Posty: 41
Skąd: Szczecin
Wysłany: Śro 21 Kwi, 2010

Yase napisał/a:
Pierwszy wynik wytypowałem bezbłędnie :mrgreen: ... zobaczymy jak będzie z jutrzejszym meczem.

No Yase gratuluje może El Comandante przewidział jakąś nagrodę za 100% strzał :-) ?

Skąd: Kraków/Tarnobrzeg

Widzę, że temat nieco ucichł, a drugi półfinał trwa... Choć Lyon przegrywa, to mam nadzieje, że uzyskają korzystny wynik :)

koque1982
Nowicjusz
pilny uczeń

Wiek: 39
Posty: 41
Wysłany: Czw 22 Kwi, 2010

No to ja jestem zadowolony z wyniku, ale nie z przebiegu żal mi Riberiego ale mu się należało.
Roben jak zwykle był super.
Bawarczycy wspaniali szczególnie w początku drugiej połowy, później tylko kilka razy Lyon przeniósł piłkę poza swoja połowę.
Do tych samych superlatyw dodałbym jeszcze statystyki na końcu po prostu mnie zmiotły ilość podań 3-1 na przewagę Bayernu, posiadanie piłki to jakieś 70%-30%.

SzymonK
Aficionado

Wiek: 31
Posty: 543

Lyon trochę przepadł... Nie wiem czy byli przytłoczeni tym, że grają w półfinale czy tym że Bayern narzucił im swój styl gry. Nie ma się co oszukiwać mecz nie powalił na kolana, ale jedna bramka na pewno jest do odrobienia :)

Man1ek
Nowicjusz

Wiek: 31
Dołączył: 27 Lis 2009
Posty: 7
Skąd: Rzeszów

Błędy sędziów i tyle, to się zaczyna robic patologiczne żeby w 2 meczach półfinałowych było tyle błędów sędziowskich, az strach pomyślec o mundialu.

Ribbery wiadomo, że sobie zasłużył ale 2 zółtwa karta dla Toulalan'a to jest chyba jakis zart sędziego, ktory jest kilka metrow od sytuacji?? Piłkarzowi Bayernu odskakuje piłka, przy prostym przyjęciu, próbuje się ratowac atakujac pilke w taki sam sposob jak francuz; przewraca się i jeszcze trzyma za kolano nie wiadomo czemu, całkowicie nie zrozumiała decyzja sedziego. W pierwszej połowie kilka średnio ostrych fauli z korzyscia dla Lyonu zostaje puszczonych a po chwili banalne przewinienia odgwizduje 2 albo 3 wolne dla Lyonu, w bardzo dogodnych miejsach dla Lyonu.

O meczu Barca - Inter szkoda gadac bo wynik całkowicie wypaczony błędami sędziów, liniowego i głownego. Gol ze spalonego, nie odgwizdany karny, wynik powinien byc 2-1 i karny dla Barcy. Również tutaj bywały mało zrozumiałe interpretacje fauli. MASA BŁEDOW w obu meczach, wstyd jak na polfinal, ze wogole takie sytuacje mialy miejsce.
_________________
... Zbieram na humidor :cigar: Podziękowania dla Amigo za przechowywanie moich skarbów. :P

Posty: 543

Dla mnie jest tylko jedna możliwość: Lyon i Inter :) Barcelona się nie podniesie, a Lyon jeśli trochę popracuje ma szanse na awans i to dość spore.

Man1ek
Nowicjusz

Wiek: 31
Posty: 7
Wysłany: Śro 28 Kwi, 2010

Jak barca strzeli pierwsza, w ciągu 30 minut to maja bardzo duze szanse na awans, jeśli będzie inaczej to nie daje im raczej wiekszych szans.

Mimo wszystko myśle ze Inter awansuje, Messiego będą próbowac wyłączyc z gry; ale jak im to wyjdzie to już zależy od samego Messiego; Xaviego sprobóją odciąc od podań, kreowania gry juz z 30-35m od bramki; czy im się uda to się okaże.

No i mam nadzieje, że tym razem nie będzie fatalnych wpadek sędziów; które wypaczą wynik.

Skąd: Warszawa/Ciechanów

Cóż ja ciągle wierzę mój ukochany klub czyli Barce, chociaż wiem że nie będzie łatwo.
Marcin
"Z całą szczerością wyznaję, że cygaro to jedna z największych pociech w mym życiu-nie narzuca swojej kompanii, łagodnie pobudza, delikatnie znieczula i jest spoiwem przyjaźni".- William Thackeray

Tylko Barcelona :mrgreen:

Lekko na pewno nie będzie, ale ja zawsze wierzę w "mój" klub :)

Skąd: Głogów

Z uwagi na fakt, że jestem kibicem Realu Madryt liczę na porażkę Barcelony.

Posty: 543

Ja jednak nadal będę uważał, że Inter przejdzie dalej, może nie wygra, ale na pewno przejdzie dalej.

uhuhu i po sprawie
teraz czekamy na finał jakieś małe zakładziki, ja stawiam na Bawarczyków ale jeszcze nie wiem jaki wynik :palacz3: