Aby korzystać z zawartości forum należy się zarejestrować TUTAJ
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników! :-)
Rejestrując się na forum uzyskujesz m.in. rabaty na cygara u forumowych partnerów (sklepy cygarowe). Zapraszamy!

Cigar Aficionado
autologowanie:
Witaj na forum Cigar Aficionado! Aby uzyskać pełny dostęp zaloguj się lub zarejestruj.


Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: filmy, obejrzenia, warte

Filmy warte obejrzenia
Autor Wiadomość
MARCINzPŁOCKA
Nowicjusz
biały czarnuch


Wiek: 43
Dołączył: 17 Cze 2007
Posty: 75
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Płock
Wysłany: Wto 03 Cze, 2008   

Na totalne wyluzowanie proponuję film KELNERZY
stary ale jary, malo ambitny ale czy takie filmy tylko cieszą? ;-)
_________________
MACANUDO MADURO DIPLOMAT & HAYDE PARK NR1
 
 
 
sonieczkat
Nowicjusz



Wiek: 35
Dołączył: 03 Cze 2008
Posty: 7
Skąd: elbląg
Wysłany: Śro 04 Cze, 2008   

polecam "Aż poleje się krew" historia pierwszych wydobywców ropy naftowej w Ameryce. Świetne ;-)
_________________

 
 
 
dmmps
Nowicjusz


Wiek: 34
Dołączył: 16 Kwi 2008
Posty: 10
Skąd: ~Wawa
Wysłany: Śro 04 Cze, 2008   

sonieczkat napisał/a:
polecam "Aż poleje się krew" historia pierwszych wydobywców ropy naftowej w Ameryce. Świetne ;-)

a mi się średnio podobał. jak na 158min trochę za mało akcji przez co miejscami nudnawy :P
 
 
sonieczkat
Nowicjusz



Wiek: 35
Dołączył: 03 Cze 2008
Posty: 7
Skąd: elbląg
Wysłany: Śro 04 Cze, 2008   

w tym całym śmietnisku komerchy to na prawde miła odmiana. tak samo polecam "Zabójstwo Jesse'ego Jamesa przez tchórzliwego Roberta Forda". film długi ale ze smakiem, piękne obrazy. coś w stylu "Kroniki zapowiedzianej śmierci" Marqueza - do końca nadzieja ze może skończy się inaczej ;-)
_________________

 
 
 
Highlander71
Ekspert Aficionado
The Thirsty Traveler



Obecności na FOSCA: 9
Wiek: 52
Dołączył: 19 Cze 2007
Posty: 1387
Otrzymał 484 piw(a)
Skąd: Leszczyny, Polska
Wysłany: Pią 06 Cze, 2008   

"Impuls" - kolejny fakt zeby nie ufać napisom na opakowaniu :) a więc :


"[i]O FILMIE:
Claire Dennison (Willa Ford), piękna kobieta całkowicie oddana swojemu mężowi robi wszystko, by spełnić jego fantazje. Zaintrygowana odgrywaniem różnych postaci i zabawą kosztem innych, Claire, za zgodą męża, odnajduje mężczyznę mogącego urozmaicić ich pożycie. Traf chce, że jest on idealnym odzwierciedleniem współmałżonka. Chcąc zerwać znajomość, Claire odkrywa, że nieznajomy dopiero rozpoczął zagmatwaną emocjonalną rozgrywkę i ani mu się śni szybko ją zakończyć "
[/i]

Miało byc tak pięknie (thriller , 90 min) ale niestety 3/10 . Wiało nudą i to okropnie.

Nie polecam.
_________________
Pozdrawiam - Highlander71

 
 
sonieczkat
Nowicjusz



Wiek: 35
Dołączył: 03 Cze 2008
Posty: 7
Skąd: elbląg
Wysłany: Pią 06 Cze, 2008   

ja już nie raz się nacięłam w ten sposób. film się super zapowiada a okazuje sie knotem albo zakończenie jest denne. ostatnio jedyne filmy jakie mnie zadowalają to te których na początku nie chciałam oglądać :)
_________________

 
 
 
Highlander71
Ekspert Aficionado
The Thirsty Traveler



Obecności na FOSCA: 9
Wiek: 52
Dołączył: 19 Cze 2007
Posty: 1387
Otrzymał 484 piw(a)
Skąd: Leszczyny, Polska
Wysłany: Pią 06 Cze, 2008   

sonieczkat napisał/a:
ja już nie raz się nacięłam w ten sposób. film się super zapowiada a okazuje sie knotem albo zakończenie jest denne. ostatnio jedyne filmy jakie mnie zadowalają to te których na początku nie chciałam oglądać :)


Tak bywa najczęściej tylko trudno początek przetrzymać :)

Ja choć jestem nałogowym maniakiem filmowym to czasem pół filmu zastanawiam się czy nie nacisnac STOP i złapać za książkę.

Pozdrawiam

h71
_________________
Pozdrawiam - Highlander71

 
 
pepeel
[Usunięty]

Wysłany: Pią 06 Cze, 2008   

Ja wpadlem w trans i ogladam aktualnie wszystkie czesci J. Bonda :) Konkretnie jedna dziennie :P
 
 
sonieczkat
Nowicjusz



Wiek: 35
Dołączył: 03 Cze 2008
Posty: 7
Skąd: elbląg
Wysłany: Pią 06 Cze, 2008   

dziś po 23 na tvp 1 "porozmawiaj z nią" almodovara. polecam wszystkim.
_________________

 
 
 
Highlander71
Ekspert Aficionado
The Thirsty Traveler



Obecności na FOSCA: 9
Wiek: 52
Dołączył: 19 Cze 2007
Posty: 1387
Otrzymał 484 piw(a)
Skąd: Leszczyny, Polska
Wysłany: Sob 07 Cze, 2008   

"smaki miłości" - amerykański melodramat opowiadający o różnych aspektach miłości . Całość oceniłem na 5/10 choć nie jest to żadna rewelacja to jednak troszkę daje do myślenia. Można zobaczyć.

http://film.onet.pl/13564,,Smaki_miłości,film.html

"Butelki zwrotne" - czeska produkcja tematyka podobna jak wyżej z tym że główny bohater ma 65 lat a jeszcze chciałby ...

http://film.onet.pl/14497...rotne,film.html

I choc piszą że to komedia to dużo śmiechu nie było. 6/10 za to że czeskie :)
Znacznie bardziej podobał mi się niż "smaki miłości"
_________________
Pozdrawiam - Highlander71

 
 
Highlander71
Ekspert Aficionado
The Thirsty Traveler



Obecności na FOSCA: 9
Wiek: 52
Dołączył: 19 Cze 2007
Posty: 1387
Otrzymał 484 piw(a)
Skąd: Leszczyny, Polska
Wysłany: Sob 07 Cze, 2008   

Amerykanie przechodzą samych siebie:

"Spisek w New Hope" - Val Kilmer w roli głównej i to tyle...

http://film.onet.pl/16951..._Hope,film.html

Amerykański sen o Dzikim Zachodzie, korporacja militarna, dyktatura złych ludzi w miasteczku, żołnierz (RAMBO 1) konfilt z prawem itp...

Ło matko chyba wyczerpali juz wszystkie tematy filmowe.

3/10 za Vala który śladem swoich kolegów z filmów akcji poddał się trudnym prawom rynku i zeżarła go totalna komercja.

Człowiek który wystąpił w takich filmach jak: "7 lat w Tybecie" , "Gorączka", "Święty" i choćby "Batman" teraz grywa w filmach które nudzą.

jednak jak to mawia się "nikt nie jest doskonały"

Mam jednak nadzieję że jak trochę schudnie (bo strasznie się zapasł) to znów nakręci film z 90 minutową akcją i tego mu życzę.

Filmu nie polecam.

Pozdrawiam

H71
_________________
Pozdrawiam - Highlander71

 
 
Josephros
Doświadczony Aficionado
szara eminencja ;d



Obecności na FOSCA: 3
Wiek: 37
Dołączył: 17 Gru 2006
Posty: 917
Otrzymał 3 piw(a)
Skąd: Lublin
Wysłany: Sob 07 Cze, 2008   

Zapomniałeś do filmografi Kilmera dodać Top Gun ;) któy woczoraj leciał na tvp1 z tego co widziałem :)
_________________
Tempus fugit, aeternitas manet
 
  mój status
 
Highlander71
Ekspert Aficionado
The Thirsty Traveler



Obecności na FOSCA: 9
Wiek: 52
Dołączył: 19 Cze 2007
Posty: 1387
Otrzymał 484 piw(a)
Skąd: Leszczyny, Polska
Wysłany: Sob 07 Cze, 2008   

Josephros napisał/a:
Zapomniałeś do filmografi Kilmera dodać Top Gun ;) któy woczoraj leciał na tvp1 z tego co widziałem :)


Pewnie tak, masz absolutna racje lecz wtedy był młody , nieznany i grał drugoplanową rolę a ja wymieniałem tylko pierwsze. Tak czy owak aktor jest dobry.
Nie wiem czy widziałeś "Duch i Mrok" ja nie to zobacz.

H71
_________________
Pozdrawiam - Highlander71

 
 
Highlander71
Ekspert Aficionado
The Thirsty Traveler



Obecności na FOSCA: 9
Wiek: 52
Dołączył: 19 Cze 2007
Posty: 1387
Otrzymał 484 piw(a)
Skąd: Leszczyny, Polska
Wysłany: Sob 07 Cze, 2008   

"Grizzly park" -horror :) - 1/10 z fantastycznym końcem - wręcz nie spadłem z fotela ze smiechu :)

"O FILMIE:
Grupa młodych ludzi walczy o życie ze zbiegłym psychopatycznym mordercą oraz z nieposkromionymi siłami natury. Grupa trudnej młodzieży w ramach resocjalizacji trafia do odludnej puszczy, gdzie pod okiem strażnika ma wykonywać prace społeczne. Wkrótce okazuje się, że w tej okolicy ukrywa się zbiegły seryjny morderca, który tylko czeka na nowe ofiary. Jednak to nie on jest najbardziej krwiożerczą bestią w puszczy. Rozpoczyna się krwawe polowanie.
"

Więc opis nie ma nic wspólnego z filmem. Patrząc na takie obrazy człowiek zastanawia się ile dzieci głoduje na świecie.

Nie polecam - stanowczo nie polecam ewentualnie ostatnie 10 minut żeby załapać pointę.

Pozdrawiam H71

cdn.
_________________
Pozdrawiam - Highlander71

 
 
Highlander71
Ekspert Aficionado
The Thirsty Traveler



Obecności na FOSCA: 9
Wiek: 52
Dołączył: 19 Cze 2007
Posty: 1387
Otrzymał 484 piw(a)
Skąd: Leszczyny, Polska
Wysłany: Pią 13 Cze, 2008   

"OSIEM" (Crazy Eights) - horror , opuszczony budynek szpitala, mroczna tajemnica z dzieciństwa, grupka ludzi z koszmarami itp. Zapowiadało się nawet, nawet. Elementy fantastyczne ale niestety 4/10 - 75 minut odeszło w cień. Porównując do dzisiejszego meczu to właściwie nie ma porównania. Ten mecz to był horror w skali 10/10
Filmu jednak nie polecam.

http://film.onet.pl/14488,,Osiem,film.html
_________________
Pozdrawiam - Highlander71

 
 
Highlander71
Ekspert Aficionado
The Thirsty Traveler



Obecności na FOSCA: 9
Wiek: 52
Dołączył: 19 Cze 2007
Posty: 1387
Otrzymał 484 piw(a)
Skąd: Leszczyny, Polska
Wysłany: Pią 13 Cze, 2008   

Wieszok89 napisał/a:
Sweeney Todd - kolejne dzieło mojego ulubionego rezysera - Tima Burtona. Mroczny musical(!!!) o golibrodzie - mściwym mordercy i kucharce z "pomysłem". Film mroczny, czasami śmieszny, groteskowy, po prostu Burtonowski.
Z całego serca polecam.
10/10


Po wczorajszym meczu mam mdłości na jezyk angielski ale wytrzymałem 110 minut ze Sweenym. Może nie znam sie za bardzo i musicale to jakos nie bardzo mi podchodzą ale :
- temat zerżniety z "Delicatessen" no może nie do końca ale ten watek z "kucharka z pomysłem" ,
- dołożona mierna oprawa muzyczna przez Helke Bonhan -Carter , Janka Deppa i Alka Rickmana - POWALA nawet o 4 nad ranem
- mroczne klimaty wygenerowane komputerowo

Może sie czepiam bo mnie wku...rzył jakis Hogward Łep (sędzia , policjant) ale film dla mnie dno.

2/10 za chęci nakrecenia takiego musicalu dla Tima Burtona miast dać na głodne dzieci w Albani.

Oczywiście jestem jeszcze naładowany emocjami meczu ale zdanie moje się nie zmieni.

Kto chce zobaczy ale ja już drugi raz nie dał bym się namówić na musical ( po angielsku w dodatku )

Pozdrawiam

H71


ps. do końca wierny!!!

POLSKA!!!
Artur Boruc!!! Artur!!!
Artur Boruc!!! Artur!!!
_________________
Pozdrawiam - Highlander71

 
 
athena76
Nowicjusz
athena76



Wiek: 47
Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 25
Skąd: Lublin
Wysłany: Sob 14 Cze, 2008   

SKY KAPITAN I ŚWIAT JUTRA 6/10, film zrobiony na blue boxie, świetna technika, obsada, ciekawa fabuła i zwroty akcji. Świetna rola Jude'a Law i rewelacyjna charakterystyka Angeliny Jolie. Gwyneth Paltrow jakoś mi nie podpasiła w tej roli, ale filmu nie zepsuła. Świetny film dla małolatów, no i ich rodziców, tak na leniwe popołudnie.

pzdr
_________________
Ἀθήνη
 
 
 
Highlander71
Ekspert Aficionado
The Thirsty Traveler



Obecności na FOSCA: 9
Wiek: 52
Dołączył: 19 Cze 2007
Posty: 1387
Otrzymał 484 piw(a)
Skąd: Leszczyny, Polska
Wysłany: Śro 18 Cze, 2008   

"Gdzie jesteś Amando" - dramat kryminalny 6/10 - granie na ludzkich uczuciach i zachowaniach gdy chodzi o porywanie dzieci. Żałośni są dorosli ludzie ... żałośni...
Było by lepiej gdyby ludzie nigdy nie dorastali...

http://film.onet.pl/13970...mando,film.html
_________________
Pozdrawiam - Highlander71

 
 
Highlander71
Ekspert Aficionado
The Thirsty Traveler



Obecności na FOSCA: 9
Wiek: 52
Dołączył: 19 Cze 2007
Posty: 1387
Otrzymał 484 piw(a)
Skąd: Leszczyny, Polska
Wysłany: Czw 19 Cze, 2008   

Wieszok89 napisał/a:
Sierociniec - 9/10 - pierwszy film po którym wracając w nocy szybciej biło mi serce, trzyma w napięciu. Del Toro jest pierwszym reżyserem który mnie oficjalnie wystraszył! :D Gratulacje i serdecznie film polecam!


Jak juz pisał Wieszok89 film godny polecenia trzyma w napięciu , klimatem przypomina trochę film "Zemsta po latach" lub "Inni"
Niski budżet, "0" efektów FX a napecie jak w "Blair..." Są "chwile" jak na dreszczowiec.
Hiszpańska produkcja ma tez swój urok.

Jak na taka tematyke mocne 8/10 - z krzesła nie spadłem bo i na dworze jasno ale wieczorem oglądało by się to dużo lepiej. Pewnie wtedy ocena była by wieksza.

Pozdrawiam h71
_________________
Pozdrawiam - Highlander71

 
 
Wieszok89
Nowicjusz
Wypalonych cygar: 35



Wiek: 34
Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 32
Skąd: Wrocław
Wysłany: Nie 22 Cze, 2008   

Dziś coś na odwrót, sprzecznie z nazwą tematu, czyli mam zamiar wspomnieć o:
Zdarzenie - Pierwszy film na którym po prostu miałem ochotę wyjść z kina... obrady sejmu bardziej trzymają w napięciu... Takiego gniotu dawno nie widziałem, a nie mam zbytnio wygórowanych wymagań od filmów.
Odradzam, a szkoda, bo na tym motywie można napisać całkiem dobrą fabułę a reżyser ma całkiem dobre filmy w dorobku (m.in 6 zmysł i znaki) -3/10
 
 
Reklamator

Wysłany:    Reklama

 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów Filmy w których występuje cygaro ;)
erystr Muzyka / Film 148 Śro 18 Lis, 2015
AntZ
Brak nowych postów Kino Ambitne całe filmy legalnie za darmo
chudysid Full offtopic 1 Pią 23 Sty, 2015
blaugrana

Strona ma charakter hobbystyczny i informacyjny. Przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia.

Palenie szkodzi zdrowiu!
Strona wygenerowana w 0,11 sekundy. Zapytań do SQL: 21