czy wymieniać cygara jako hobby ;-) - bo przecież jakby nim nie były to mnie by tu nie było :-P
Z tych ważniejszych :
- kulturystyka/sporty siłowe
- muzyka (od lat 80/90 wszelkie kawałki rewolucyjne, do dzisiejszych dokonań szczególnie polskiego hip-hopu na poziomie)
- ostatnio również książka
- samochód (jazda samochodem niesamowicie mnie odpręża, i mógłbym jechać do RPA autem gdyby była taka potrzeba :-P )

Ponadto lubię wypić dobrą whisky, dobre piwko, kawkę, jestem fanem dobrego jedzenia, szczególnie dobrze przygotowane mięska, oraz ciastka/lody/torty :cool1:

Do niedawna również motocykl był moją pasją, lecz pewna pani skutecznie mnie z niej wyleczyła wyjeżdzając z podporządkowanej, co zaskutkowało położeniem przeze mnie motoru i przejechaniem po asfalcie jakiś 15 metrów...

Sonio
Doświadczony Aficionado
^.^

Obecności na FOSCA: 6
Otrzymał 572 piw(a)
Wysłany: Pią 25 Mar, 2011   

Z mojej strony zainteresowania to:

- Rower
- Piłka nożna (głównie liga włoska, zwłaszcza klub as Roma)
- Fantastyka książki, gry)
- czasem z przymusu język niemiecki :bejsbol:
- "Ogólnie to dziewczyny dyskoteki i takie tam, ale tak naprawdę to nauka bardzo mnie
kręci" :palacz:

Emju
Nowicjusz

Otrzymał 3 piw(a)
Wysłany: Nie 21 Paź, 2012   

Odkopię, bo ktoś pomyśli że nowi użytkownicy nie mają zainteresowań ;)

Ja mam całą masę hobby;) ostatnio książki i filmy mnie pochłaniają. Rower odpręża jak cholera. Kiedyś próbowałem sił w malowaniu farbkami olejnymi - fajna sprawa ale sprzątania więcej po tym niż samego malowania;) Lubię też zabaway piórem, tzn pisać oczywiście. Kocham historię w każdym calu...tylko czasu na to wszystko brak:|

krzysiex
Nowicjusz

Otrzymał 5 piw(a)
Wysłany: Wto 23 Paź, 2012   

Ja ostatnio mam bardzo dużo hobby :)

-IT: hobby sluzbowe ;) lubie sieciowke, ostatnio rowniez grzebie duzo w Sharepoincie
    -Lubię pograć na gitarze, gram na Les Paulu, bardzo mnie kręci ten kształt ;)
    -Ostatnio pogrywam sobie również w pokerka ;]
    -Lubię też coś dobrego ugotować i tym bardziej coś dobrego zjeść ;) taaak, jedzenie to moje jedno z wazniejszych hobby... :)
    -Nie skłamię chyba też, że lubie się napić dobrego bourbonu ;)
    -Jakiś czas temu kupiłem lustrzankę cyfrową, więc od czasu do czasu sobie pyknę parę zdjątek

No. ;)

knightrider
Nowicjusz
Piątas

Wysłany: Nie 28 Paź, 2012   

-ASG, Rekonstrukcja Historyczna
-Bunkry
-Modelarstwo
-Heavy Metal
-Jack Daniels

tomaszszamot
Początkujący Aficionado

Otrzymał 15 piw(a)
Wysłany: Nie 28 Paź, 2012   

O bunkrach na naszym forum nie brakuje :mrgreen:

bemol
Nowicjusz

Wysłany: Pią 25 Sty, 2013   

.golf - chodz profesjonalista nie jestem ale lubie na driver range'u wybic koszyk pilek

.bron (czarnoprochowa tez) i militaria - zolnierzem nie jestem ale fascynuje sie wszystkim co miota pocisk, strzale itp. Technika rzucania kazdym i nozem i toporkiem do 10 m :)

.fotografia - 1 miejsce w konkursie europejskim ( w gimnazjum :P ) i tak lubie czasem strzelic kilka dobrych ujec. Mam pewna swoja zasade i przestrzegam ja sumiennie ZERO PHOTOSHOPA, staram sie aparatem dzialac jak najwiecej

.majsterkowicz lubie cos sam zrobic od podstaw

.troche tez zaglebilem sie w swiat rysunku szkicu, malarstwa itp

.Muzyka - Kocham muzyke (w koncu mam tak na nazwisko tylko po niemiecku :) kazdy rodzaj, bo kazdy wyszukany kawalek cos w sobie ma. Ale bardziej hip hop, rap irp. Czasem po kilku godzinasz szperaniu na youtubie znjde kawalek i wg. mnie jest mega dobry i za tydzien leci w kazdym radiu :) zdazylo mi sie tak kilka razy bez kitu xD

.motoryzacja - uwilbiam to japonskie silniki ktore kreca sie do 11 tys. rpm np w hondzie integrze (sam mam civica) motocykle kolejna milosc i troche 4x4

.extremalne sporty - bmx(powazna kontuzja stawu kolanowego:(, fmx, skateboard, longboard exstra, troche wspinaczki i downhill

.taniec - swojego czasu troche c-walk

.elektryka (zawodowo) i troche elektroniki

.tenis, kregle - amatorsko

.pszczelarstwo tez - moze troche smieszne ale przyroda jest wspaniala, fascynujaca harmonia, moge godzinami rozkminiac !

.terarium i formikarium, swojego czasu troche akwarium

tak mysle ze pewnie to nie wszystko ale mozna ze mna pogadac na kazdy temat :D

Pekal
Doświadczony Aficionado

Otrzymał 713 piw(a)
Wysłany: Sob 26 Sty, 2013   

w sezonie letnim rower = plany treningowe przygotowuję przed sezonem letnim. Już teraz zaczynam, bo nie mogę się doczekać. Cały osprzęt gotowy, aplikacje terningowe, pulsometr, plany tras z mieszanką długodystansowych i tych bardziej siłowych (górskich). W sezonie letnim świadomie "zbieram" masę tylko po to żeby mieć co zrzucać w trakcie wyczerpujących wypraw w sezonie.
Muzyka również towarzyszy mi podczas jazdy ale nie tylko. Pełnespektrum gatunkowe,w zależności od nastroju, od polskich ballad po ostrą jazdę z klasykami trash metalu.
Dobre kino - jestem własnie po najnowszej produkcji Tarantino czyli Django...Panowie...rozwalił mnie ten film. Pomijam to, że jeżeli ktoś nie załapał bakcyla Tarantino, to nic do niego nie przemówi. W przeciwnym przypadku zachowa się jak ja...wstanie w trakcie napisów końcowych i sam do siebie powie pod nosem..."ale czad".
Grafika użytkowa i systemy multimadialne - wszystko co związane z odpowiednim łączniej grafiki wektorowej z rastrową zakropione odpowiednim artyzmem, niosące z sobą przekaz z zaskakującym finałem.
Cygara - pewnie tu to zabrzmi tendencyjnie, ale od momentu kiedy zacząłem delektować się różnymi batonami, oprócz doznań smakowych traktuję czas kiedy je wypalam, jak esencję prywatności. To jest tylko moje, chcę być sam, chcę delektować się tym co czuję, tym co w czasie palenia mam do przemyślenia. Wyjątkowo mnie to relaksuje, resetuje, odpręża...jak sesja u psychoterapeuty :)
Rodzina - jest najważniejsza. Wszystko co powyżej, i inne nie wymienione przyjemności ku mojej radości, ale nigdy kosztem bliskich

Reklamator

Wysłany:    Reklama

Odpowiedz do tematu