Aby korzystać z zawartości forum należy się zarejestrować TUTAJ
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników! :-)
Rejestrując się na forum uzyskujesz m.in. rabaty na cygara u forumowych partnerów (sklepy cygarowe). Zapraszamy!

Cigar Aficionado
autologowanie:
Witaj na forum Cigar Aficionado! Aby uzyskać pełny dostęp zaloguj się lub zarejestruj.

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: leczenie, masaze

Masaże, leczenie i inne takie
Autor Wiadomość
Bler
Aficionado

Otrzymał 409 piw(a)
Wysłany: Śro 24 Maj, 2017   Masaże, leczenie i inne takie

Drodzy Panowie, Drogie Panie,

Ponad pół roku temu usłyszałem diagnozę - tę z gatunku tych, których nigdy nie chce się usłyszeć. Przeszedłem skomplikowaną i niebezpieczną operację a następnie pół roku nieprzyjemnej, inwazyjnej terapii. Obecnie mam dobre wyniki i rokowania. Kolejne badania co 3 miesiące. Ale ja w zasadzie nie o tym...

W całej sprawie bardzo pomagała mi osoba, która zajmuje się uzdrawianiem energią (jakkolwiek głupio to brzmi). Jest to wykwalifikowana masażystka (z dyplomami i wszystkimi uprawnieniami), refleksolożka i energoterapeutka (wiem jak dużo czasu i pieniędzy poświęca na szkolenia i podnoszenie kwalifikacji, uczęszcza na kursy z wybranych dziedzin na całym świecie, uczy się od najlepszych). Nie pisałbym o tym, ale być może ktoś z Was ma wśród rodziny i znajomych ludzi, co do których medycyna jest bezsilna i chętnie chwyci się wszystkiego czego się da - włącznie z metodami alternatywnymi. Wiem, czego ta osoba dokonała u mnie (lekarze nadal nie wiedzą skąd takie wyniki) i u innych osób (o których mogę poinformować na priv, jeśli ktoś jest zainteresowany). Pomaga w sprawach zdrowotnych i życiowych. Można też umówić się na masaż, zabieg refleksologiczny, akupresurę, akupunkturę, świecowanie uszu itp.

Na koniec dodam, że ja absolutnie nie wierzę w takie rzeczy. Do terapii zostałem przekonany (niemal zmuszony), ale podszedłem bez przekonania. Jedynie wyraziłem zgodę. Ale skoro pomogła, to kto by się przejmował, czy w nią wierzę, czy nie. Są sytuacje, w których "niech pomoże cokolwiek".

Jako, że osoba ta przyjmuje ludzi raczej z polecenia, a nie "z ulicy", to gdyby ktoś potrzebował takiej pomocy, poproszę o informację w prywatnej wiadomości - przekażę namiary (powołać się będzie można na mnie). Przyjmuje na Warszawskim Bródnie. Oczywiście wystarczy mi informacja, że ktoś życzy sobie kontakt - nie muszę wiedzieć po co. Chętnie odpowiem też na wszystkie pytania, jeśli ktoś ma taką potrzebę.

Manolo
Nowicjusz

Obecności na FOSCA: 5
Otrzymał 63 piw(a)
Wysłany: Czw 25 Maj, 2017   

No chłopie, powiało grozą!!! Cieszę się, że już wszystko w porządku i trzymam kciuki na przyszłość:)

Highlander71
Ekspert Aficionado
The Thirsty Traveler

Obecności na FOSCA: 9
Otrzymał 313 piw(a)
Wysłany: Sob 27 Maj, 2017   

Życzę dużo zdrowia

Odpowiedz do tematu