Aby korzystać z zawartości forum należy się zarejestrować TUTAJ
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników! :-)
Rejestrując się na forum uzyskujesz m.in. rabaty na cygara u forumowych partnerów (sklepy cygarowe). Zapraszamy!

Cigar Aficionado
autologowanie:
Witaj na forum Cigar Aficionado! Aby uzyskać pełny dostęp zaloguj się lub zarejestruj.

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: jordan, michael

Michael Jordan
Autor Wiadomość
rob33t
Początkujący Aficionado

Wysłany: Czw 15 Lis, 2007   

maciejslu napisał/a:

Jest dokładnie tak, jak piszesz; łykamy marketing jak leszcze, bo... po to on jest ;-)

Ja osobiście, mimo swoich 175 centymetrów ZAWSZE czuję się jak Michael Jordan, którego podziwiam i szanuję za to, co "wyrabiał" w NBA. I dobrze mi z tym.

W ogóle - palę, żeby się poczuć snobem, bo uważam, że bycie snobem jest cool.

A cygara wcale mi nie smakują, więc trochę się przymuszam, zwłaszcza do Partagasów, których szczerze nie cierpię. Ale jak jest taka moda - to ja jej ulegam, bo chcę być modny, a na ciuchy od najlepszych projektantów mody mnie nie stać i wyglądałbym w nich "gupio".

Więc snobuję się paląc cygara w miejscach publicznych, co mi się raz zdarzyło w życiu, a jak na spacerze z psem spotkam kogoś, to tak specjalnie dmucham na niego dymem, żeby od razu widział, jaki jestem "luźny woźny" i zawsze tak obracam cygaro, żeby wyraźnie widział banderolę.

Aha - a na QUORUM naklejam banderolki COHIBY, których mam parę w kolekcji, żeby wzbudzić podziw i szacunek :cool1:

no wreszcie się przyznałes, od poczatku wiedziałem że taki jesteś :D :P :)

a poważnie to uczestnicy tego forum w sensie reklamy na cygara nie będą podatni bo już są palaczmi ze mną włącznie, stad może nawet nie zauważają "drugiego" przesłania takich wywiadów itp. z takimi osobistościami,

do MJ nic nie mam, sam też b. lubiałem oglądać Jordana i "Magica" w NBA ;)

maciejslu
[Usunięty]

Wysłany: Czw 15 Lis, 2007   

rob33t napisał/a:
maciejslu napisał/a:

Jest dokładnie tak, jak piszesz; łykamy marketing jak leszcze, bo... po to on jest ;-)

Ja osobiście, mimo swoich 175 centymetrów ZAWSZE czuję się jak Michael Jordan, którego podziwiam i szanuję za to, co "wyrabiał" w NBA. I dobrze mi z tym.

W ogóle - palę, żeby się poczuć snobem, bo uważam, że bycie snobem jest cool.

A cygara wcale mi nie smakują, więc trochę się przymuszam, zwłaszcza do Partagasów, których szczerze nie cierpię. Ale jak jest taka moda - to ja jej ulegam, bo chcę być modny, a na ciuchy od najlepszych projektantów mody mnie nie stać i wyglądałbym w nich "gupio".

Więc snobuję się paląc cygara w miejscach publicznych, co mi się raz zdarzyło w życiu, a jak na spacerze z psem spotkam kogoś, to tak specjalnie dmucham na niego dymem, żeby od razu widział, jaki jestem "luźny woźny" i zawsze tak obracam cygaro, żeby wyraźnie widział banderolę.

Aha - a na QUORUM naklejam banderolki COHIBY, których mam parę w kolekcji, żeby wzbudzić podziw i szacunek :cool1:

no wreszcie się przyznałes, od poczatku wiedziałem że taki jesteś :D :P :)

A bo ja się z tym nigdy nie kryłem :mrgreen:

Uważam, że reklama działa, marketing to nauka, a nie magia, a w dodatku cechuje mnie szczególne zamiłowanie do gadżetów...

No i jestem STRASZNYM snobem :palacz:

przemisiek
Początkujący Aficionado

Obecności na FOSCA: 1
Otrzymał 718 piw(a)
Wysłany: Sob 28 Mar, 2015   

MJ był bogiem:) oczywiście z małej litery;)
ale cały ten wątek od momentu wpisu tego kogoś powinno przeżucić się do działu "śmieszne".
Ale się ubawiłem:D a Mike był bogiem...a to juz pisałem.

P.S. Filmik z jego career high: https://www.youtube.com/watch?v=5g-CEfLYq94
P.S. łezka się w oku kręci.

korea83
Ekspert Aficionado

Zaproszone osoby: 1
Obecności na FOSCA: 8
Otrzymał 284 piw(a)
Wysłany: Sob 28 Mar, 2015   

Mistrz :mrgreen:

Górnik dekady ;)

Jak Tyś wykopał taką forumową skamielinę? :cool1:

mój status

przemisiek
Początkujący Aficionado

Obecności na FOSCA: 1
Otrzymał 718 piw(a)
Wysłany: Nie 29 Mar, 2015   

Zobaczyłem Michael'a na forum i pomyślałem, że założył profil a tu tylko wątek:)

Odpowiedz do tematu