Aby korzystać z zawartości forum należy się zarejestrować TUTAJ
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników! :-)
Rejestrując się na forum uzyskujesz m.in. rabaty na cygara u forumowych partnerów (sklepy cygarowe). Zapraszamy!

Cigar Aficionado
autologowanie:
Witaj na forum Cigar Aficionado! Aby uzyskać pełny dostęp zaloguj się lub zarejestruj.

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: co, etui, kupic, przenosne

Etui przenosne co kupić?
Autor Wiadomość
OloWawa
Początkujący Aficionado

Obecności na FOSCA: 3
Otrzymał 383 piw(a)
Wysłany: Wto 04 Cze, 2013   Etui przenosne co kupić?

Witam.Mam pytanko i chetnie usłysze wasze rady,spostrzezenia,ewentualnie wady i zalety poszczególnych produktów.
Mianowicie przymierzam sie do zakupu etui przenosnego"podróznego" na powiedzmy 2-3 cygarka np.na wypad w plener,wycieczke,do knajpy itp...
I tu nie jestem zdecydowany co kupic.Wacham sie pomiedzy powiedzmy podwojną tubą-etui stalową albo skórzanym etui na 3 cygarka z cedrem w srodku.Pewnie wiecie o jakie chodzi.Napewno podobne uzywacie i moze ktoś cos podpowie aby przekonac niezdecydowanego :mrgreen: Wiadomo mozna cygarko zabierac i zabieram aktualnie na wypad do knajpy w aluminiowej tubie po cygarku ale chce cos wiekszego i ładniejszego ;-)

Nie wspomne o zblizajacych sie wakacjach i tu nastepny problem z wieksza iloscia batonow,mozna pewnie specjalny "pancerny"podrozny humidorek z gabka w srodku,ja pewnie posluze sie na czas przejazdu pudelkiem po cygarkach z pillowsami w srodku,no ale na plaze albo do knajpy trza zabrac bardziej elegancko :winko:
Generalnie dobre rady mile widziane :smiley2:
Postaw piwo autorowi tego posta

janmierzwiak
Nowicjusz

Wysłany: Śro 05 Cze, 2013   

ja posiadam takie etui i bardzo polecam

szuba
Początkujący Aficionado

Zaproszone osoby: 2
Otrzymał 9 piw(a)

Mam osobiście etui skurzane na 3 cygara i powiem szczerze że słabo się sprawdza...;/ tzn po kilku godzinach cygara zawsze są nieźle podsuszone, kolega kristozalew ma cedrowe pudełeczko Luca di Maggio i bardzo sobie chwali, zamykane na magnes,ładnie wygląda, utrzyma cygara przez kilka godzin. no ale ja z perspektywy pewnie bym kupił pancerny na 5 cygar i na dalsze wyprawy na 10/15
Jednak travel-humidory herf-a-dor/xikar/czy każdej innej firmy sprawdzą się super.
Po pewnym czasie widze że jednak kondycja mich cygar jest ważniejsza od opakowania w jakim przynoszę;/ Dlatego sugeruję żeby się zastanowić... nad pancerniakiem:D
- To gdzie twoje Lamborghini?

Arek
Aficionado

Otrzymał 48 piw(a)

O tym etui drewnianym z Lucca di Maggio pisałem w tym miejscu:
http://forum.cigaraficion...ghlight=#125510

Natomiast co do Twojego zapytania to moim zdaniem etui drewniane czy skórzane nadają się, tak jak powiedział Szuba, do wypraw krótkich gdzie to etui jest względnie mało przemieszczane i względnie trzymane w jednej pozycji, chyba że cygara w nim leżące są idealnie doń dopasowane. Natomiast na dłuższe podróże, gdzie musisz to wsadzić do torby i jechać z punktu A do punktu B to jak dla mnie - tylko travel humidory z pianką etc. Nie wiem po jakim czasie trzymania, w tym cedrowym, cygara się staną podsuszone bo nigdy dłużej w nim nie trzymałem cygar, ale nie jest ono jakoś super szczelne więc nie zakładam długiego czasu.

xiom
Ekspert Aficionado

Obecności na FOSCA: 4
Otrzymał 879 piw(a)

http://www.youtube.com/watch?v=_PYXTHXYPyo

I wszystko jasne ;-)

klochowicz
Ekspert Aficionado

Obecności na FOSCA: 7
Otrzymał 143 piw(a)

xiom napisał/a:

I wszystko jasne ;-)

Z racji tego, że wprowadziłem Herf-a-Dory na nasz rynek, nie będę pisał "ochów i achów", ale oprócz tej reklamy jest jeszcze recenzja Kwiatta: http://www.cigarblog.pl/h...or-by-humicare/ Przyłożył się do niej solidnie :-)

P.S. Ci goście z CI, wraz z tym śmiechem z puchy są strasznie irytujący... Nie wiem jak w Stanach na tej podstawie ktoś to kupuje :D

OloWawa
Początkujący Aficionado

Otrzymał 383 piw(a)

janmierzwiak napisał/a:
ja posiadam takie etui i bardzo polecam

he he poogladac moge tylko :bejsbol: ile za to by bylo cygarek do spalenia

OloWawa
Początkujący Aficionado

Otrzymał 383 piw(a)

klochowicz napisał/a:
xiom napisał/a:

I wszystko jasne ;-)

Z racji tego, że wprowadziłem Herf-a-Dory na nasz rynek, nie będę pisał "ochów i achów", ale oprócz tej reklamy jest jeszcze recenzja Kwiatta: http://www.cigarblog.pl/h...or-by-humicare/ Przyłożył się do niej solidnie :-)

P.S. Ci goście z CI, wraz z tym śmiechem z puchy są strasznie irytujący... Nie wiem jak w Stanach na tej podstawie ktoś to kupuje :D

Nie ukrywam ze jest to najpowazniejszy i jedyny kandydat jesli chodzi o travel bez dwoch zdan,natomiast do transportu krotkiego typu knajpa,impra itp.wezme chyba skorzany na trzy cygarka z cedrem w srodku.Dzieki za podpowiedzi napewno wiele to pomoglo :cool1: :palacz3:

lunka01
Doświadczony Aficionado

Zaproszone osoby: 1
Otrzymał 446 piw(a)
Wysłany: Czw 06 Cze, 2013   

Tez mysle o jednym i zapewne kupie tego Herf a dora , dobre opinnie i super cena. Wystarczy zniszczyc jednego BHK w jakims badziewiu i od razu zal ze sie nie wydlao kasy na lepszy gadzet. A w formie zamiennika kup 3x3 albo cos lepszego w tubie zeby byla wkladka z cedru i tymczasowo bedzie[

JAK CI SIE MOJ POST O D**** MARYNY NIE PODOBA TO WCISNIJ IKONKE IGNORUJ W PRAWYM GORNYM ROGU MOJEGO POSTU

OloWawa
Początkujący Aficionado

Otrzymał 383 piw(a)

lunka01 napisał/a:
Tez mysle o jednym i zapewne kupie tego Herf a dora , dobre opinnie i super cena. Wystarczy zniszczyc jednego BHK w jakims badziewiu i od razu zal ze sie nie wydlao kasy na lepszy gadzet. A w formie zamiennika kup 3x3 albo cos lepszego w tubie zeby byla wkladka z cedru i tymczasowo bedzie[

Mam pare tub :mrgreen:

Meren
Nowicjusz

Otrzymał 11 piw(a)

Jeśli w czymś to pomoże - ja również zdecydowałem się na Herf-a-Dor'a. Na naszym rynku nie widzę lepszej alternatywy. ;-)

Odpowiedz do tematu