Aby korzystać z zawartości forum należy się zarejestrować TUTAJ
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników! :-)
Rejestrując się na forum uzyskujesz m.in. rabaty na cygara u forumowych partnerów (sklepy cygarowe). Zapraszamy!

Cigar Aficionado
autologowanie:
Witaj na forum Cigar Aficionado! Aby uzyskać pełny dostęp zaloguj się lub zarejestruj.


Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: kamera, sportowa

Kamera sportowa
Autor Wiadomość
kacper4lo
Nowicjusz



Wiek: 36
Dołączył: 25 Sie 2010
Posty: 13
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Sob 22 Kwi, 2017   Kamera sportowa

Witam Szanowne Grono Cigar Aficionado :winko: Nadchodzą wakacje i znowu myślę nad zakupem kamery sportowej. Uwielbiam spływy kajakowe, żegluję, jeżdżę na rolkach i rowerze, biegam. Generalnie lubię aktywnie spędzać czas szczególnie nad wodą. Jestem w temacie kamer sportowych laikiem i wiem tyle ile wyczytałem w necie. Może ktoś sam posiada taki sprzęt, z którego jest bardzo zadowolony lub wręcz przeciwnie kategorycznie odradza i chciałby się swoim doświadczeniem podzielić ? Czy jest tak jak twierdzą niektórzy w grę wchodzi tylko sprzęt GoPro a inne firmy oferują marny asortyment ? Nie ukrywam że wolałbym kupić sprzęt równie dobry lecz za znacznie niższą cenę. Mam nadzieję że coś w temacie pomożecie :bandit:
 
 
 
pismerti
[Usunięty]

Wysłany: Pią 14 Lip, 2017   

Najlepiej kupić GoPro i mieć z głowy temat jak dla mnie




___________________
Jak płacić mniej za kredyt we franku?
 
 
FlyingViro
Początkujący Aficionado



Obecności na FOSCA: 7
Wiek: 39
Dołączył: 26 Maj 2008
Posty: 367
Otrzymał 299 piw(a)
Skąd: Wieluń/Wrocław
Wysłany: Nie 16 Lip, 2017   

Ojciec dwa lata temu kupił kamerkę od AEE. Nie jest to zły sprzęt. Na pewno tańszy od GoPro, ale serwis i akcesoria do tego to słabizna. Producent niby coś tam od siebie sprzedaje (u nas problem był z mocowaniami) ale tylko w pakietach. Pytając polskiego dystrybutora co w nich jest i w jakiej są cenie usłyszeliśmy,że teraz nie wiedzą bo ich nie mają na stanie i nie wiedzą kiedy dostaną. Po rozmowie z nimi ojciec poczuł,że skoro sprzedali mu kamerkę to już im nie jest potrzebny.
Szczęśliwie jest ona kompatybilna z zamiennikami od GoPro, ale nie wszystkimi. Sporo czasu ojciec spędził dopasowując i szukając odpowiednich mocowań.
Podsumowując : sprzęt dobry ale jeśli cenisz sobie spokój "po sprzedażowy" i szeroką gamę akcesoriów to wybrałbym GoPro.
_________________
"Babcia Weatherwax nigdy się nie gubiła. Zawsze doskonale wiedziała, gdzie się znajduje, czasem tylko nie była pewna, gdzie jest wszystko inne."
TERRY PRATCHETT - "TRZY WIEDŹMY"
 
 
booe
Doświadczony Aficionado



Wiek: 46
Dołączył: 27 Mar 2017
Posty: 875
Otrzymał 2293 piw(a)
Skąd: Sztokholm
Wysłany: Pon 28 Sie, 2017   

Ja szczerze polecam gopro. Zdecydowanie warto zapłacić trochę więcej, jeżeli równie więcej oczekujesz od kamery. Dodam tylko że podstawowe akcesoria do kamery mam firmowe a cała reszta to chińszczyzna za grosze (aliexpress) która pasuje oczywiście idealnie.
Jakość nagrywania rewelacyjna. Jedyne czego żałuję, to tego że nie kupiłem jej wcześniej. Dodam że używam jej czasem w naprawdę ciężkich warunkach (góry, rower, nurkowanie).
 
 
krasowski
Nowicjusz



Wiek: 33
Dołączył: 19 Gru 2017
Posty: 0
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 19 Gru, 2017   

według mnie, GoPro jest niewątpliwym liderem. nawet bym powiedział monopolistą jeśli chodzi o jakość. mam pradawną Dwójkę, cierpiała ode mnie sporo i jest dotychczas żywa i zdrowa. natomiast chińczycy znajomych umierały za 2-3 ekstremalne wypady (woda, zimno, upadki) więc nic oprócz GoPro nie polecam.
_________________
kredyt zaufania ma być skrajnie ograniczony
 
 
jureknosacz
Nowicjusz


Wiek: 36
Dołączył: 22 Cze 2018
Posty: 0
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 22 Cze, 2018   

GoPro wystarczy spokojnie na długie lata. Dobra jakość, te najnowsze nagrywają nawet w 4k 60fps+ także na jakość narzekać nie będziesz. Chociaż to pytanie było rok temu więc już na pewno coś kupiłeś ; d
_________________
polskakobieta.pl - blog dla kobiet
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów Kamera z HDD
drinks Full offtopic 7 Wto 24 Cze, 2008
TOMASS70

Strona ma charakter hobbystyczny i informacyjny. Przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia.

Palenie szkodzi zdrowiu!
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 21