Aby korzystać z zawartości forum należy się zarejestrować TUTAJ
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników! :-)
Rejestrując się na forum uzyskujesz m.in. rabaty na cygara u forumowych partnerów (sklepy cygarowe). Zapraszamy!

Cigar Aficionado
autologowanie:
Witaj na forum Cigar Aficionado! Aby uzyskać pełny dostęp zaloguj się lub zarejestruj.


Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: dla, lokale, palacych

Przesunięty przez: El Comandante
Sob 14 Sty, 2012
Lokale dla palących
Autor Wiadomość
Funky
Nowicjusz



Wiek: 52
Dołączył: 15 Lip 2012
Posty: 9
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Polska południowa
Wysłany: Wto 21 Sie, 2012   

Ruda Śląska "Pub pod łososiem" Ul. Teatralna 5

Lokal powiększony został o salę restauracyjną, czego rezultatem jest to że można palić na starej sali :mrgreen: , a i cygarka można na miejscu zakupić[/quote]

Mały edit: Nie ma tam już cygar, jak również nie da się zapłacić kartą płatniczą, ale to chyba standard jakiś jest.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
szuba
Początkujący Aficionado



Zaproszone osoby: 2
Wiek: 32
Dołączył: 16 Lis 2010
Posty: 240
Otrzymał 9 piw(a)
Skąd: Siedlce/Warszawa
Wysłany: Wto 09 Paź, 2012   

Moglibyście polecić jakies miejsca w Łodzi? nie wime czy te z początku tematu sa nadal aktualne. Najlepiej gdzies w śródmieściu/okolice piotrkowskiej?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Sergiej
Ekspert Aficionado



Obecności na FOSCA: 13
Wiek: 35
Dołączył: 03 Lis 2007
Posty: 1337
Otrzymał 100 piw(a)
Skąd: Łódź
Wysłany: Śro 10 Paź, 2012   

Bella Napoli w Manufakturze, mają osobną, dużą salę dla palących. Nie ma tam problemów ze spokojnym wypaleniem cygara. Na Piotrkowskiej - Anatewka (dokładny adres to chyba 6-ego sierpnia). Poza tymi lokalami nie odkryłem żadnego miejsca (nie licząc ogródków), gdzie ludzie nie patrzyliby na ciebie jak na kosmitę, gdy tylko wyjmujesz cygaro...

Habibi już nie istnieje, w Łodzi Kaliskiej można palić, ale nie ma tam za grosz cygarowej atmosfery.
_________________
Polecam:

http://www.zmiloscidohavan.pl/
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
szuba
Początkujący Aficionado



Zaproszone osoby: 2
Wiek: 32
Dołączył: 16 Lis 2010
Posty: 240
Otrzymał 9 piw(a)
Skąd: Siedlce/Warszawa
Wysłany: Śro 10 Paź, 2012   

Ok, dzięki za cenne info;)
Jakbyś wynalazł cos nowego to uzupełnij temat;]
Pozdro!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Dan_gl
Nowicjusz



Obecności na FOSCA: 6
Wiek: 45
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 109
Otrzymał 15 piw(a)
Skąd: Tychy
Wysłany: Wto 27 Lis, 2012   

Jary1 napisał/a:
A co na Śląsku ?

Sprawdziłem ,że można : Gliwice - 4art , Bytom - U młynarza , Radzionków - Mustang

Katowice zinwentaryzujemy ze znajomymi w przyszłym tygodniu. :mrgreen:


W Gliwicach jest jeszcze Lobby Bar Atmosfera - Hotel Diament na parterze, w końcu jest lokal gdzie wentylacja wyciąga cały dym, pyszna kawa oraz ciasta, miła obsługa, przyjemne wnętrze.
Palenie w każdą środę ok 18/19.
_________________
http://www.facebook.com/puffphotography - fotoblog cygarowy.
http://puffphotography.eu/
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
ulisses30
Początkujący Aficionado



Obecności na FOSCA: 1
Wiek: 49
Dołączył: 07 Paź 2009
Posty: 212
Otrzymał 110 piw(a)
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon 28 Sty, 2013   

Koleżanki/koledzy aficionados.
Czy macie swoje ulubione lokale w Krakowie? Jakoś mi się dotychczas nie zdarzyło spotkać nikogo z cygarem w jakiejkolwiek knajpie od czasów wprowadzenia ograniczeń. Interesuje mnie miejsce, gdzie można palić siedząc za barem albo ew. w sali w której nie ma atmosfery klatki dla nałogowców tylko normalnej części knajpy dla palących. Zazwyczaj palę w PAUZIE ale pewna obskurność sali dla palących bywa uciążliwa.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
p.t
Nowicjusz


Obecności na FOSCA: 1
Wiek: 47
Dołączył: 12 Paź 2012
Posty: 4
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Kraków
Wysłany: Śro 16 Paź, 2013   

Witam,

odgrzewając temat, ostatnio paliłem w "Mięcie" Kraków ul. Krupnicza 19a.
Sam lokal duży z ogródkiem, salka dla palących na około 18 osób.
W knajpce można zjeść i napić się dobrego wina, piwa. Ceny rozsądne.
Jedyna niedogodność to , że sala dla palących czynna jest od poniedziałku do piątku.
W sobotę i niedzielę organizują tam imprezy zamknięte.
Lokal klimatyzowany, dobra wentylacja , miła obsługa. Czynny od 9.00 - 23.00 godz.
Polecam :cool1:

Przemek
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
ulisses30
Początkujący Aficionado



Obecności na FOSCA: 1
Wiek: 49
Dołączył: 07 Paź 2009
Posty: 212
Otrzymał 110 piw(a)
Skąd: Kraków
Wysłany: Śro 16 Paź, 2013   

Czyli jest alternatywa dla Skandali i znacznie bliżej z Bronowickiej/Bronowic :smile:
Przetestujemy, dam znać jeśli będę się wybierał.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
VileVicar
Ekspert Aficionado
Non serviam



Obecności na FOSCA: 6
Wiek: 49
Dołączył: 14 Maj 2010
Posty: 1923
Otrzymał 1099 piw(a)
Skąd: Poznań/Komorniki
Wysłany: Śro 16 Paź, 2013   

W Krakowie paliłem w chyba 5 różnych miejscach, więc można znaleźć jeśli się szuka. W końcu regularnie kotwiczyłem w Pianoli. La Scandale jest zdecydowanie najlepsze, spaliłem tam jednego Ashtona ESG w formacie churchill. Teraz niestety już nie odwiedzam grodu Kraka.
_________________
"Bez kapłanów i bez świątyń krwawe łapska bogów nie mogłyby dosięgnąć świata śmiertelników. Czyż nie byłby to raj, przyjacielu ?" Steven Erikson - Ogrody Księżyca
http://baza.fantasta.pl/fantasta.php?id=500
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Jgryjestem
Początkujący Aficionado
Jgry



Obecności na FOSCA: 4
Wiek: 60
Dołączył: 13 Sty 2011
Posty: 320
Otrzymał 320 piw(a)
Skąd: Gród Kraka
Wysłany: Czw 17 Paź, 2013   

VileVicar napisał/a:
... Teraz niestety już nie odwiedzam grodu Kraka.


A to błąd. ;-)
Krzychu załatw u Żony jakiś pretekst na przyjazd np. szkolenie na AM, a my Cię chętnie przywitamy, ugościmy i okadzimy :mrgreen:
_________________
Palenie 'raka' powoduje choroby serca i '...'
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Sergiej
Ekspert Aficionado



Obecności na FOSCA: 13
Wiek: 35
Dołączył: 03 Lis 2007
Posty: 1337
Otrzymał 100 piw(a)
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob 19 Paź, 2013   

Łódź - Gronowalski restauracja & Buddha pub - wreszcie doczekaliśmy się w Łodzi miejsca z wyznaczoną przestrzenią skierowaną stricte do palaczy cygar. Jest to restauracja i sala weselna/konferencyjna + cigar room.

Sala dla palaczy cygar pomieścić może około 10 osób, może nawet więcej, jest wyciąg, który, jeżeli działa, to robi to skutecznie. Ceny w porządku, wystrój bardzo ładny. Generalnie miejsce, które każdy łódzki aficionado powinien odwiedzić. Polecam :)


http://www.buddhapub.pl/kubanskie-klimaty
_________________
Polecam:

http://www.zmiloscidohavan.pl/
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
vonKamil
Aficionado


Wiek: 33
Dołączył: 03 Maj 2013
Posty: 561
Otrzymał 176 piw(a)
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie 20 Paź, 2013   

Potwierdzam, klimatyczne, fajne, kameralne miejsce do palenia. Ceny spoko, herbata w dzbanuszku 10 zł, cappuccino 9 zł.
Towarzystwo z Łodzi godne polecenia :)
_________________
Ciesz się każdym cygarem jakby było Twoim ostatnim :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Tofik88
Nowicjusz


Wiek: 35
Dołączył: 11 Wrz 2014
Posty: 3
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Czw 02 Paź, 2014   

Witam.
Podam pare lokali w Częstochowie.
Pierwszy: Carpe diem- bardzo przyjemna strefa dla palących.
Drugi: Lucky Saloon- na piętrze jest bilard i nie ma zakazu palenia.
Trzeci: Pub sportowy Stacherczak- sporo miejsca gdzie można pograć w darta, piłkarzyki i bilarda. A przy tym zapalić sobie cygaro jeśli masz.

P.S. Może powstać efekt jednostki, to znaczy że dwudziestu ludzi wokół ciebie pali papierosy a ty jeden cygaro. Ale kto komu zabroni? :palacz3: ;-)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Musashi
Nowicjusz



Wiek: 39
Dołączył: 13 Sie 2014
Posty: 27
Otrzymał 10 piw(a)
Skąd: Kraków
Wysłany: Nie 15 Lut, 2015   

W Krakowie jest wiele lokali z wydzielonymi salami dla palących a jeszcze więcej z ogródkami na powietrzu gdzie można zapalić. Kilka knajp "zimowych" poniżej:

Tajemniczy Ogród na Placu Nowym - osobna wydzielona salka (około 20 miejsc) z własnym barem i wyjściem do małego ogródka w którym również można palić. Swego czasu mieli niezłe tosty, piwo po około 9 zł (żadnych ciekawych marek), miła obsługa. Wygodne miejsca do siedzenia miejscówki na 4-10 osób.

CK Browar przy Bagateli - dawno nie byłem ale mieli wydzielone miejsce do palenia, swego czasu świetne piwo warzone na miejscu nieźle smakowało z cygarem (co jest dosyć rzadkie jak dla mnie), obsługa bywa różna zazwyczaj ok, jedzenie średnie. W miarę wygodnie, miejscówki od 2 do 20 osób.

Pierwszy Lokal Na Stolarskiej Po Lewej Stronie - jak nazwa wskazuje jest na Stolarskiej ;) nie byłem od czasu remontu w wakacje ale jest tam sala do palenia. Maja dobra kawę, przekąski i fajna obsługę. Wygodnie i przystępnie cenowo. Od 2 do 6 (może 8 ) osób na miejsce.

Bunkier sztuki koło placu Szczepańskiego - maja osobna salkę która co ciekawe znajduje się na zewnątrz pod przykryciem (ogrzewana). Byłem tylko raz więc nie będę zachwalał jedzenia czy picia. Średnio wygodne miejscówki od 2 do 6 osób.

Alchemia przy placu Nowym - chyba jeden z najbardziej znanych pubów w Krakowie. Dawno nie byłem z racji notorycznego braku miejsca ale salka była wydzielona dla palaczy. Niesamowita atmosfera, w miarę wygodnie jeśli nie ma ścisku.

Singer na Izaaka niesamowita knajpka, bardzo klimatyczna, im później tym więcej ludzi. Wygodne miejscówki od 2 do 6 (no może 8 ) osób. Ma wydzielona sale dla palących, chyba jedyne miejsce gdzie widziałem kogoś oprócz mnie z cygarem (szkot, który zabłądził co ciekawe).

Zaraz Wracam Tu na Miodowej - nie dawno założona knajpa w okolicach Kazimierza. Maja wydzielona salkę dla palących z wygodnymi miejscówkami od 4 do 8 osób. Duży wybór alkoholi, obsługa ok. Całkiem niezłe shoty ale nie nadają się do cygara.

Re na Świętego Krzyża - w lecie otwierają wielki i klimatyczny ogródek, w zimniejszych okresach maja zwykła wydzieloną salkę z barem dla palących. Sporo miejsca, fajny klimat i miła obsługa, średni wybór alkoholi. W miarę wygodnie z miejscówkami od 2 do 8 osób.

House of Beer największy wybór piw w Krakowie (niektóre całkiem niezłe z cygarem), spory multi tap. Fajny klimat i atmosfera z wydzielona salka dla palących dla 2-8 osób.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Więcej szczegółów
Wystawiono 5 piw(a):
Kwiatt, partagas, rozen, Lucask, polakito
Musashi
Nowicjusz



Wiek: 39
Dołączył: 13 Sie 2014
Posty: 27
Otrzymał 10 piw(a)
Skąd: Kraków
Wysłany: Sob 21 Lut, 2015   

Ekstra dwa puby gdzie sprzedają/sprzedawali (nie bylem od jakiegoś czasu) cygara:

La Habana na Miodowej - jak nazwa wskazuje ma cygara z Kuby, kilka odmian tylko tych w okolicach 20-30 złotych, humidor na jakieś 200 sztuk. Dosyć mały lokal ale często jest wolny stolik czy dwa na jakieś 4-6 osób.

Bull na Mikołajskiej, nie wiem czy jeszcze maja cygara. Nie przepadam z tym miejscem, ma Angielski klimat i spora ilość Brytyjczyków, choć zazwyczaj schodzą się dopiero wieczorem i tylko w weekendy. Miejsca dla 4-8 osób.


We wszystkich miejscówkach oczywiście podaje ilość osób na stolik a nie ile się mieści w wydzielonym miejscu. Te zazwyczaj maja od 15 do 40 miejsc.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
vonKamil
Aficionado


Wiek: 33
Dołączył: 03 Maj 2013
Posty: 561
Otrzymał 176 piw(a)
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob 21 Lut, 2015   

Irish Pub w Łodzi Piotrkowska 77.
Piwnica przerobiona na palarni. Bardzo ładne i fajne miejsce.
_________________
Ciesz się każdym cygarem jakby było Twoim ostatnim :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Musashi
Nowicjusz



Wiek: 39
Dołączył: 13 Sie 2014
Posty: 27
Otrzymał 10 piw(a)
Skąd: Kraków
Wysłany: Pią 06 Mar, 2015   

Z moich ostatnich wizyt - Pergamin na Brackiej. Cześć klubu dla niepalących jest bardzo fajnie urządzona i ma bardzo wygodne miejsca do siedzenia. CO ciekawe na jeden z ścian maja przyczepione kilka cygar z Kuby (nie wiem po co je tak marnować ;) ). Sam klub nie oferuje cygar ale ma dwa wydzielone miejsca dla palących. Niestety to zimowe miejsce jest bardzo nie wygodne wygląda to mniej więcej tak jakby czterech chłopa siadało na kanapach przeznaczonych dla przedszkolaków (no trochu przesadzam), plus za niezłe wywietrzniki - dzięki temu nie ma tam dymu zbyt wiele. Dodatkowy plus za jeden z większych wyborów whisky i brandy w Krakowie. Ostatni mały minus to kelnerki które co prawda wyglądają świetnie ale słabo znają menu (jedna zaprzecza drugiej).
Mogę knajpkę polecić do małych spotkań w gronie osób poniżej 170cm wzrostu.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
partagas
Aficionado
mr



Wiek: 44
Dołączył: 01 Paź 2014
Posty: 739
Otrzymał 911 piw(a)
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon 08 Cze, 2015   

Na cigar geeku wygrzebałem taki wpis:
http://cigargeeks.com/fri...rm&shop_id=1392
Baccarat LIVE
Rynek Glowny 28 , Old Town, 31-010
Krakow
Nice live music place. Top floor has a smoking room with a bar and pool table, no complaints about cigar smoking.


Zna ktoś, może potwierdzić ten lokal?
_________________
Every stick is a vacation. Each one, Brother.
Paweł
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Musashi
Nowicjusz



Wiek: 39
Dołączył: 13 Sie 2014
Posty: 27
Otrzymał 10 piw(a)
Skąd: Kraków
Wysłany: Czw 10 Gru, 2015   

Kolejny lokal w Krakowie - Eszeweria. W miare maly lokal na Jozefa 9 na Kazimierzu. Bardzo fajna atmosfera, sporo miejsca dla palacych z wygodnymi pufami/sofami dla 2-8 osob. Niestety ma dosyc maly wybor alkoholi i brak mozliwosci rezerwacji.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
partagas
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów Trójmiasto- Lokale przyjazne Aficionados
El Comandante Lokale przyjazne Aficionados 3 Pon 30 Maj, 2016
Highlander71

Strona ma charakter hobbystyczny i informacyjny. Przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia.

Palenie szkodzi zdrowiu!
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 20