Aby korzystać z zawartości forum należy się zarejestrować TUTAJ
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników! :-)
Rejestrując się na forum uzyskujesz m.in. rabaty na cygara u forumowych partnerów (sklepy cygarowe). Zapraszamy!

Cigar Aficionado
autologowanie:
Witaj na forum Cigar Aficionado! Aby uzyskać pełny dostęp zaloguj się lub zarejestruj.

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: gdzie, kawa, kupic

Kawa - gdzie kupić?
Autor Wiadomość
johny44
Nowicjusz

Wysłany: Czw 29 Maj, 2014   

W sieci jest sklep http://www.coffeedesk.pl/ mają w nim spory wybór kaw różnych gatunków i o różnych smakach. Są też akcesoria potrzebne do zaparzenia kawy. Tak porównać z regałem w sieciach handlowych wybór jest naprawdę spory. Smaki kaw mają różne ,wiec pewnie każdy znajdzie coś dla siebie.

koszan
Nowicjusz

Wysłany: Pią 30 Maj, 2014   

Ja kupuję w Cafemarket.pl. Bardzo lubię kawę Pellini.
Pije ktoś taką kawę?

El Comandante
Ekspert Aficionado
Administrator

Zaproszone osoby: 1
Obecności na FOSCA: 11
Otrzymał 185 piw(a)

To moze jeszcze ktos pochwali sie swoim sklepem ? :) będziemy mieli większy wybór

::::::::: Dodawanie zdjęć na forum :::::::::::

blaugrana
Ekspert Aficionado

Otrzymał 1572 piw(a)

:mrgreen:

Borsuk
Początkujący Aficionado
Mlaskmlask-mniammniam:)

Obecności na FOSCA: 3
Otrzymał 75 piw(a)
Wysłany: Sob 31 Maj, 2014   

post reklamowy, ale sklep po obejrzeniu oferty całkiem spoko. z tego co porównałem z cafesilesia to niektóre ceny nawet lepsze.

lunka01
Doświadczony Aficionado

Zaproszone osoby: 1
Otrzymał 447 piw(a)
Wysłany: Sob 31 Maj, 2014   

ja kupuje na grafton street w Brown Thomasie heheh

JAK CI SIE MOJ POST O D**** MARYNY NIE PODOBA TO WCISNIJ IKONKE IGNORUJ W PRAWYM GORNYM ROGU MOJEGO POSTU

Biniu
Nowicjusz

Otrzymał 14 piw(a)
Wysłany: Nie 07 Wrz, 2014   

El Comandante napisał/a:
To moze jeszcze ktos pochwali sie swoim sklepem ? :) będziemy mieli większy wybór

Po czasie, ale odpowiadam komendantowi. Ja w kawę zaopatruję się tu:
http://www.cafeborowka.pl/

Co prawda nie potrafię skonfrontować ich jakości z innymi dobrymi kawami, bo odkąd przerzuciłem się na porządną kawę kupuję tylko tam (Etiopia to mój ulubiony kraj). Oczywiście w ziarnach, mielę zaraz przed wrzuceniem do ekspresu.

Polecam zestaw powitalny 10 różnych kaw zakupić i zobaczyć jaki kraj komu najbardziej podchodzi.

Pozdrawiam

SebastiannK
Nowicjusz

Otrzymał 7 piw(a)
Wysłany: Nie 14 Wrz, 2014   

Ja kawę kupuję tu : http://www.erakawy.pl dla mnie plus taki że są ze Szczecina więc zawsze można podjechać porozmawiać, posmakować dobrej kawy którą się chce kupić i już :)

darekopaska
Nowicjusz

Wysłany: Śro 17 Wrz, 2014   

Ja osobiście polecił bym Rigello. Ich kawa mielona jest super. I pisząc super mam na myśli urywa dupę O.o Nie specjalnie znam się na kawie więc wziąłem sobie pierwszą z brzegu po taniości, single blend czy jakoś tak i... Cały dzień nakręcony chodzę :P

mickon
Nowicjusz

Wysłany: Pon 22 Wrz, 2014   

Panowie, dobry sklep z kawą, który z całą pewnością mogę polecić to: http://www.caffemio.net/. Sprzedawcą jest starszy Pan (pasjonat kawowy), lepiej dzwonić niż pisać maile, ale cena i jakość kawy - bez zarzutu! :)

pozdrawiam z Wrocławia!

bor-mak
Nowicjusz

Wysłany: Pią 26 Wrz, 2014   

Moją ulubioną internetową palarnią kawy jest portal swiezowypalana.pl . Tutaj można dostać praktycznie wszystkie kawy świata w przystępnych cenach. Poza tym, kontakt ze sklepem jest bardzo sprawny i sympatyczny. Pracują tu miłośnicy kawy, więc łatwo jest się dogadać;-)

Tyferius
Nowicjusz

Wysłany: Pią 01 Kwi, 2016   Re: Kawa - gdzie kupić?

Jak kawusia to tylko http://www.espressoart.pl/ fajnie bo można znaleźć kawy wieeeeeeeelkich marek m wiec czy lubicie łagodnie paloną czy mocno paloną no to .... zapraszam :D

Ercigarros
Nowicjusz

Wysłany: Pon 11 Kwi, 2016   

Ja często zamawiam kawę online,a to dlatego,że jest taniej i kolejna rzecz to sam wybór,który jest bardzo szeroki,nie to co w sklepach stacjonarnych lub marketach.

Musashi
Nowicjusz

Otrzymał 10 piw(a)
Wysłany: Pon 11 Kwi, 2016   

Sam kupuje raczej w tych sklepach ze swiezo palona kawa do 100zl/kg i wg mnie najlepsze wybory w tej cenie to albo cafeborowka (roznie z jakością u nich bywa), mastroantonio, lub najlepszy imho wybor - xcafe.

Borowka jest ok ale tak średnio przypadły mi kawy od nich w smaku (pijam czarna bez cukry) i przerzucilem sie na Mastro Antonio i tka zachwalana Ariadne (i kilka innych). O ile smakowo jest swietnie to cena o około 20-30zl wyzsza juz nie bardzo. Ostatecznym wyborem jest xcafe gdzie maja swietny stosunek cena/jakosc czyli okolo 60zl za Santosa Brazylijskiego. Generalnie wypróbowałem wiekszosc ich kaw i trudno sie do nich przyczepic, swiezo palone, latwo w nich wyczuc smak kawy, szybka wysyłka i niezla strona. Jedyne co na minus to brak paczkomatow.

Co ciekawe nie wszystkim swiezo palona kawa przypada do gustu. Kilka osób ktore wypiło taka narzekało i wolało tania lavazze, która niestety dalej jest uważana za jedna z lepszych kaw (przynajmniej dla malo zorientowanych).

nowak1
Nowicjusz

Wysłany: Wto 15 Lis, 2016   

Świetna kawę można kupić we wrocławskim Etno Cafe. Wszystkie kawy są ich oryginalna mieszanką i ziarna wypalana są w posiadanej przez nich w Polsce palarni. Kawa jest naprawdę rewelacyjna. Wiele włoskich odpowiedników się niej nie umywa. Oprócz zakupu w stacjonarnym punkcie, można też kawę kupić online na kawiarnia Wrocław

VileVicar
Ekspert Aficionado
Non serviam

Obecności na FOSCA: 6
Otrzymał 1099 piw(a)
Wysłany: Śro 21 Gru, 2016   

Rejestracja i pierwsze swa posty - link do witryny sklepu. W domyśle ani słowa o cygarach, ani dzień dobry, tylko bach... Chętnie bym widział usunięcie przez admina.

Arkadiusz
Aficionado

Obecności na FOSCA: 12
Otrzymał 299 piw(a)
Wysłany: Śro 21 Gru, 2016   

Dokładnie nasz Nikczemny Wikariuszu :mrgreen: . Mamy nowego, który od razu ot tak wyraża sobie opinię o sklepie internetowym, oczywiście do niego linkując. Klasyczna, spamerska metoda linkowania, tylko niestety ktoś nie sprawdził, że linki na forum mają atrybut "no follow", więc są gówno warte w działaniach SEO, a i reklama żadna. Amatory :palacz:

bigindian
Nowicjusz

Otrzymał 278 piw(a)
Wysłany: Czw 22 Gru, 2016   

hmmm... na pewnym forum poświęconym kawie kolega nowak1 też dostał reprymendę za takie działania, pierwszy post i linkowanie ;)

Michau
Nowicjusz

Wysłany: Czw 29 Gru, 2016   

Koledzy witałem się już w odpowiednim dziale, ale napisze jeszcze tu w specjalnym wątku o kawie. Z cygarami jeszcze nie mam doświadczenia, ale jeżeli chodzi o kawę to w przypadku pytań lub wątpliwość chętnie służę pomocą (także w przypadku ekspresów do kawy) oraz ewentualnym rabatem na zakupy w sklepie którym pracuje :)
Jeżeli administracja uzna ten post za niestosowny proszę o usunięcie. :palacz3:

SprzedawcaZiela
Nowicjusz

Wysłany: Wto 07 Mar, 2017   

Mi znajoma poleciła żebym odpuścił swego ulubionego Davidoffa na coś bardziej zacnego.
Tak też trafiłem do sklepu "Pożegnanie z Afryką" w Krakowie. Mają też sklep on-line. Wybór kaw ogromny, przychodzę tam co jakiś czas i kupuję po 250g mielonej pod kawiarkę, mam 2 sprawdzone a trzecią zawsze kupuję inną żeby spróbować czegoś nowego. Od siebie polecam czarną ciemno paloną z nikaragui oraz smakową (nie słodką!) pomarańczową.

Duży asortyment, profesjonalne doradztwo (jeżeli w sklepie akurat jest ktoś ze "starszej" ekipy).
Zmieloną kawę pakuję do kawiarki i tak oto wychodzi mi najsmaczniejsza kawa jaką piłem, a w kwestii kawy i dobrej pasty jestem na prawdę upierdliwym tzn. wymagającym.. klientem:)

Mają tam też niemały wybór herbat, aczkolwiek nie dane mi jeszcze było u nich jej spróbować, ponieważ herbatę do tej pory kupowałem w innym miejscu, ale pewnie niebawem spróbuję :)

https://sklep.pozegnanie.com

Reklamator

Wysłany:    Reklama

Odpowiedz do tematu