Aby korzystać z zawartości forum należy się zarejestrować TUTAJ
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników! :-)
Rejestrując się na forum uzyskujesz m.in. rabaty na cygara u forumowych partnerów (sklepy cygarowe). Zapraszamy!

Cigar Aficionado
autologowanie:
Witaj na forum Cigar Aficionado! Aby uzyskać pełny dostęp zaloguj się lub zarejestruj.


Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: Brak tagów.

Rejestracja Xikar'a.
Autor Wiadomość
Arek
Aficionado



Obecności na FOSCA: 3
Wiek: 29
Dołączył: 26 Cze 2012
Posty: 663
Otrzymał 48 piw(a)
Skąd: Wrocław/Bogatynia
Wysłany: Sob 24 Sie, 2013   Rejestracja Xikar'a.

Witam!
Postaram się, krok po kroku, przedstawić w jaki sposób należy zarejestrować produkty marki Xikar aby chociażby otrzymać darmowe, przydatne etui. Jednocześnie na wstępie pragnę zaznaczyć, że robię to po raz pierwszy, a efekty przedstawię jak tylko otrzymam wspomniany pokrowiec. Zaczynamy !

1. Wchodzimy na stronę internetową www.xikar.com
2. Klikamy w zakładkę WARRANTY zaznaczoną na obrazku poniżej:

3. Ukaże się nam podstrona, na której po lewej stronie widnieje przycisk LOGIN&REGISTER przekierowujący nas już bezpośrednio do strony z rejestracją:

Jeśli linki nie ulegną zmianie to można wejść na tę stronę bezpośrednie przez ten adres :
https://xikar.com/warranty/login.asp
4. Kiedy już znajdujemy się na stronie rejestracji i logowania przewijamy stronę na sam dół i ukazują nam się pola do wypełnienia. Obrazek poniżej przedstawia jakie informacje musimy wpisać w poszczególne pola aby dokonać rejestracji:


Pamiętajmy aby wpisać tu swoje prawdziwe dane. Po wpisaniu wszystkich potrzebnych informacji klikamy w przycisk
CREATE USER ID


5. System przekieruje nas do swoistego menu naszego konta. Objaśnienie poszczególnych opcji znajduje się na obrazku poniżej :

Klikamy w pierwszą opcję START THE REGISTRATION

6. Lądujemy na kolejnej strony gdzie musimy wypełnić pola kolejnymi informacjami o nas potrzebnymi do wysyłki darmowego pokrowca. Objaśnienie wypełniania znajduje się na obrazku poniżej:

Po wypełnieniu rubryk poprawnymi danymi klikamy w przycisku UPDATE

7. Naszym oczom ukazuje się kolejna strona, na której musimy umieścić informacje o naszym produkcie. Tłumaczenie i wyjaśnienie na obrazku poniżej:


Jeśli wypełniłeś wszystkie dane i chcesz przejść dalej kliknij w przycisk ADD PRODUCT

8. Na kolejnej stronie Xikar prosi nas o informacje na temat naszych zainteresowań.
Wypełnianie tej strony nie jest konieczne więc możemy od razu kliknąć w przycisk UPDATE

Przed nami ukażą się podziękowania za zakup i wybór marki Xikar. Pojawi się również informacja, że pokrowiec zostanie wysłany i dostarczony w przeciągu 3 tygodni.
Strona ta jest znakiem, że wykonaliśmy wszystkie kroki poprawnie i możemy oczekiwać na nasz pokrowiec.


Kiedy tylko zostanie mi dostarczone etui to dam znać w tym temacie jako dodatkowe potwierdzenie, że tutorial jest poprawny. Zrobiłem go głównie z myślą o osobach, które nie znają języka angielskiego ( nie twierdzę, że go znam co z resztą widać) na tyle by móc przebrnąć przez poszczególne kroki rejestracji. Jeśli ktoś potrzebuje pomocy w tym temacie i dodatkowego wytłumaczenia to jestem chętny do pomocy, aczkolwiek wydaje mi się, że powyższa rejestracja jest prosta i każdy powinien sobie z nią poradzić.
Pozdrawiam,
_________________
Każde cygaro to wydarzenie.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Więcej szczegółów
Wystawiono 8 piw(a):
je2bnik, xiom, Thorvard, Sonio, kastomer, El Comandante, Xander, delle_alpi
Sonio
Doświadczony Aficionado
^.^



Obecności na FOSCA: 6
Wiek: 35
Dołączył: 07 Maj 2010
Posty: 941
Otrzymał 573 piw(a)
Skąd: Wrocław
Wysłany: Sob 24 Sie, 2013   

Ja zrobiłem rejestrację 31 Lipca i nic nie dotarło do mnie.

Póki co mam coś takiego na swojej stronce.

Your Registered Products
Plunge
Referral: Internet www.krainatytoniu.pl
Warranty Registered: 7/31/2013
Xi2 Cutter
Referral: Internet www.krainatytoniu.pl
Warranty Registered: 7/31/2013

zauważyłem, że w adresach nie pokazuje po ubdate polskich znaków.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Arek
Aficionado



Obecności na FOSCA: 3
Wiek: 29
Dołączył: 26 Cze 2012
Posty: 663
Otrzymał 48 piw(a)
Skąd: Wrocław/Bogatynia
Wysłany: Sob 24 Sie, 2013   

Ja dostałem maila zwrotnego że pokrowiec zostanie do mnie wysłany, ale czy to nastąpi to pewności nie mam :) Jeśli nie to będę szukał kogoś, kto mi go odsprzeda. Wiem, że kilku osobom się udało otrzymać ten pokrowiec, ale chyba nie ma na to idealnej receptury :cigar:
_________________
Każde cygaro to wydarzenie.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Sonio
Doświadczony Aficionado
^.^



Obecności na FOSCA: 6
Wiek: 35
Dołączył: 07 Maj 2010
Posty: 941
Otrzymał 573 piw(a)
Skąd: Wrocław
Wysłany: Sob 24 Sie, 2013   

10 min temu dostałem feedback, że zajmie się pewna osoba moją sprawą, jak wróci z podróży, sprawdzi status itp plus jeszcze raz napisałem jej adres. zobaczymy co się z tego urodzi.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Sonio
Doświadczony Aficionado
^.^



Obecności na FOSCA: 6
Wiek: 35
Dołączył: 07 Maj 2010
Posty: 941
Otrzymał 573 piw(a)
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto 27 Sie, 2013   

Przyszedł do mnie pokrowiec na obcinarkę, z kolei na pokrowiec na zapalniczkę muszę jeszcze poczekać, bo się skończyły. :neutral:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Arek
Aficionado



Obecności na FOSCA: 3
Wiek: 29
Dołączył: 26 Cze 2012
Posty: 663
Otrzymał 48 piw(a)
Skąd: Wrocław/Bogatynia
Wysłany: Wto 27 Sie, 2013   

Gratuluję ! Mam nadzieję, że i mnie za jakiś czas spotka ten zaszczyt ;)
_________________
Każde cygaro to wydarzenie.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Sonio
Doświadczony Aficionado
^.^



Obecności na FOSCA: 6
Wiek: 35
Dołączył: 07 Maj 2010
Posty: 941
Otrzymał 573 piw(a)
Skąd: Wrocław
Wysłany: Nie 29 Wrz, 2013   

Dla ciekawych pokrowce jakie się otrzymuje wyglądają tak.

Zdjęcie0143.jpg
Plik ściągnięto 34 raz(y) 111,45 KB

Zdjęcie0142.jpg
Plik ściągnięto 20 raz(y) 121,58 KB

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Arek
Aficionado



Obecności na FOSCA: 3
Wiek: 29
Dołączył: 26 Cze 2012
Posty: 663
Otrzymał 48 piw(a)
Skąd: Wrocław/Bogatynia
Wysłany: Śro 09 Paź, 2013   

Etui dostałem już jakiś czas temu ale dopiero teraz mogłem wrzucić zdjęcie dowodowe i zarazem potwierdzające, że powyższy tutorial jest "zdatny" do użytku. Jedyne zastrzeżenie, a właściwie wniosek do którego doszliśmy wraz z Sonio to to, że w nazwie ulicy lepiej będzie jeśli nie użyjemy polskich znaków, a jedynie odpowiadające im litery.
Przykładowo ulica "Słowiańska" zostanie nadana na kopercie jako ulica "S owia ska" co już delikatnie utrudnia rozpoznanie o jaki adres chodzi przez co paczka z naszym etui może zaginąć w urzędzie pocztowym lub zostać odesłana. Dlatego też zamiast "Słowiańska" lepiej wpisać po prostu "Slowianska" itd itd. Ta sama zasada tyczy się nazw miast.
_________________
Każde cygaro to wydarzenie.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
czarnamamba87
Początkujący Aficionado


Wiek: 36
Dołączył: 13 Lut 2017
Posty: 269
Otrzymał 438 piw(a)
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob 08 Lip, 2017   

gratisy od Xikar'a dotyczą wyłącznie obcinaczek/zapalniczek czy rejestracja dowolnego produktu wiąże się z otrzymaniem gratisu?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Strona ma charakter hobbystyczny i informacyjny. Przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia.

Palenie szkodzi zdrowiu!
Strona wygenerowana w 0,25 sekundy. Zapytań do SQL: 21