Aby korzystać z zawartości forum należy się zarejestrować TUTAJ
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników! :-)
Rejestrując się na forum uzyskujesz m.in. rabaty na cygara u forumowych partnerów (sklepy cygarowe). Zapraszamy!

Cigar Aficionado
autologowanie:
Witaj na forum Cigar Aficionado! Aby uzyskać pełny dostęp zaloguj się lub zarejestruj.


Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: seasick, steve

Seasick Steve
Autor Wiadomość
Brennus
Początkujący Aficionado
el chabacano



Obecności na FOSCA: 5
Wiek: 37
Dołączył: 01 Gru 2008
Posty: 339
Otrzymał 56 piw(a)
Skąd: Poznań/Warszawa
Wysłany: Sob 14 Kwi, 2012   Seasick Steve

Wiekszość życia spędził jako "hobo", pracownik obsługi techniczej koncertów, czy nawet muzyk studyjny. Dopiero w zaawansowanej fazie życia zaczał nagrywać, zyskujac naprawdę sporą popularnośc.

Muzyka cieszy ucho , choć nie na tyle by zdefiniować go jako jednego z ulubionych bluesmanów.
Za to cieszy oko widok jednej z jego gitar... chociażby NA TYM TELEDYSKU . Zdecydowanie najbardziej cygarowe "wiosło" jakie widziałem. Jeśli ktoś zaczynał przechowywać cygara w pudełku, ale szybko zastąpił zbędne już opakowanie humidorem i marzy o karierze bluesmana... już wie co zrobić :)
 
 
 
VileVicar
Ekspert Aficionado
Non serviam



Obecności na FOSCA: 6
Wiek: 49
Dołączył: 14 Maj 2010
Posty: 1923
Otrzymał 1099 piw(a)
Skąd: Poznań/Komorniki
Wysłany: Sob 14 Kwi, 2012   

Super sympatyczna muza i sympatyczny koleś, nie obraziłbym się gdyby zagrał do dobrego palenia ... Gitarka w tym klipie rzeczywiście wymiata ... :mrgreen:
_________________
"Bez kapłanów i bez świątyń krwawe łapska bogów nie mogłyby dosięgnąć świata śmiertelników. Czyż nie byłby to raj, przyjacielu ?" Steven Erikson - Ogrody Księżyca
http://baza.fantasta.pl/fantasta.php?id=500
 
 
SzymonK
Aficionado



Obecności na FOSCA: 1
Wiek: 34
Dołączył: 10 Paź 2009
Posty: 554
Otrzymał 93 piw(a)
Skąd: Kraków/Tarnobrzeg
Wysłany: Sob 14 Kwi, 2012   

Znany mi artysta :P Kiedyś gościł na mojej fejsbukowej tablicy :) Bardzo fajnie, że o nim wspomniałaś :)
 
 
Brennus
Początkujący Aficionado
el chabacano



Obecności na FOSCA: 5
Wiek: 37
Dołączył: 01 Gru 2008
Posty: 339
Otrzymał 56 piw(a)
Skąd: Poznań/Warszawa
Wysłany: Sob 14 Kwi, 2012   

Mi do niedawna nieznany. Kumple, mający podobny gust do "tłustego blusiora", rzucili mi jego nazwisko przy ostatniej Wielkanocnej Wieczerzy Procentowej, byli nim dosyć zachwyceni. Sprawdziłem parę piosenek, i naprawdę fajna muzyka... jak na białego :palacz:

Ale gitarka od razu rzuciła mi się w oko :) To tyle jeśli chodzi o wymówki, "że sprzęt jest do dupy, dlatego mi nothing else matters nie wychodzi " ;P
 
 
 
GrimPilgrim
Początkujący Aficionado
si vis pacem para bellum



Wiek: 42
Dołączył: 03 Lis 2010
Posty: 260
Otrzymał 4 piw(a)
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon 16 Kwi, 2012   

No gość wymiata. Też go nie znałem wcześniej dzięki za zapoznanie z nim Brennus :) . Szczególnie ten ( http://www.youtube.com/wa...feature=related ) kawałek mnie wcisnął w fotel by potem zacząć podskakiwać jak głupek i tupać nogą :D . Co do gitarki o której mówisz to nic nadzwyczajnego. Bluesmani używali takich gitarek z pudełek po cygarach już od ho ho ho a może i dłużej. Wystarczy że wpiszesz sobie w youtube "cigar box guitar" i będziesz mieć pewnie z pincet wyników ;) A jak chcesz się na prawdę zdziwić z czego ludzie potrafią wycisnąć piękne dzwięki to sobie obczaj to czyli tak zwany diddley bow:

http://www.youtube.com/watch?v=dZNk76_4lds

Jeden z moich ulubionych artystów, polecam całą jego twórczość.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Strona ma charakter hobbystyczny i informacyjny. Przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia.

Palenie szkodzi zdrowiu!
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 19