Aby korzystać z zawartości forum należy się zarejestrować TUTAJ
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników! :-)
Rejestrując się na forum uzyskujesz m.in. rabaty na cygara u forumowych partnerów (sklepy cygarowe). Zapraszamy!

Cigar Aficionado
autologowanie:
Witaj na forum Cigar Aficionado! Aby uzyskać pełny dostęp zaloguj się lub zarejestruj.


Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: czy, dora, nibo

NIBO CZY DORA???
Autor Wiadomość
Kacper
Początkujący Aficionado
37



Wiek: 39
Dołączył: 18 Lut 2007
Posty: 256
Skąd: Gdynia
Wysłany: Wto 30 Paź, 2007   NIBO CZY DORA???

Hej koledzy mam pytanie. Czy to możliwe aby w pudełku zapalniczki NIBO była taka sama zapalniczka, z tym, że posiadająca logo DORA? Co wiecie o zapalniczkach DORA, co w ogóle myślicie o tej sytuacji? Dodam, że pudełko ma logo co widać na zdjęciu.


Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
proforma
[Usunięty]

Wysłany: Wto 30 Paź, 2007   

zapalniczka wygląda na Nibo 4-8004 ale skąd ta DORA, one wyglądają inaczej, może ten link coś ci wyjaśni
http://www.donmarco.pl/index.php?kom=13
 
 
Kacper
Początkujący Aficionado
37



Wiek: 39
Dołączył: 18 Lut 2007
Posty: 256
Skąd: Gdynia
Wysłany: Wto 30 Paź, 2007   

Widziałem już to... w sumie to niewiele mówi. Daje jedynie do zrozumienia, że mam w pudełku podróbę. W ogóle o marce Dora niewiele znalazłem w sieci. Jakieś tam zapalniczki niby robią ale obawiam się, ze wiodą prym niestety w replikach. Nie wiem na 100% proszę tych z Was, któzy znają się trochę na tym temacie aby pomogli!

Babeczka w sklepie powiedziała, że "tak to dostali" i tyle. Jutro tam pojadę, ale nie wiem sam. Nie sądzę, aby oryginalna NIBO była podpisana innym grawerem. No bo jaki tego sens?

Acha, dodam, ze zapalniczka jest bardzo ładna, działa i w ogóle wszystko w porządku...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Bruno
[Usunięty]

Wysłany: Czw 24 Sty, 2008   

Moja niby Nibo kupiona w Smoke Shop (i oddana z powodu niedziałania), trzypalnikowa, wyglądała tak:


Ponieważ design tej zapalniczki mi się podobał, wypatrzyłem na oko identyczna w ofercie AKAN, tyle, ze stoi tam napisane, ze to nie Nibo a Cozy 4-656 i wygląda tak:

http://www.sklep-tytoniow...t=-3&pro=185211

Co o tym sadzicie i czy moze ktos kupił u pana Najsztuba taki sprzęt i jak sie sprawuje?
 
 
Vincent
Aficionado


Dołączył: 28 Gru 2006
Posty: 577
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 24 Sty, 2008   

Mam ale inny model - Cozy 4-657, żarowo-płomieniowa. Działa bez zarzutu ponad pół roku. :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
athena76
Nowicjusz
athena76



Wiek: 47
Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 25
Skąd: Lublin
Wysłany: Wto 29 Sty, 2008   

Nie ma znaczenia czy to jest nazwa Nibo czy Cozy.

Firmy kupujące zapalniczki i wprowadzające je do obrotu kupują od producenta model zapalniczki oddzielnie no i oddzielnie pudełko. Traf - raz są w takim a raz w innym pudełku. Ważne by zapalniczka działała.

A jak nie działa to reklamacja i koniec. :idea:
_________________
Ἀθήνη
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Kacper
Początkujący Aficionado
37



Wiek: 39
Dołączył: 18 Lut 2007
Posty: 256
Skąd: Gdynia
Wysłany: Śro 30 Sty, 2008   

nie chodzi o pudełko. Chodzi o to że nie rozimiem dlaczego w oryginalnym pudełku dostaje zapalniczkę innej firmy. I to przy zakupach w "dobrym" sklepie.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
athena76
Nowicjusz
athena76



Wiek: 47
Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 25
Skąd: Lublin
Wysłany: Czw 31 Sty, 2008   

Kacper napisał/a:
nie chodzi o pudełko. Chodzi o to że nie rozimiem dlaczego w oryginalnym pudełku dostaje zapalniczkę innej firmy. I to przy zakupach w "dobrym" sklepie.


A brałeś pod uwagę, że sprzedawca mógł niechcący sprzedać wcześniej inną zapalniczkę w twoim pudełku? Zdarza się. Na ekspozycji zaplniczka mogła leżeć luzem, albo po prostu na innym pudełku?

pzdr
_________________
Ἀθήνη
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Kacper
Początkujący Aficionado
37



Wiek: 39
Dołączył: 18 Lut 2007
Posty: 256
Skąd: Gdynia
Wysłany: Czw 31 Sty, 2008   

Nie brałem pod uwagę, ale dzwoniłem i powiedziano mi, że "wszystkie takie są".

Btw. moje pudełko było oryginalne.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Strona ma charakter hobbystyczny i informacyjny. Przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia.

Palenie szkodzi zdrowiu!
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 20