Aby korzystać z zawartości forum należy się zarejestrować TUTAJ
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników! :-)
Rejestrując się na forum uzyskujesz m.in. rabaty na cygara u forumowych partnerów (sklepy cygarowe). Zapraszamy!

Cigar Aficionado
autologowanie:
Witaj na forum Cigar Aficionado! Aby uzyskać pełny dostęp zaloguj się lub zarejestruj.


Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: aficionados, cigar, hobby

Hobby Cigar Aficionados :)
Autor Wiadomość
strix
Początkujący Aficionado



Dołączył: 20 Gru 2006
Posty: 469
Otrzymał 4 piw(a)
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 02 Sty, 2007   Hobby Cigar Aficionados :)

No wlasnie, Wasze hobby... hobby Cigar Aficionados - napiszcie pare slow


Oto moje koniki w kolejnosci chronologicznej:

fotografia - najwieksza moja pasja - torbe ze sprzetem taszcze prawie wszedzie (poza praca oczywiscie). Zaczelo sie od przeszkadzania Ojcu w lazience i wkladaniu lap do chemii w kuwetach - w podstawowce mialem juz swoj sprzet i nasiadowki nocne w lazience. Obecnie jest to sprzet cyfrowy i ciemnia w komputerze :) - Jak sie w to wpadnie to zostaje na cale zycie. Wiele fascynacji u mnie konczylo sie rownie szybko jak sie zaczynalo - np. modelarstwo :)

akwarystyka - tym hobby zarazil mnie rowniez Ojciec - akwaria byly w domu odkad pamietam - to jest jak wirus (podobnie jak fotografia) - byl okres w podstawowce kiedy nie mialem zadnego akwarium, nigdy jednak nie moglem sie oprzec pokusie zwiedzania sklepow akwarystycznych czy wystaw w PKiN. W szkole sredniej jak tylko nieco grosza sam zarobilem w pokoju stanal moj pierwszy baniak z prawdziwego zdarzenia - niestety moja milosc to glownie rosliny a nie ryby a na utrzymanie takiego ogrodu potrzeba juz nakladow (niestandardowe oswietlenie, systemy dozowania CO2 itd, wydajne filtry itd) Od 2 lat jestem zafascynowany koncepcja akwarium naturalnego - przykladowe kompozycje takich baniakow mozna zobaczyc np. tutaj http://planta.aquariana.cz/lit-Amano_foto_01.htm

rower - kiedys jezdzilem b. duzo - rower gorski - trasy w terenie i wowczas 70-150km/dzien nie bylo problemem (na szosie to nie jakis straszny wyczyn ale przelajem juz trzeba miec kondyche :) Rower zawsze mam pod reka, w mieszkaniu, ale sa to juz raczej wypady rekreacyjne z zona i dzieckiem w foteliku - max 30 km. Czasami wyskocze pojezdzic w nocy po ulicach - rowniez w zimie :) Niestety kondycja siadla i od tego czasu wymienialem juz ze 2 razy pasek w spodniach na dluzszy... :oops: (jedno z postanowien na ten rok to powrot do tego pierwszego paska ;)

fajka - fajka pociagala mnie od wczesnych lat szkolnych (podstawowka) - zbieralem jakies katalogi zagraniczne, zdjecia, udawalem ze pale itd. Nie mam pojecia skad to sie wzielo - w domu nikt nie palil nawet papierosow. Klasa 7 - pierwsza fajka z kiosku i pierwszy tyton Kapitan :) palony w ukryciu na wakacjach z Mama i siostra :) Obecnie zbieram fajki, dlubie przy nich (odnawianie ciekawych okazow uzywanych, oraz poprawianie rzemieslnikow w niektorych nowych) Oczywiscie rowniez je pale :) - niezbyt jednak czesto jak mi sie wydaje, bo 3-5 razy na tydzien. Przynajmniej zakupione tytonie starczaja mi na dlugo :)
Niestety na grzebanie przy fajkach ostatnio nie mam zupelnie czasu (mocno pracochlonne zajecie) a zaleglosci przybywa (glownie zakupy jakis ciekawostek na Allegro - choc nie sa to jakies drogocenne okazy)

strzelanie - pociag do broni tez mialem od zawsze, kiedys chodzilem na sportowe strzelanie ze 2 m-ce ale niestety koszty byly za wysokie dla moich rodzicow. W pozniejszym okresie, po skonczeniu 21 lat, fundowalem sobie kilkakrotnie strzelanie z palnej broni na strzelnicach - ale to tez niestety jest cholernie drogie (mowie o 2-3 godzinach na srzelnicy a nie kilku strzalach) Obecnie realizuje pasje przy pomocy zakupionego pistoletu pneumatycznego na CO2 (srut 4,5 mm) - replika Walthera CP99 - swietna zabawa dla duzych chlopcow ;) , choc zaczyna mnie ciagnac strzelanie precyzyjne - male tarcze - duze odleglosci. Stad w planach zakup precyzyjnego karabinka z optyka i strzelanie Field Target Hunting (strzelanie w terenie - duze odleglosci, male cele, stalowe rece i nerwy;) Nie wiem tylko kiedy znajde na to czas... :(

muzyka - to chyba nie hobby, po prostu towarzyszy mi zawsze i wszedzie - gatunki - od hiphopu do mozarta ;) w zaleznosci od nastroju.

Pozdrawiam
strix
  
 
 
maciejslu
[Usunięty]

Wysłany: Wto 02 Sty, 2007   Re: Hobby Cigar Aficionados :)

Akwarystyka i rower - potwierdzam. Fajka nie aż tak, ale od tego zaczynałem.

Od siebie dodam wędkarstwo :lol:

O książkach nie wspominam w ogóle, bo to dla mnie tak, jak dla Ciebie muzyka; są zawsze.
 
 
Igorov
Nowicjusz



Dołączył: 16 Gru 2006
Posty: 10
Skąd: USA/Wrocław
Wysłany: Wto 02 Sty, 2007   

Moje hobby:

-Narciarstwo - od 7 roku życia, staram sie choć raz w roku wybrać się na stok.

-Airsoft

-Nurkowanie

-obecnie przymierzam sie do skoków spadochronowych :D .
 
 
maciejslu
[Usunięty]

Wysłany: Wto 02 Sty, 2007   

Igorov napisał/a:
Moje hobby:

-Narciarstwo - od 7 roku życia, staram sie choć raz w roku wybrać się na stok.

-Airsoft

-Nurkowanie

-obecnie przymierzam sie do skoków spadochronowych :D .


No, jakbym miał wspomnieć o moim Mistrzu - to On również nurkuje i fotografuje (pod wodą zresztą także).

Ze sportów zimowych - snowboard. Spadochrony - to nie dla mnie, choć parę razy skakałem.

Czym jest airsoft - nie wiem :(
 
 
Smokey
Nowicjusz
Entuzjasta cygar



Wiek: 41
Dołączył: 14 Gru 2006
Posty: 122
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 02 Sty, 2007   

O piękny topic! Moje zainteresowania to w kolejności chronologicznej:

- Fajka, od kiedy dostałem pierwszą od dziadka.
- Tabaka, kocham i kochać będe.
- Airsoft, świetna sprawa!
- Broń palna, aktualnie posiadam Rugera Mk2. A ulubionym rodzajem są strzelby gładko lufowe!
- Ostanio cygara, bardzo je sobie cenie, chociaż tabaka stoi wyżej.



OFF topic: Igorov jakie posiadasz repliki? :)
_________________
Chciałbym być moderatorem !! :)

Kocham dominikańskie cygara!
 
 
Igorov
Nowicjusz



Dołączył: 16 Gru 2006
Posty: 10
Skąd: USA/Wrocław
Wysłany: Śro 03 Sty, 2007   

maciejslu napisał/a:

Czym jest airsoft - nie wiem :(


W skrócie airsoft polega na symulowaniu wojny tzn. spotykamy się na wyznaczonym obszarze i strzelamy do siebie za pomocą replik broni palnej, realizując określone scenariusze. Naboje to oczywiscie kulki plastikowe.

Smokey napisał/a:

OFF topic: Igorov jakie posiadasz repliki? :)


Oczywiscie Rugera MK1 (jako broń boczną) i MP5 SD3 (broń główna) elektryk (większa zabawa :D )
  
 
 
Winston Churchill
Aficionado



Obecności na FOSCA: 10
Wiek: 45
Dołączył: 17 Gru 2006
Posty: 790
Skąd: Kraków
Wysłany: Śro 03 Sty, 2007   

1. Motocykl- klasyka, zloty itp (obecnie jestem bez maszynki, sprzedalem, ale kupie nowa) :lol:
2. Muzyka- blues, rock'n'roll i pochodne
3. Polityka- jestem liberalnym konserwatysta, i wiele innych dupereli
4. :groucho:
_________________
https://womai.pl/
 
  mój status
 
Michal
Ekspert Aficionado



Wiek: 42
Dołączył: 14 Gru 2006
Posty: 1247
Otrzymał 5 piw(a)
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro 03 Sty, 2007   

Muzyka! Ostatnio mam jeden wielki dylemat - czy wydawac kasę na płyty czy na cygara. Na szczescie udaje mi sie to pogodzić i kupuje troche tego i tamtego ;)

Poza tym nic co mógłbym nazwać hobby, no może jeszcze poza Xboxem, a sportem nie interesuje sie wcale :P
_________________
For a relaxing time, make it Suntory time...
 
 
 
Smokey
Nowicjusz
Entuzjasta cygar



Wiek: 41
Dołączył: 14 Gru 2006
Posty: 122
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro 03 Sty, 2007   

Ale czy Ruger od KJW nie ma oznaczenia Mk1? :)
_________________
Chciałbym być moderatorem !! :)

Kocham dominikańskie cygara!
 
 
RAMON
Początkujący Aficionado



Obecności na FOSCA: 1
Wiek: 51
Dołączył: 15 Gru 2006
Posty: 200
Skąd: Poznań
Wysłany: Śro 03 Sty, 2007   

Im dalej przesuwam kursorem ten topic tym bardziej sie do siebię śmieję że tak wiele jest wspólnych mianowników.
Ostatnio niestety wiele z moich hobby spadło na dalszy plan bo pojawił się maluch, ale w kolejności.
1. Fotografia od 10 lat choć od jakiegoś czasu łatwość cyfry nie sprawia juz takiej satysfakcji jak lustrzanka analogowa i zabawa w ciemni
2. Nurkowanie - piekny sport pozwalający na liźnięcie stanu nieważkości.
3. Narty - już sie nie mogę doczekać kiedy i czy wogóle w tym roku uda mi się założyć deski na nogi.
4. Rower - od wiosny do późnej jesieni najlepsza metoda na pozbycie się negatywnych emocji dnia ccodziennego.
5. Cygarka - ale to chyba po trochu każdy z nas.
6. No i prawie bym zapomniał - największa moja pasja ostatniego roku - WINO
  
 
 
Igorov
Nowicjusz



Dołączył: 16 Gru 2006
Posty: 10
Skąd: USA/Wrocław
Wysłany: Śro 03 Sty, 2007   

Smokey napisał/a:
Ale czy Ruger od KJW nie ma oznaczenia Mk1? :)

Ależ i owszem ma :D . Mała pomyłka z mojej strony.
 
 
Michal
Ekspert Aficionado



Wiek: 42
Dołączył: 14 Gru 2006
Posty: 1247
Otrzymał 5 piw(a)
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro 03 Sty, 2007   

RAMON napisał/a:
Ostatnio niestety wiele z moich hobby spadło na dalszy plan bo pojawił się maluch

Gratulacje! :cool:
_________________
For a relaxing time, make it Suntory time...
 
 
 
maciejslu
[Usunięty]

Wysłany: Śro 03 Sty, 2007   

RAMON napisał/a:
Ostatnio niestety wiele z moich hobby spadło na dalszy plan bo pojawił się maluch


I dopiero teraz mówisz???

GRATULACJE - chociaż mój pierwszy "maluch" już jest większy ode mnie, ale jeszcze wiem, jakie to fajne mieć dzieciaczka :lol:
 
 
RAMON
Początkujący Aficionado



Obecności na FOSCA: 1
Wiek: 51
Dołączył: 15 Gru 2006
Posty: 200
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 04 Sty, 2007   

Dziekuję Wam bardzo :D . Maluch rosnie jak wieloryb i rzeczywiście uśmiech bezzębnego "walenia" daje tyle radości że na razie zapominam o potrzebie doznań na stoku czy pod wodą.
 
 
nekroskop
Nowicjusz



Dołączył: 15 Sty 2007
Posty: 80
Skąd: Gniezno
Wysłany: Wto 16 Sty, 2007   

Dziecko to najwspanialsze co mogło się przytrafic mężczyżnie w życiu.
Hobby??
-Strong Man -Będę się w to bawił tak długo jak długo będzie mi sprawiało przyjemnosc i zdrowie pozwoli
-Motocykle-Suzuki Bandit
-Tabaka
-Cygara
-Muzyka metalowa +z kazdego gatunku po trochu ...no może prawie ,za wyjątkiem disco polo i HH.
-Książka
-Historia-szczególnie okres 2 Wojny Swiatowej
-Stare amerykańskie samochody
 
 
 
Markuz
Początkujący Aficionado
El Mariachi



Wiek: 40
Dołączył: 03 Sty 2007
Posty: 267
Skąd: Białystok
Wysłany: Wto 16 Sty, 2007   

no więc także dodam coś w tym temacie:)
1. fotografika- miałem tą przyjemność przechodzenia od pracy w ciemni do fotografii cyfrowej:)ostatnio hobby troszke zaniedbane ze względu na pisanie magisterki..ale...spoko, nie zapominam o nim na dobre:)
2. Muzyka..konkretniej gitara. Dziś zamówiłem mały wzmacniaczyk do gry w domu, ale jak będzie taka potrzeba to sąsiadom dam popalić:D do słuchania ostatnimi czasy alternatywny rock.
3. Sport-koszykówka. Obecnie już tylko dla utrzymania jako takiej kondycji, swojego czasu drużynowe v-ce mistrzostwo województwa:)
4. Marketing

pozdrawiam
m
_________________
"Jam jest częścią tej siły, która wiecznie zła pragnąc, wiecznie czyni dobro..."
 
  mój status
 
Smokey
Nowicjusz
Entuzjasta cygar



Wiek: 41
Dołączył: 14 Gru 2006
Posty: 122
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 16 Sty, 2007   

Nekroskop witaj widzę że też darzysz tabakę szczególnym uczuciem:)
_________________
Chciałbym być moderatorem !! :)

Kocham dominikańskie cygara!
 
 
nekroskop
Nowicjusz



Dołączył: 15 Sty 2007
Posty: 80
Skąd: Gniezno
Wysłany: Śro 17 Sty, 2007   

Smokey napisał/a:
Nekroskop witaj widzę że też darzysz tabakę szczególnym uczuciem:)

Mam do niej słabość... ;-)
ps:.. i wywal tą rurke bo nie zaznasz spokoju z mojej strony!!! :bejsbol: :grin:
 
 
 
Josephros
Doświadczony Aficionado
szara eminencja ;d



Obecności na FOSCA: 3
Wiek: 37
Dołączył: 17 Gru 2006
Posty: 917
Otrzymał 3 piw(a)
Skąd: Lublin
Wysłany: Śro 17 Sty, 2007   

nekroskop napisał/a:
Mam do niej słabość... ;-)
ps:.. i wywal tą rurke bo nie zaznasz spokoju z mojej strony!!! :bejsbol: :grin:


chyba pomylisłeś to ja wciągam przez rurke a nie Smokey (mamy podobne "zdjęcia")
_________________
Tempus fugit, aeternitas manet
 
  mój status
 
Michal
Ekspert Aficionado



Wiek: 42
Dołączył: 14 Gru 2006
Posty: 1247
Otrzymał 5 piw(a)
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro 17 Sty, 2007   

Josephros napisał/a:
(mamy podobne "zdjęcia")

yep, też mi się kiedyś pomieszaliście ;)
_________________
For a relaxing time, make it Suntory time...
 
 
Reklamator

Wysłany:    Reklama

 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów Przyklejony: Wczasy/wakacje Aficionados :)
El Comandante Full offtopic 46 Czw 10 Mar, 2016
bigindian
Brak nowych postów Zdjęcia Cigar Aficionados :)
El Comandante Full offtopic 40 Nie 15 Lip, 2007
dutch
Brak nowych postów Internetowe wydania Cigar Magazine oraz Cigar Snob
https://www.cigar-magazine.com / http://www.cigarsnobmagazine.com
dymek Trochę teorii... 4 Sob 12 Lut, 2011
Dziunio
Brak nowych postów ZWIERZĘTA AFICIONADOS
Pochwal się!
Winston Churchill Full offtopic 98 Czw 21 Mar, 2013
Borsuk
Brak nowych postów Gitary aficionados :)
czyli na czym plumkamy/brzdąkamy/łoimy itp:)
Markuz Full offtopic 22 Czw 13 Sie, 2009
Markuz

Strona ma charakter hobbystyczny i informacyjny. Przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia.

Palenie szkodzi zdrowiu!
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 21