Aby korzystać z zawartości forum należy się zarejestrować TUTAJ
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników! :-)
Rejestrując się na forum uzyskujesz m.in. rabaty na cygara u forumowych partnerów (sklepy cygarowe). Zapraszamy!

Cigar Aficionado
autologowanie:
Witaj na forum Cigar Aficionado! Aby uzyskać pełny dostęp zaloguj się lub zarejestruj.

Znalezionych wyników: 42
Cigar Aficionado Forum cygarowe
Autor Wiadomość
  Temat: Muzyka do cygara
Grzesiek 123

Odpowiedzi: 294
Wyświetleń: 79516

PostForum: Muzyka / Film   Wysłany: Nie 05 Maj, 2013   Temat: Muzyka do cygara
Tym razem polecę tę płytę:

do cygara idealna :-)
  Temat: Ulubione sporty Afficionado
Grzesiek 123

Odpowiedzi: 131
Wyświetleń: 44920

PostForum: Full offtopic   Wysłany: Pią 29 Cze, 2012   Temat: Ulubione sporty Afficionado
Ja zapierniczam codziennie, wiązanka aerobów, trochę siłki, bieganie, rower. Jak się nie poruszam to się czuję jak sflaczała klucha.
  Temat: Książki które czytasz
Grzesiek 123

Odpowiedzi: 392
Wyświetleń: 104212

PostForum: Full offtopic   Wysłany: Pią 29 Cze, 2012   Temat: Książki które czytasz
Odnośnie początkowych wpisów to Krajewskiego i Mankella mam na bieżąco głównie za sprawą audiobooków, które bardzo lubię. Czytam natomiast aktualnie "Suttree" Cormaca McCarthy'ego, pisarza, którego wszystkim polecam. Surowa amerykańska proza.
  Temat: Dj Twister - Bangers & Breaks Megamix
Grzesiek 123

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 3733

PostForum: Muzyka / Film   Wysłany: Śro 11 Kwi, 2012   Temat: Dj Twister - Bangers & Breaks Megamix
Tu znajduje się najnowszy miks moich traków imprezowych i mash-upów:

http://soundcloud.com/dj-...-breaks-megamix

jeśli ktoś lubi funk, soul, hip hop i breakbeat w dobrym wydaniu to zapraszam do słuchania i zasysania pliku

:mrgreen:
  Temat: Xikar
Grzesiek 123

Odpowiedzi: 149
Wyświetleń: 24262

PostForum: Akcesoria   Wysłany: Nie 08 Kwi, 2012   Temat: Xikar
Xikar ma dożywotnią gwarancję, odeślij stępioną do producenta do Stanów, odeślą po ok 2-3 tyg naostrzoną, lub wymienią na nową.
  Temat: Cafe Aficionado & Casa Turrent w Szczecinie
Grzesiek 123

Odpowiedzi: 39
Wyświetleń: 16318

PostForum: Lokale przyjazne Aficionados   Wysłany: Sob 24 Mar, 2012   Temat: Cafe Aficionado & Casa Turrent w Szczecinie
Widzimy się w niedzielę :-)
Grzesiek 123

PostForum: Lokale przyjazne Aficionados   Wysłany: Pią 23 Mar, 2012   Temat: Cafe Aficionado & Casa Turrent w Szczecinie
Caffee Aficionado & Casa Turrent nie należą już do Cigarro.pl o czym Marcin i Tomek pisali tu:

El Compadre napisał/a:
Szanowna Brać Forumowa,

Pragniemy Was poinformować, że od pewnego czasu sklep internetowy Cigarro.pl ma nowego operatora. Wszelkie pytania dotyczące zamówień, warunków współpracy, cen, rabatów itp. prosimy kierować do nowego operatora sklepu (namiary w dziale "kontakt").

Przy tej okazji chcieliśmy serdecznie podziękować za kilka lat przemiłej i owocnej współpracy z Forum Cigar Aficionado, liczne spotkania (nie tylko Foscowe), wymianę opinii, informacji i cygarowych "batoników". :palacz:

Jednocześnie zapraszamy do odwiedzania naszego lokalu w Szczecinie, dokładnie już przetestowanego :winko: przez szczecińską (i nie tylko) załogę Forumowiczów. :mrgreen:

Do zobaczenia zatem przy pysznej kawie w naszej kafejce oraz przy najbliższych spotkaniach forumowych, a i wkrótce przy naszych nowych projektach, o których nie omieszkamy Szacowne Grono Forumowe poinformować. ;-)

Serdecznie pozdrawiamy!

Marcin i Tomek

Dlatego oferta już może się nie pokrywać z tą na stronie.
Grzesiek 123

PostForum: Lokale przyjazne Aficionados   Wysłany: Wto 28 Lut, 2012   Temat: Cafe Aficionado & Casa Turrent w Szczecinie
Mnie w sobote nie ma, ale pisz do Marcina - Voodoo2121, może będzie miał czas i ochotę się ustawić na palenie.
Grzesiek 123

PostForum: Lokale przyjazne Aficionados   Wysłany: Wto 28 Lut, 2012   Temat: Cafe Aficionado & Casa Turrent w Szczecinie
...może być problem z cygarami, ale postaramy się z Marcinem zdawać relację na bieżąco co z sobotnim spotkaniem.
Grzesiek 123

Nie chcę tu rozsiewać złych wieści, ale niestety nad tym pięknym przybytkiem tytoniowej rozpusty pojawiły się ciężkie chmury związane z nieporozumieniami wspólników... miejmy nadzieję, że wszystko się dobrze skończy...
  Temat: Muzyka do cygara
Grzesiek 123

Odpowiedzi: 294
Wyświetleń: 79516

PostForum: Muzyka / Film   Wysłany: Śro 15 Lut, 2012   Temat: Muzyka do cygara
Zrobiłem brokenbeatowy remiks klasyka w klimacie cygarowym, można go pobrać stąd:

http://soundcloud.com/dj-...ocial-club-chan

:cigar:
  Temat: Śmieszne
Grzesiek 123

Odpowiedzi: 2428
Wyświetleń: 398196

PostForum: Full offtopic   Wysłany: Wto 14 Lut, 2012   Temat: Śmieszne
http://www.youtube.com/wa...&feature=relmfu

mocne
  Temat: Wątpliwości co do oryginalności obcinacza Xikar.
Grzesiek 123

Odpowiedzi: 27
Wyświetleń: 6781

PostForum: Akcesoria   Wysłany: Czw 09 Lut, 2012   Temat: Wątpliwości co do oryginalności obcinacza Xikar.
Ten Xikar dołącząny do Cigarjournala (Xi2) jest szczerze mówiąc w porównaniu do Xi1 w wykonaniu troszkę gorszy, zrobiony z plastiku i w użyciu mniej elegancki. Piszę tak bo kolega ma Xikara właśnie z Cigarjournala i mogłem go obejrzeć. Jest też takie prawdopodobieństwo, że miał pecha i takiego dostał :mrgreen:
Grzesiek 123

PostForum: Akcesoria   Wysłany: Nie 29 Sty, 2012   Temat: Wątpliwości co do oryginalności obcinacza Xikar.
Sprawa ma swój szczęśliwy finał a oto rezultat współpracy z Xikarem: brand new Xikar Xi1 Cutter - Silver :cool1: :winko:

Klasa firma.
  Temat: Jak wydobyć głębię smaku cygara
Grzesiek 123

Odpowiedzi: 32
Wyświetleń: 14110

PostForum: Trochę teorii...   Wysłany: Czw 26 Sty, 2012   Temat: Jak wydobyć głębię smaku cygara
Dołączam się do kolegów i polecam palić w miarę powoli (ale tak by cygaro nie gasło) i to co ostatnio bardzo lubię - wydmuchiwać dym nosem co jakiś czas (cały bądź część dymu z puffa). Ten zabieg bardzo rozszerza doznania smakowe. Wypuszczanie nosem nie wszystkim jednak pasuje gdyż mają wrażliwe kichawy i bardziej cierpią niż smakują.
  Temat: Cygarowy kot
Grzesiek 123

Odpowiedzi: 49
Wyświetleń: 13261

PostForum: Full offtopic   Wysłany: Czw 05 Sty, 2012   Temat: Cygarowy kot
Ja miałem w życiu 5 psów, teraz mam psa i kota a kot bije na głowę wszystkie te psy razem wzięte. Kto nie mieszkał pod jednym dachem z kotem ten nie doceni jakie to są zajebiste zwierzęta. Sam nie doceniałem dopóki jednego piwnicznika nie przygarnąłem... a oto on:

Temat: Śmieszne
Grzesiek 123

Odpowiedzi: 2428
Wyświetleń: 398196

PostForum: Full offtopic   Wysłany: Czw 05 Sty, 2012   Temat: Śmieszne
http://www.youtube.com/wa...b93FUAAAAAAABAA

protest australijskich terrorystów cygarowych hahaha, p.s., czasem u nich kupuję , spoko goście
Grzesiek 123

PostForum: Akcesoria   Wysłany: Śro 04 Sty, 2012   Temat: Wątpliwości co do oryginalności obcinacza Xikar.
Dziś wysłałem Xikara poleconym zgodnie z instrukcją prosto do Kansas City. Zdam relację jak się sprawy potoczą. Nie ukrywam, że trzymam kciuki, że mi przyślą nówkę sztukę, igłę nieśmiganą ostrą jak talala. Albo chociaż naklejki "Hello Xikar, I love your firm, please send me some posters and stickers, thanks" (żart) :palacz:
Grzesiek 123

PostForum: Akcesoria   Wysłany: Wto 03 Sty, 2012   Temat: Wątpliwości co do oryginalności obcinacza Xikar.
Promotorzy napisali, że nie wiedzą co to ... natomiast z Xikara odpisali, że tak, to jest oryginalna obcinarka tylko bardzo stary model i jeśli mam z nim problemy to żebym im podesłał to naostrzą bądź wymienią. Dobra firma.
Grzesiek 123

PostForum: Akcesoria   Wysłany: Wto 03 Sty, 2012   Temat: Wątpliwości co do oryginalności obcinacza Xikar.
To, że nie jest napisane, że jest to oryginalny obcinacz Xikar Xi1 nie znaczy, że można sprzedawać podróbki. Xikat to Xikar, robiony przez chińczyków pokątnie nawet jak ma napisy i wygląda podobnie to nie Xikar i pisanie w aukcji, że to Xikar jest oszustwem. To tak jakbym napisał, że mam VW Golfa do sprzedania i sprzedał komuś malucha ze znaczkiem Volkswagena tłumacząc się, że nie było w opisie, że jest to samochód oryginalny :mrgreen: No nic, mam nadzieję na odpowiedzi od Xikara i Promotorów, którzy są jego dystrybutorami w Polsce.

Strona 1 z 3
Skocz do:  
Strona ma charakter hobbystyczny i informacyjny. Przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia.

Palenie szkodzi zdrowiu!
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 15