Aby korzystać z zawartości forum należy się zarejestrować TUTAJ
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników! :-)
Rejestrując się na forum uzyskujesz m.in. rabaty na cygara u forumowych partnerów (sklepy cygarowe). Zapraszamy!

Cigar Aficionado
autologowanie:
Witaj na forum Cigar Aficionado! Aby uzyskać pełny dostęp zaloguj się lub zarejestruj.


Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: kieszonkowym, pochwalcie, sie, sprzetem, waszym

Pochwalcie się waszym kieszonkowym sprzętem...
Autor Wiadomość
Highlander71
Ekspert Aficionado
The Thirsty Traveler



Obecności na FOSCA: 9
Wiek: 52
Dołączył: 19 Cze 2007
Posty: 1387
Otrzymał 484 piw(a)
Skąd: Leszczyny, Polska
Wysłany: Wto 30 Wrz, 2008   

Zeebro napisał/a:
Ja kupiłbym E51, bo to Symbian i to z Feature Packiem 1 czyli szybszy i sprawniejszy + możliwość instalowania dowolnych programów (w tym TomToma do nawigacji).


Panowie! Wczoraj oficjalnie sprzedałem Nokię E70 i zakupiłem lśniącego, nowego, HTC Touch Diamonda :)


To gratulacje :) , cyknij jakieś fotki a przy okazji można by w tym temacie troszkę o telefonach napisać , jakieś ciekawostki które odkryłeś.

Pozdrawiam h71
_________________
Pozdrawiam - Highlander71

 
 
radeqm
Aficionado



Dołączył: 20 Cze 2007
Posty: 550
Otrzymał 7 piw(a)
Skąd: Katowice
Wysłany: Wto 30 Wrz, 2008   

Zeebro napisał/a:
...i zakupiłem lśniącego, nowego, HTC Touch Diamonda :)



To witaj w klubie :-)



r


P.S. Po prawie 2 miesiącach jestem strasznie zadowolony. Ty też będziesz :-)
_________________
"Problem ze światem polega na tym, że zawsze jest o jednego drinka do tyłu"
/Humphrey Bogart/
 
 
Zeebro
Początkujący Aficionado
Żeebro



Wiek: 41
Dołączył: 21 Cze 2008
Posty: 246
Otrzymał 2 piw(a)
Skąd: Szczecin
Wysłany: Śro 01 Paź, 2008   

Narazie po 5 latach z Symbianem próbuję ogarnąć to cudo :)
 
 
 
Maryn
Nowicjusz
Weteran chirurgii



Wiek: 34
Dołączył: 31 Paź 2008
Posty: 35
Skąd: lubelskie
Wysłany: Wto 18 Lis, 2008   

Dwa numery, dwa telefony, jedna marka: MOTOROLA. Posiadam KZKR K1, oraz RAZR2 V9. Jedyne wady to dość słabe baterie. Wcześniej miałem Siemensa AX72, oraz Motorolę W375. Fotek i szczegółowych danych niestety nie mam, ale jak wpiszecie w Google markę i model to będziecie mieli :palacz: .
 
 
 
exa
Nowicjusz



Wiek: 52
Dołączył: 03 Lip 2007
Posty: 53
Skąd: Ł/K-P/Wlkp/Lub.
Wysłany: Wto 18 Lis, 2008   

radeqm napisał/a:
Zeebro napisał/a:
...i zakupiłem lśniącego, nowego, HTC Touch Diamonda :)


To witaj w klubie :-)

r

P.S. Po prawie 2 miesiącach jestem strasznie zadowolony. Ty też będziesz :-)



ja mam poprzedni model....htc touch cruise.....i sie nie zamienię....nawet na nowszy model;)

jak również firmowo samsung u700 ....świetny po prostu telefon z paroma przydatnymi funkcjami...
 
  mój status
 
Jarema
Nowicjusz


Obecności na FOSCA: 2
Wiek: 45
Dołączył: 07 Wrz 2008
Posty: 82
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: Śro 14 Sty, 2009   

Tak przeglądam wątek i widzę, że E51 cieszy się dobrymi recenzjami. Mimo wszystko zapytam, krótko:

E51 czy N95 8GB?

Do czego? Głównie do dzwonienia i poczty. A co więcej, się zobaczy.
_________________
'Edimus, ut vivamus, non vivimus, ut edamus.'
- Plutarch
 
 
Pawelord2
Nowicjusz


Wiek: 36
Dołączył: 05 Wrz 2008
Posty: 26
Skąd: Przeworsk/Lublin
Wysłany: Śro 14 Sty, 2009   

Już pół roku dobrze mi się żyje z HTC Touch Pro - klawiatura sprzętowa uzależnia, wszystko co tylko się da zapisuję na komórce bo to takie proste i przyjemne ;]
HTC for the win
 
 
Highlander71
Ekspert Aficionado
The Thirsty Traveler



Obecności na FOSCA: 9
Wiek: 52
Dołączył: 19 Cze 2007
Posty: 1387
Otrzymał 484 piw(a)
Skąd: Leszczyny, Polska
Wysłany: Śro 14 Sty, 2009   

Powiem tak mam E51 ( i jestem bardzo zadowolony ) lecz kierując się takim tokiem jak ty (poczta i rozmowa) wybrałbym E71 :) . Choć N95 to duży sukces Noki jednak osobiście nie jestem fanem wszelkich rozsuwanych czy składanych urządzeń elektronicznych.
Weź do ręki oba i który będzie Ci lepiej "leżał" tego weź.

Jak będziesz jednak chciał bardziej wykorzystać Symbian i aparat foto to N95. E51 ma mniejszy wyświetlacz więc jest to odczuwalne przy oglądaniu filmów, nawigacji czy nawet do internetu, słabszy aparat i nie ma wew. GPS - ale jest smukły , ma ten sam system co N95, tak samo WiFi i jest zgrabniejszy.
Oczywiście to moja opinia i nikt nie musi się z nią zgadzać.

Jednak wybrałbym E71


Pozdrawiam

h71
_________________
Pozdrawiam - Highlander71

 
 
dud
Nowicjusz
street headache 71



Wiek: 35
Dołączył: 22 Lis 2007
Posty: 82
Otrzymał 2 piw(a)
Skąd: Wrocław
Wysłany: Śro 14 Sty, 2009   

e71 to bardzo ciekawy telefon

nokia puszcza telefony "seriami" np e66 i e71 lub n79 i n85

z tego co mi wiadomo w nokii n95 (i 8gb) można zmienić przedni panel- obudowę , jeśli ci się telefon "zużyje" kosztuje to chyba jakoś koło 100-130 zł chyba.

z tego co wyczytałem to n95 8gb jako następczyni jest lepsza niż zwykła n95,
aczkolwiek jeśli masz zamiar kombinować z filmami bądź dużą ilością plików to n95 8gb nie ma gniazda na kartę micro sd i może to być upierdliwe.

n85 ma ładowanie poprzez kabel usb podczas połączenia z komputerem. i ekran oled, ponoć ładny i energooszczędny (gorzej w słońcu i na zewnątrz)

próbowałem coś napisać na klawiaturze e71 ale trzeba było się skupić porządnie. posiadacze sobie chwalą, i pisanie nie jest problemem. jest to chyba maksymalna miniaturyzacja klawiatury :) i jeszcze rządzi bateria 1500 mAh.

więcej nie będę powtarzał po innych i zachęcam do lektury testów (i tych video na youtube. tam jest wszystko :P )

jeśli dotykowce nie wchodzą w grę to masz jeszcze BlackBerry (np bold +1400zł (na allegro))

jeśli za duży to jest Blackberry pearl 8120 - klawiatura half-qwerty po dwa znaki na klawisz

albo palm treo pro, podobne do Blackberry ale z windows mobile.

polecam pdaclub.pl /forum- bazylion telefonów.

sam stoję przed podobnym pytaniem ale jak mam wybulić 1200 zl za telefon to jednak chyba bym kupił netbooka ... np eee pc 901 :P ale to moje potrzeby ...

jako telefon korci mnie osobiście blackberry flip 8220 :) co prawda z klapką ale mi się akurat widzi bardzo :)

e71 jest bardzo dobrym telefonem. Jak masz możliwość też polecam.

tyle ode mnie/ sorry za zamęt większy niż był :)
 
 
 
Bruno
[Usunięty]

Wysłany: Czw 15 Sty, 2009   

Ja bym sie jednak upierał przy N95. Ma ergonomiczną klawiaturę, wygodną. A ilość funkcji i mozliwości wystarczająca. Poza tym, wiecie dlaczego N95... :)
 
 
Zeebro
Początkujący Aficionado
Żeebro



Wiek: 41
Dołączył: 21 Cze 2008
Posty: 246
Otrzymał 2 piw(a)
Skąd: Szczecin
Wysłany: Czw 15 Sty, 2009   

N95 Panowie jest jednym z najbardziej nieudanych telefonów Nokii, zwłaszcza pierwsze wypusty.

Notoryczne problemy z GPSem (strasznie słaby fix) - czekanie na zalogowanie się satelit na dworzu nawet po 20-30 minut! Do tego zawieszający się odtwarzacz muzyki czy zrywanie WLANu - zdecydowanie nie polecam!

Do tego moim zdaniem - chociaż to jest bardzo subiektywne - N95 nie jest telefonem biznesowym. Dla mnie telefon biznesowy to np. E51 - dlaczego? Zdecydowanie stabilniejszy i szybszy, a moim zdaniem tego potrzebuje biznesmen. E71 również.

Pozdrawiam,
P.
 
 
 
pc
Nowicjusz



Wiek: 43
Dołączył: 20 Lis 2008
Posty: 18
Skąd: Poznan
Wysłany: Czw 15 Sty, 2009   

Ja pochwalę się moim cudem techniki - powrót do źródeł.
Elegancja i prostota w jednym. Uwielbiam z niego korzystać.

Nokia 7110
 
 
Josephros
Doświadczony Aficionado
szara eminencja ;d



Obecności na FOSCA: 3
Wiek: 37
Dołączył: 17 Gru 2006
Posty: 917
Otrzymał 3 piw(a)
Skąd: Lublin
Wysłany: Czw 15 Sty, 2009   

N95 z tego co wiem rzeczywiście pierwsze wypusty były słabe, ale wersja 8GB ponoć została mocno poprawiona i taka ilość miejsca też się do tego przyczyniła i teraz ponoć N95 to całkiem wporządku telefon
_________________
Tempus fugit, aeternitas manet
 
  mój status
 
Radzio190
Nowicjusz



Wiek: 38
Dołączył: 11 Gru 2008
Posty: 60
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Czw 15 Sty, 2009   

Ja polecam E71. Sam go używam od października i jestem zadowolony. Zmieniłem z e61 który służył mi jakieś 2 lata i chyba zostanę przy tej serii.Duże wyświetlacze, WLAN, klawiatura QWERTY idealnie nadają się do przeglądania sieci. A w przypadku E71 - HDSPA (G3.5) oraz GPS są także miłym acz rzadziej używanym dodatkiem.
 
 
chingy18
Początkujący Aficionado
Paul Hunter R.I.P



Obecności na FOSCA: 2
Wiek: 36
Dołączył: 23 Gru 2008
Posty: 167
Otrzymał 3 piw(a)
Skąd: Pomorze, Poznań
Wysłany: Sob 31 Sty, 2009   

Ja siedzę na moim zasłużonym HTC TYTN lub jak kto woli Orange'owski SPV m3100. Qwerty, wi-fi, 2 megapikse, wyświetlacz 2,8", videorozmowy, WM 6.1 pro itd itd. :D jedyną wadą jest jego grubość, chociaż zdążyłem już do tego przywyknąć. Telefon cudo. Żyć nie umierać- mimo że ma już ponad 2 lata.




pozdrawiam :bandit:
 
 
MariuszN
Nowicjusz


Wiek: 46
Dołączył: 19 Kwi 2009
Posty: 16
Skąd: Szczecin
Wysłany: Wto 05 Maj, 2009   

Może troszkę spóźniony głos w dyskusji, ale moim zdaniem N95 to zupełna rewelka!!!!! Mam późniejszy wypust i jest bardzo stabilna, wcale się nie wiesza - może to kwestia aktualizowania softu (na stronie nokii) Szczególnie rajcowne są fotki i filmiki które odrazu mozna sobie poodlądać na całkiem dużym wyświetlaczu. Dodam jeszcze że nie pracuje w branży telefonicznej, więc patrze z poziomu użytkownika i jestem zaj....cie zadowolony!
M.
 
 
entelm
Początkujący Aficionado



Wiek: 55
Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 349
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Wodzisław Śl.
Wysłany: Czw 07 Maj, 2009   

MariuszN napisał/a:
Może troszkę spóźniony głos w dyskusji, ale moim zdaniem N95 to zupełna rewelka!!!!! Mam późniejszy wypust i jest bardzo stabilna, wcale się nie wiesza - może to kwestia aktualizowania softu (na stronie nokii)
M.


Nowa zabawka?
Nie podzielam Twojego zdania, mam ten model praktycznie od początku sprzedaży w Polsce, po aktualizacji softu jest jeszcze gorzej, wiesza się, wyłącza i nie pokazuje zużycia baterii.
Chociaż trzeba przyznać, że i tak działa dużo lepiej od innych modeli Nokii. No i navi działa nieźle.
_________________
Cum debita reverentia

entelm
 
 
MariuszN
Nowicjusz


Wiek: 46
Dołączył: 19 Kwi 2009
Posty: 16
Skąd: Szczecin
Wysłany: Czw 07 Maj, 2009   

Hej entelm!
Nie nowa wcale, z 1,5 roku już mam. Może mam wyjątkowo szczęśliwy egzemplarz?
:mrgreen: chyba na tej konkluzji poprzestane - dobrze mieć trochę szczęścia :mrgreen:
Pozdrawiam!
 
 
Bruno
[Usunięty]

Wysłany: Czw 07 Maj, 2009   

Moja N95 tez sprawuje sie całkiem nieźle. Nadal uważam, że to model udany. Nawiasem mówiac używam tylko i wyłacznie NOKII. Innych marek nie uznaję.
 
 
amonx
Nowicjusz
Tortuga


Wiek: 34
Dołączył: 14 Mar 2009
Posty: 8
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Zabrze
Wysłany: Pią 08 Maj, 2009   

pepeel napisał/a:
Te wbudowane gps bez pomocy pobierania danych via gprs ( co wiaze sie z dodatkowymi kosztami ) dzialaja srednio :)

W moim przypadku trzeba aktualizować dane przez gprs co tydzień, co wiąże się z dodatkowymi kosztami wysokości kilku groszy miesięcznie :palacz: :palacz: :palacz:

Korzystam z 2 telefonów: do roboty na zadymy mam nokię 1208, jakby jej się coś stało, dostałbym borsztajnem czy coś to tylko by mi było karty sim szkoda ;) i wbudowana latarka [jedyny bajer w tym telefonie] się czasem przydaje, jak coś wieczorem wpadnie w aucie pod siedzenie i trzeba szukać :P
A na codzień zgadzam się z radeqm co do funkcji, od roku posiadam HTC TYTN II z którego jestem więcej niż zadowolony :> żeby go kupić musiałem się nieźle napracować, ale było warto :) no ale jest w nim wszystko, gps, komputer, nawet gdzieś widziałem opcję "telefon" :P Przez kilka miesięcy jak nie miałem dostępu do komputera, robiłem na nim wszystko, łącznie z czytaniem ebooków, pracą na microsoft office, słuchaniem muzyki...
Jedyny mankament, że bateria dość krótko trzyma.
 
 
Reklamator

Wysłany:    Reklama

 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Strona ma charakter hobbystyczny i informacyjny. Przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia.

Palenie szkodzi zdrowiu!
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 20