Aby korzystać z zawartości forum należy się zarejestrować TUTAJ
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników! :-)
Rejestrując się na forum uzyskujesz m.in. rabaty na cygara u forumowych partnerów (sklepy cygarowe). Zapraszamy!

Cigar Aficionado
autologowanie:
Witaj na forum Cigar Aficionado! Aby uzyskać pełny dostęp zaloguj się lub zarejestruj.


Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: 11, listopada

11 listopada
Autor Wiadomość
lunka01
Doświadczony Aficionado



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 42
Dołączył: 01 Kwi 2013
Posty: 959
Otrzymał 447 piw(a)
Skąd: Delgany
Wysłany: Wto 19 Lis, 2013   

Bler napisał/a:

Co do adoptowania - moje zdanie niewiele znaczy, ale jestem za. Dzieci w domu dziecka nie mają i nigdy mieć nie będą dobrego, "normalnego" przykładu, heteroseksualnej rodziny i nie poznają tych wartości (znam kilka osób, które wychowywały się w domu dziecka i one oddałyby wszystko, żeby wychowywać się gdziekolwiek indziej). Pary gejowskie nie powinny mieć pierwszeństwa przed rodzinami heteroseksualnymi, ale po wszystkich testach, które trzeba przejść starając się o adopcję, jestem pewien, że jeśli przemknie się jakiś świr, chcący molestować dziecko, to niekoniecznie będzie to członek pary gejowskiej - z pewnością obserwowanej jeszcze surowiej. A takie dziecko i tak będzie miało dom, miłość i ciepło. Nie będzie narażone na sceny seksu bardziej niż w przypadku przeciętnej rodziny, a żadna indoktrynacja nie wchodzi w grę. Przypominam, że znakomita większość gejów wychowała się w domach heteroseksualnych, w heteroseksualnym świecie i heteroseksualna indoktrynacja nie zmieniła ich upodobań...


to zabrzmi dos brutalnie ale jestem zdecydowanie na nie ze wzgledu nie na brak milosci w takim domu ale reakcje srodowiska.

Geja znam jednego, pracowalem z nim w USA, chlopak z UK jak na ironnie 3ci do spolki byl Rosjanin z Kaukazu.
Rusek generalnie sie nie myl i uwazal ze nienawidze rosji i Krola Putina bo kiedys mu powiedzialem ze Stalina nalezalobu rostrzelac przy piewrszej okazji....
_________________
https://www.youtube.com/w...RDMMsy_BaUwOGjI


JAK CI SIE MOJ POST O D**** MARYNY NIE PODOBA TO WCISNIJ IKONKE IGNORUJ W PRAWYM GORNYM ROGU MOJEGO POSTU
 
 
Bler
Aficionado



Wiek: 42
Dołączył: 19 Wrz 2012
Posty: 653
Otrzymał 410 piw(a)
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 19 Lis, 2013   

lunka01 napisał/a:


to zabrzmi dos brutalnie ale jestem zdecydowanie na nie ze wzgledu nie na brak milosci w takim domu ale reakcje srodowiska.



Pierwszy sensowny argument "przeciw" jaki słyszałem. Przemyślę. Dzięki.
_________________
****************************
http://paleniecygar.wordpress.com/
 
 
blaugrana
Ekspert Aficionado



Wiek: 43
Dołączył: 17 Lut 2013
Posty: 1821
Otrzymał 1572 piw(a)
Skąd: Galway, IE
Wysłany: Śro 20 Lis, 2013   

Od Święta Niepodległości zawędrowaliśmy do homoseksualistów i adopcji. Czas chyba zatrzymać ten offtopic :)
_________________
💨💨💨💨💨💨💨
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Strona ma charakter hobbystyczny i informacyjny. Przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia.

Palenie szkodzi zdrowiu!
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 19