Aby korzystać z zawartości forum należy się zarejestrować TUTAJ
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników! :-)
Rejestrując się na forum uzyskujesz m.in. rabaty na cygara u forumowych partnerów (sklepy cygarowe). Zapraszamy!

Cigar Aficionado
autologowanie:
Witaj na forum Cigar Aficionado! Aby uzyskać pełny dostęp zaloguj się lub zarejestruj.


Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: 11, listopada

11 listopada
Autor Wiadomość
blaugrana
Ekspert Aficionado



Wiek: 43
Dołączył: 17 Lut 2013
Posty: 1821
Otrzymał 1572 piw(a)
Skąd: Galway, IE
Wysłany: Pon 11 Lis, 2013   11 listopada

Wszystkim Forumowiczom życzę radosnego świętowania Dnia Niepodległości!!!
_________________
💨💨💨💨💨💨💨
 
 
Tomasz1984
Aficionado
Tomasz



Obecności na FOSCA: 1
Wiek: 39
Dołączył: 26 Cze 2012
Posty: 633
Otrzymał 810 piw(a)
Skąd: Kobyłka
Wysłany: Pon 11 Lis, 2013   

Wzajemnie. Pozdro
_________________

 
 
Arkadiusz
Aficionado



Obecności na FOSCA: 12
Wiek: 36
Dołączył: 19 Sie 2007
Posty: 790
Otrzymał 299 piw(a)
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pon 11 Lis, 2013   

Trzeba zapalić dziś jakieś zacne cygaro, panowie. W końcu święto jest, a dzień święty trzeba święcić :palacz:
_________________
Mój mały kącik pełen pasji :)
http://bit.ly/ZajrzyjNaCygarowyPiwnyFanpage
 
 
 
je2bnik
Aficionado



Obecności na FOSCA: 1
Wiek: 36
Dołączył: 18 Paź 2011
Posty: 758
Otrzymał 637 piw(a)
Skąd: Radom/Warszawa
Wysłany: Pon 11 Lis, 2013   

Najlepiej to by mi dziś posmakowało cygaro z tej Polskiej Linii, co ją miał jeden z internetowych sklepów wprowadzić. :twisted:
 
 
Meren
Nowicjusz



Wiek: 41
Dołączył: 23 Sty 2012
Posty: 115
Otrzymał 11 piw(a)
Skąd: lubelskie
Wysłany: Pon 11 Lis, 2013   

Przyznam, że to samo przyszło mi na myśl :mrgreen:
 
 
Tomasz1984
Aficionado
Tomasz



Obecności na FOSCA: 1
Wiek: 39
Dołączył: 26 Cze 2012
Posty: 633
Otrzymał 810 piw(a)
Skąd: Kobyłka
Wysłany: Pon 11 Lis, 2013   

Prawda. :cigar:
_________________

 
 
blaugrana
Ekspert Aficionado



Wiek: 43
Dołączył: 17 Lut 2013
Posty: 1821
Otrzymał 1572 piw(a)
Skąd: Galway, IE
Wysłany: Pon 11 Lis, 2013   

U mnie dziś słońce świeci, wieje ciepły wiatr - chyba wyprowadzę jakieś cygarko na spacer, by uczcić Dzień Niepodległości :cool1:
_________________
💨💨💨💨💨💨💨
 
 
lunka01
Doświadczony Aficionado



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 42
Dołączył: 01 Kwi 2013
Posty: 959
Otrzymał 447 piw(a)
Skąd: Delgany
Wysłany: Pon 11 Lis, 2013   

je2bnik napisał/a:
Najlepiej to by mi dziś posmakowało cygaro z tej Polskiej Linii, co ją miał jeden z internetowych sklepów wprowadzić. :twisted:


pod warunkiem ze bylby to Bialy Orzel
_________________
https://www.youtube.com/w...RDMMsy_BaUwOGjI


JAK CI SIE MOJ POST O D**** MARYNY NIE PODOBA TO WCISNIJ IKONKE IGNORUJ W PRAWYM GORNYM ROGU MOJEGO POSTU
 
 
OloWawa
Początkujący Aficionado



Obecności na FOSCA: 3
Wiek: 50
Dołączył: 28 Kwi 2013
Posty: 469
Otrzymał 383 piw(a)
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 11 Lis, 2013   

Miłego świętowania dla wszystkich :cool1:
 
 
Konik Dobry
Początkujący Aficionado


Obecności na FOSCA: 2
Wiek: 54
Dołączył: 04 Lis 2009
Posty: 172
Otrzymał 4 piw(a)
Skąd: warszawa
Wysłany: Wto 12 Lis, 2013   

Wczoraj na Marszu, oprócz tęczy i budki, uległ spaleniu co najmniej jeden RyJ Belvederek. Aromat rozwiewał na pewno przyjemniejszy, choć płonął nieco dyskretniej niż pozostałe obiekty :)
 
 
Kwiatt
Ekspert Aficionado



Obecności na FOSCA: 5
Wiek: 35
Dołączył: 22 Cze 2011
Posty: 1489
Otrzymał 564 piw(a)
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 12 Lis, 2013   

Widziałem, że w tym roku jakoś tak spokojnie... Grilla przy wozie TVN-u zabrakło :mrgreen:
_________________
http://www.cigarblog.pl/ - strona o cygarach pisana z pasją.
 
 
blaugrana
Ekspert Aficionado



Wiek: 43
Dołączył: 17 Lut 2013
Posty: 1821
Otrzymał 1572 piw(a)
Skąd: Galway, IE
Wysłany: Wto 12 Lis, 2013   

Kwiatt nie wspominaj mi o tefałenie, bo mnie krew zalewa jak słyszę coś na temat tych manipulatorow ;)
_________________
💨💨💨💨💨💨💨
 
 
OloWawa
Początkujący Aficionado



Obecności na FOSCA: 3
Wiek: 50
Dołączył: 28 Kwi 2013
Posty: 469
Otrzymał 383 piw(a)
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie 17 Lis, 2013   

Tęcza w pierwszej tercji......przepraszam poniosło mnie :mrgreen:
 
 
blaugrana
Ekspert Aficionado



Wiek: 43
Dołączył: 17 Lut 2013
Posty: 1821
Otrzymał 1572 piw(a)
Skąd: Galway, IE
Wysłany: Pon 18 Lis, 2013   

...na wiosnę palimy Marzanne, a na jesieni tęczę homosiów :) ot, taka nowa świecka tradycja
_________________
💨💨💨💨💨💨💨
 
 
El Comandante
Ekspert Aficionado
Administrator



Zaproszone osoby: 1
Obecności na FOSCA: 11
Wiek: 42
Dołączył: 14 Gru 2006
Posty: 2582
Otrzymał 185 piw(a)
Wysłany: Pon 18 Lis, 2013   

Wczoraj homosie się zemściły i spaliły metro ;)
_________________
::::::::: CYGARA FAQ - obowiązkowa pozycja dla początkujących i nie tylko;) :::::::::::

::::::::: Dodawanie zdjęć na forum :::::::::::

 
 
Bler
Aficionado



Wiek: 42
Dołączył: 19 Wrz 2012
Posty: 653
Otrzymał 410 piw(a)
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 18 Lis, 2013   

To nowe metro samo się mści i samo płonie. To nie pierwsza jego awaria. Widać to w Rosyjskie barwy jest sprawniejsze niż to w Niemieckie (kto wpadł na szatański pomysł, żeby kolejne linie obsługiwały pociągi w obecnych barwach kolejnych zaborców i gdzie do cholery będzie jeździł pociąg Austriacki?).

Mnie najbardziej rozwaliła wypowiedź rzecznika metra. Wentylacja działała, a pociąg będzie jeździł, bo nie ma żadnych przesłanek, że jest wadliwy...
_________________
****************************
http://paleniecygar.wordpress.com/
 
 
lunka01
Doświadczony Aficionado



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 42
Dołączył: 01 Kwi 2013
Posty: 959
Otrzymał 447 piw(a)
Skąd: Delgany
Wysłany: Pon 18 Lis, 2013   

Tecza to w sumie znak Chrzescijanski jeszce ze starego testamentu, choc ta warszawska wygladala prawie tak Chu** jak ta sztuczna palma.

W sumie jak juz off top: to pojade na calego.

Nadmienie od razu. Zdecydowanie jestem przeciwny adopcji dzieci przez Homo.

Hipotetyczna sytuacja:
Rozbija sie twoj statek, trafiasz na bezludna wyspe na ktorej spedzisz minimum rok.
masz 2 opcje do wyboru:

*Scarlet Johansson, Brad Pit i TY
*Scarlet Johansson, Jacykow i TY

I niech mi ktos powie ze wybierze wyspe z Bradem Pitem, Geje badz co badz zmniejszaja konkurencje.

Naprawde nie rozumiem co komu oni przeszkadzaja, nie mowcie mi ze sieja zgorszenie sodomici bo takie argumenty to moze mi podawac Dalajlama albo Matka Teresa z Kalkuty a nie zwyczjany grzesznik (nie umniejszajac nikomu z tego szanownego grona). No chyba ze ktos mnie tu przekona ze dzentelmeni w kominiarkach zawsze podazaja droga Chrustusa!
Zostawcie tez na boku, argumenty od pedofilli sa tak samo durne jak te powyzsze. Dodam tez ze skromnie uwazam ze kara za pedoofilie powinno byc publiczne odcinanie nazedzia zbrodni oraz Lincz (lub cos innego rownie sympatycznego, np w dosc znanym Dublinskim wiezieniu pedofilow wsoplwiezniowie karali poprzez wlozenie w tylek rurki, nastepnie druta kolczastego w ta rurke. Po tym zabiegu rurka byla wyciagana)

Ja jak kazdy inzynier wiem ze tlok powinien sie poruszac w cylindrze a nie w rurze wydechowej ale co zrobic podobno wsrod gejow inzynierow nie ma.
_________________
https://www.youtube.com/w...RDMMsy_BaUwOGjI


JAK CI SIE MOJ POST O D**** MARYNY NIE PODOBA TO WCISNIJ IKONKE IGNORUJ W PRAWYM GORNYM ROGU MOJEGO POSTU
 
 
Kwiatt
Ekspert Aficionado



Obecności na FOSCA: 5
Wiek: 35
Dołączył: 22 Cze 2011
Posty: 1489
Otrzymał 564 piw(a)
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 18 Lis, 2013   

Mam proste podejście do sprawy - nie obchodzi mnie to. Jeżeli ktoś lubi się okładać w sypialni zwiędłym porem po plecech, wykrzykując przy tym imię papieża - proszę bardzo. To nie jest moja sprawa. Tak samo nie będę przekonywał tych, którzy uważają, że prezerwatywy osobiście wykonuje szatan w siódmym kręgu piekieł, że być może nie mają racji...

Z religią i poglądami jest trochę jak penisem. Można go mieć i być z niego dumnym. Niesmaczynym jest wyciąganie go na wierzch i machanie nim dookoła. Niedopuszczalnym jest wciskanie go na siłę dzieciom.
_________________
http://www.cigarblog.pl/ - strona o cygarach pisana z pasją.
 
 
OloWawa
Początkujący Aficionado



Obecności na FOSCA: 3
Wiek: 50
Dołączył: 28 Kwi 2013
Posty: 469
Otrzymał 383 piw(a)
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 18 Lis, 2013   

Kwiatt napisał/a:
Mam proste podejście do sprawy - nie obchodzi mnie to. Jeżeli ktoś lubi się okładać w sypialni zwiędłym porem po plecech, wykrzykując przy tym imię papieża - proszę bardzo. To nie jest moja sprawa. Tak samo nie będę przekonywał tych, którzy uważają, że prezerwatywy osobiście wykonuje szatan w siódmym kręgu piekieł, że być może nie mają racji...

Z religią i poglądami jest trochę jak penisem. Można go mieć i być z niego dumnym. Niesmaczynym jest wyciąganie go na wierzch i machanie nim dookoła. Niedopuszczalnym jest wciskanie go na siłę dzieciom.


No to teraz mnie zdezorientowales :mrgreen: myślałem że w szóstym kręgu wykonuje :palacz:
 
 
Bler
Aficionado



Wiek: 42
Dołączył: 19 Wrz 2012
Posty: 653
Otrzymał 410 piw(a)
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 19 Lis, 2013   

A co szatan robiłby w szóstym kręgu?

Co do gejów - nie przeszkadzają mi, nie boję się ich, znałem kilku - wydawali się normalni i wbrew pozorom nie lizali sobie jajek publicznie, tak jak i ja raczej nie daję sobie ich publicznie lizać żadnej lasce, więc chyba w normie. Co kto robi w sypialni to mnie zupełnie nie obchodzi, a jeśli chodzi o takie publiczne przejawianie "uczuć", to jestem przeciwny, nie tylko w przypadku homo. Ale tak ogólnie to nawet to mam gdzieś i nie jestem głęboko urażony. Z całą pewnością mniej niż w przypadku aktów wandalizmu czy przemocy - to już wolę oglądać dwóch całujących się facetów - możecie mnie zlinczować.

Stawianie tęczy symbolizującej homoseksualizm na Placu Najświętszego Zbawiciela? Serio? Wolność przekonań wolnością przekonań, ale chyba nie trzeba od razu stawiać pomnika Hitlera na Ulicy Oświęcimskiej i tłumaczyć, że to pomnik niemieckiego malarza...

Co do adoptowania - moje zdanie niewiele znaczy, ale jestem za. Dzieci w domu dziecka nie mają i nigdy mieć nie będą dobrego, "normalnego" przykładu, heteroseksualnej rodziny i nie poznają tych wartości (znam kilka osób, które wychowywały się w domu dziecka i one oddałyby wszystko, żeby wychowywać się gdziekolwiek indziej). Pary gejowskie nie powinny mieć pierwszeństwa przed rodzinami heteroseksualnymi, ale po wszystkich testach, które trzeba przejść starając się o adopcję, jestem pewien, że jeśli przemknie się jakiś świr, chcący molestować dziecko, to niekoniecznie będzie to członek pary gejowskiej - z pewnością obserwowanej jeszcze surowiej. A takie dziecko i tak będzie miało dom, miłość i ciepło. Nie będzie narażone na sceny seksu bardziej niż w przypadku przeciętnej rodziny, a żadna indoktrynacja nie wchodzi w grę. Przypominam, że znakomita większość gejów wychowała się w domach heteroseksualnych, w heteroseksualnym świecie i heteroseksualna indoktrynacja nie zmieniła ich upodobań...
_________________
****************************
http://paleniecygar.wordpress.com/
 
 
Reklamator

Wysłany:    Reklama

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Strona ma charakter hobbystyczny i informacyjny. Przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia.

Palenie szkodzi zdrowiu!
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 21