Aby korzystać z zawartości forum należy się zarejestrować TUTAJ
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników! :-)
Rejestrując się na forum uzyskujesz m.in. rabaty na cygara u forumowych partnerów (sklepy cygarowe). Zapraszamy!

Cigar Aficionado
autologowanie:
Witaj na forum Cigar Aficionado! Aby uzyskać pełny dostęp zaloguj się lub zarejestruj.


Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: anarca, despota, grande, le, wielki

Le grande anarca- Wielki Despota
Autor Wiadomość
Gość

Wysłany: Pon 12 Lis, 2007   Le grande anarca- Wielki Despota

Będąc na tegorocznym festiwalu Nowe Horyzonty poszedłem jak zawsze na konkurs animacji. Jednym z lepszych filmów jakie tam zobaczyłem (jeśli nie najlepszym) był właśnie Wielki Despota, czyli w oryginalnej włoskiej wersji- "Le grande anarca". Film powstał na podstawie opowiadania Jamesa Grahama Ballarda "Answers to a questionnaire" zawartego w zbiorze opowiadań War Fever. Film powstał w 2003 roku, jego reżyserem był Alvise Renzini. Jest genialny, doskonały, przerażający, dający do myślenia, ale jest jeden problem. Jest bardzo krótki, 18min, tekstu mówionego w nim mało. To tak jakby odpowiedzi na pytania, których nie słyszymy. Tylko że są one w języku włoskim. Jeżeli ktoś zna ten język w miarę dobrze, bardzo proszę o pomoc w przetłumaczeniu, mam tekst, mogę go zamieścić, jeżeli ktoś chciałby sam film też posiadam i służę.

Dzięki z góry za pomoc...
 
 
szpooler
Aficionado



Obecności na FOSCA: 2
Wiek: 35
Dołączył: 08 Lip 2007
Posty: 533
Otrzymał 14 piw(a)
Skąd: Cieszyn/Kraków
Wysłany: Śro 04 Cze, 2008   

Jako że odzewu za ostatnim razem nie było, a ja dalej jestem zdesperowany (tak, tak, to mój temat ;) ) bardzo proszę o pomoc w przetłumaczeniu, jeżeli ktoś zna w średnim/zaawansowanym stopniu włoski- odwdzięczę się cygarowo :)
_________________

 
  mój status
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów wielki walk-in sie robi
strix Full offtopic 1 Wto 15 Maj, 2007
Josephros

Strona ma charakter hobbystyczny i informacyjny. Przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia.

Palenie szkodzi zdrowiu!
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 19