Aby korzystać z zawartości forum należy się zarejestrować TUTAJ
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników! :-)
Rejestrując się na forum uzyskujesz m.in. rabaty na cygara u forumowych partnerów (sklepy cygarowe). Zapraszamy!

Cigar Aficionado
autologowanie:
Witaj na forum Cigar Aficionado! Aby uzyskać pełny dostęp zaloguj się lub zarejestruj.

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: Brak tagów.

obcinaczka i zapalniczka "cohiba" z aliexpress
Autor Wiadomość
poprostu.dawid
Nowicjusz

Otrzymał 5 piw(a)
Wysłany: Pią 12 Kwi, 2019   obcinaczka i zapalniczka "cohiba" z aliexpress

Witajcie!

Ostatnio trafiłem na kupon obniżający zakupy o 6$ na portalu aliexpress. Nie zastanawiając się długo, przejrzałem stronę i znalazłem ciekawą obcinaczkę oraz całkiem nieźle wyglądającą zapalniczkę.

Zamówienie,płatność i już po 2 tygodniach był u mnie kurier.

Na początku obcinaczka, cena regularna około 8$ po obniżeniu kodem około 2$, więc bardzo tanio. Zwłaszcza, że obcinarka jest cała metalowa i jest bardzo dobrze wykonana. Ostrza się nie blokują nie są postrzępione wszystko tak jak ma być. No może poza tym kiczowatym napisem "cohiba", ale to pominę.
Na próbę wziąłem dość wysuszonego Jose L.Piedra Cremas, byłem pewien, że obcinaczka spowoduję pęknięcie, jakie było moje zdziwienie jeden pewny ruch i kapturek obcięty idealnie równo, żadnych pęknięć. Wziąłem następne 10 cremasów, żeby sprawdzić działanie długodystansowe, powtarzalność 100% . Jeli nie stępiła się po 10 cięciach, jestem zadowolony dobrze wydanie 9zł.

Przyszła pora na zapalniczkę, tu jest ciut gorzej widać lekkie niedociągnięcia, ale nie jest źle. Czuć ją w ręce i sprawia wrażenie solidnej. Są metalowe elementy, okładzina jest plastikowa, nic nie jest porysowane więc zaczyna się dobrze. Cena regularna ok. 10$ z "pięknym pudełeczkiem z WIELKIM NAPISEM COHIBA 13.5$ więc pudełko sobie odpusciłem, do tego kod na 6$ i zapalniczka koniec konców kosztowała mnie ok. 4$. Tu niestety tak samo trochę kiczowaty napis cohiba, ale tu również to pomijam.

3 palniki otwierane automatycznie przy naciskaniu spustu, zbiornik na gaz niezłej wielkości dodatkowo jest przezroczysty. Napełniam zapakniczkę gazem colibri, odpowietrzam ustawiam płomień i klikam i klikam, pali za każdym razem od kopa, płomień nie wariuje. Odrobinę się grzeje, ale nie ma dramatu wszystko ok.

Został puncher który jest integralną częścią zapalniczki. Zamontowany jest dobrze, blokuje go sprężynka przez co otwiera się i zamyka z przyjemnym skokiem. (można używać jako zabawka antystresowa) można nim również otworzyć cygaro i to całkiem nieźle. Jest ostry, jedyny problem to trudność z wygrzebaniem tego co wykroił. Otwór jest równy, żadnych postrzępień. Dodatkowo jest on dobrze wysunięty przez co otwieranie robousto nie stanowi problemu. Jako awaryjny "otwieracz" na pewno się nada.

Podsumowując zakupy za około 7$(bez kuponu 18$) wysyłka w 2 tygodnie wszystko zgodne z opisem i do tego użytkowe. Jeśli ktoś będzie zainteresowany wrzucę linki do aukcji na aliexpress.
Postaw piwo autorowi tego posta

blaugrana
Ekspert Aficionado

Otrzymał 1349 piw(a)
Wysłany: Sob 13 Kwi, 2019   

Daj znać za rok, jak Ci się spisują akcesoria😁

poprostu.dawid
Nowicjusz

Otrzymał 5 piw(a)

blaugrana napisał/a:
Daj znać za rok, jak Ci się spisują akcesoria😁

Jeśli uda mi się nie zgubić moich cudiwnych gadżetów, napewno to zrobię. 😊

f_w
Początkujący Aficionado

Otrzymał 144 piw(a)

Mam tę zapalniczkę jako back up i spisuje się dobrze, chociaż korzystałem z niej kilka razy.
Minusem natomiast jest puncher, który jest za płytki.

Gdyby tylko nie ten napis 'Cohiba' :bejsbol:

poprostu.dawid
Nowicjusz

Otrzymał 5 piw(a)

f_w napisał/a:
Mam tę zapalniczkę jako back up i spisuje się dobrze, chociaż korzystałem z niej kilka razy.

To prawda tym napisem "cohiba" trochę kicz, myślę, że w najbliższym czasie ja trochę poprawię.
Ogólnie uważam, że za tymi znizkami zakup jest mega fajny natomiast nie zapłaciłbym za to wyjściowych cen. Wolę wydać raz ale na porządne rzeczy, to był mój wybryk z czystej ciekawości.

partagas
Aficionado
mr

Otrzymał 821 piw(a)
Wysłany: Wto 16 Kwi, 2019   

poprostu.dawid napisał/a:
f_w napisał/a:

To prawda tym napisem "cohiba" trochę kicz, myślę, że w najbliższym czasie ja trochę poprawię.
Ogólnie uważam, że za tymi znizkami zakup jest mega fajny natomiast nie zapłaciłbym za to wyjściowych cen. Wolę wydać raz ale na porządne rzeczy, to był mój wybryk z czystej ciekawości.

Ja mam bez napisu:
http://forum.cigaraficion...7,40.htm#166921
Działa już że 3 lata a używam dość regularnie. Nie jest to taka całkiem lipa.

Odpowiedz do tematu