Aby korzystać z zawartości forum należy się zarejestrować TUTAJ
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników! :-)
Rejestrując się na forum uzyskujesz m.in. rabaty na cygara u forumowych partnerów (sklepy cygarowe). Zapraszamy!

Cigar Aficionado
autologowanie:
Witaj na forum Cigar Aficionado! Aby uzyskać pełny dostęp zaloguj się lub zarejestruj.

Znalezionych wyników: 18
Cigar Aficionado Forum cygarowe
Autor Wiadomość
  Temat: Francuscy ministrowie mają fajne życie...
koque1982

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 4750

PostForum: Full offtopic   Wysłany: Śro 23 Cze, 2010   Temat: Francuscy ministrowie mają fajne życie...
stawiam na to drugie :palacz3:
  Temat: Filmy w których występuje cygaro ;)
koque1982

Odpowiedzi: 148
Wyświetleń: 53341

PostForum: Muzyka / Film   Wysłany: Śro 23 Cze, 2010   Temat: Filmy w których występuje cygaro ;)
Za garść dolarów
Za kilka dolarów więcej
Dobry, zły i brzydki :bandit:

jak i wiele filmów z clintem eastwoodem
  Temat: Test Polityczny
koque1982

Odpowiedzi: 38
Wyświetleń: 15166

PostForum: Full offtopic   Wysłany: Pon 10 Maj, 2010   Temat: Test Polityczny
SzymonK napisał/a:
To co, jakieś propozycje nazwy? :P Polska Partia Miłośników Cygar? Panie Komendancie, warto by było się tym zainteresować! :mrgreen:

miłośnik - to piękne słowo :mrgreen:
koque1982

Yase napisał/a:
SzymonK napisał/a:
Kiedyś była Polska Partia Przyjaciół Piwa, to czemu nie wymyślić czegoś z cygarami? ;>

Z tą partią to mógłby być bardzo ciekawy pomysł :mrgreen: ... ja już czuje się jej członkiem :)

Dlatego też mój pomysł :bandit: i myślę Yase że nie jedyny podpisałbyś się pod tą listą, a co do PPPP to nie była jakaś tam sobie partia tzw. "Duże Piwko" to były naprawdę znamienite i dziś wpływowe postacie w polskiej polityce aby nie rozpisywać się http://pl.wikipedia.org/w...3%B3%C5%82_Piwa

:palacz3:
koque1982

właśnie dlatego trzeba założyć partię palacza :palacz3:
koque1982

Twoje poglądy polityczne są najbardziej zgodne z partią:
Platforma Obywatelska (59.75% zgodności) - nie lubię PO!

Inne partie o zbliżonych poglądach:
Polska Plus (51.25% zgodności)
Polskie Stronnictwo Ludowe (51.25% zgodności)

Najbliższa Ci ideologia to:
Liberalizm Klasyczny
Zwolennicy liberalizmu klasycznego podkreślają wolność jednostek oraz postulują sprowadzenie roli państwa do koordynowania polityką zagraniczną, prawem i sądownictwem, zapewnianiem bezpieczeństwa oraz poborem podatków. RACJA

Wolność Ekonomiczna: 64%, Tradycjonalizm: 28%, Wolności Obywatelskie: 42%

Zauważ: najwyższy procent zgodności Twoich odpowiedzi z partią polityczną nie przekracza 60%.
Oznacza to, iż wynik może być niemiarodajny (nie istnieje w Polsce partia z programem odzwierciedlającym Twoje poglądy).- buhahaha, może trzeba w końcu założyć partię PALACZY CYGAR, lub POLSCY AFICIONADO's ...
szukam chętnych w następnych wyborach

O Kurde jeszcze po weselu mnie trzyma :cigar: [/b]
  Temat: LIGA MISTRZÓW TYPOWANIA
koque1982

Odpowiedzi: 37
Wyświetleń: 13240

PostForum: Full offtopic   Wysłany: Czw 29 Kwi, 2010   Temat: LIGA MISTRZÓW TYPOWANIA
uhuhu i po sprawie
teraz czekamy na finał jakieś małe zakładziki, ja stawiam na Bawarczyków ale jeszcze nie wiem jaki wynik :palacz3:
  Temat: Hobby Cigar Aficionados :)
koque1982

Odpowiedzi: 195
Wyświetleń: 68295

PostForum: Full offtopic   Wysłany: Pon 26 Kwi, 2010   Temat: Hobby Cigar Aficionados :)
odnawiam temat, jako że duużo teraz forum czytam dochodzę do nowych ciekawych postów

więc hobby:

- żeglarstwo, kiedyś bardzo profesjonalnie (zawodowe) i regatowe (tu mogę się pochwalić 13xMP) teraz już raczej jako turystyka i samorealizacja
- motocykle + samochody = motoryzacja (jeżdżę tym i tym i kto wie czym jeszcze)
- muzyka, ostatnio bardzo lubię słuchać klasykę, szczególnie jeżdżąc autem
- sporty wodne, Kite, windsurfing, nurkowanie i inne
- alkohole : piwo, whisky i whiskey, koniaczek itd
- diamenty, biżuteria, złotnictwo
koque1982

PostForum: Full offtopic   Wysłany: Pon 26 Kwi, 2010   Temat: LIGA MISTRZÓW TYPOWANIA
Ponawiam zapytanie...

Jako że mecze już jutro i pojutrze ciekaw jestem waszych typowań :palacz3:
koque1982

PostForum: Full offtopic   Wysłany: Pią 23 Kwi, 2010   Temat: LIGA MISTRZÓW TYPOWANIA
nie narzekaj, zawsze się znajdzie jakiś Fryzjer :mrgreen:
koque1982

PostForum: Full offtopic   Wysłany: Czw 22 Kwi, 2010   Temat: LIGA MISTRZÓW TYPOWANIA
No to ja jestem zadowolony z wyniku, ale nie z przebiegu żal mi Riberiego ale mu się należało.
Roben jak zwykle był super.
Bawarczycy wspaniali szczególnie w początku drugiej połowy, później tylko kilka razy Lyon przeniósł piłkę poza swoja połowę.
Do tych samych superlatyw dodałbym jeszcze statystyki na końcu po prostu mnie zmiotły ilość podań 3-1 na przewagę Bayernu, posiadanie piłki to jakieś 70%-30%.
koque1982

PostForum: Full offtopic   Wysłany: Śro 21 Kwi, 2010   Temat: LIGA MISTRZÓW TYPOWANIA
Yase napisał/a:
Pierwszy wynik wytypowałem bezbłędnie :mrgreen: ... zobaczymy jak będzie z jutrzejszym meczem.

No Yase gratuluje może El Comandante przewidział jakąś nagrodę za 100% strzał :-) ?
koque1982

PostForum: Full offtopic   Wysłany: Wto 20 Kwi, 2010   Temat: LIGA MISTRZÓW TYPOWANIA
tego nie przewidziałem :cigar:
koque1982

PostForum: Full offtopic   Wysłany: Wto 20 Kwi, 2010   Temat: LIGA MISTRZÓW TYPOWANIA
jak to się robi ROJA??
koque1982

a jak to ustawiasz bo moja pol wizja nie dyiala chzba ya duyo ogladajaczch
koque1982

a na czym oglądacie?
z ciekawości?
koque1982

to gramy
koque1982

Witam,

Jako, że dziś zaczynają się półfinały LM to ciekaw jestem Panowie jak je obstawiacie i do których klubów wam bliżej? ;-)

Jako, że już zacząłem to chciałbym aby dzisiejszą konfrontację wygrał Inter 1 do 0 Barca ale reszta niech się rozstrzygnie w przyszłym tygodniu na Camp Nou na korzyść jednak Barcy.

Co do jutrzejszego meczu to mam strasznie rozdarte serce ponieważ bardzo lubię Lyon mam sentyment do poprzedniego jego składu, lecz także bardzo chciałbym zobaczyć w końcu po tylu latach w finale Niemców i świetnie grających zawodników z Monachium :-)
Ten mecz ma jeszcze jeden dla mnie wymiar, zawsze lubiłem zespoły trochę z innej półki niż np. Real, Barca, MU itd. coś na zasadzie finału LM z 2004 Porto vs. Monaco kto sie interesuje ten wie ;-)

Więc w drugim spotkaniu dopinguję Bawarczykom, wynik 2:1

pozdrawiam

Skocz do:  
Strona ma charakter hobbystyczny i informacyjny. Przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia.

Palenie szkodzi zdrowiu!
Strona wygenerowana w 0,13 sekundy. Zapytań do SQL: 16