Aby korzystać z zawartości forum należy się zarejestrować TUTAJ
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników! :-)
Rejestrując się na forum uzyskujesz m.in. rabaty na cygara u forumowych partnerów (sklepy cygarowe). Zapraszamy!

Cigar Aficionado
autologowanie:
Witaj na forum Cigar Aficionado! Aby uzyskać pełny dostęp zaloguj się lub zarejestruj.

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: wow

Zamknięty przez: El Comandante
Czw 22 Paź, 2009
Wow
Autor Wiadomość
smfs
Początkujący Aficionado

Wysłany: Czw 22 Paź, 2009   Wow

Nie miałem pojecia, w którym dziale powinno się to znaleźć. W związku, że nie ma to nic wspólnego z cygarami raczej tutaj. Mógłbym wam tego oszczędzić, ale z drugiej strony jak mawiał były szef CBA: "Polacy powinni znać prawdę. Sami wyciągną wnioski"

Kilka dni temu zarejestrowałem się na konkurencyjnym forum ********. Z racji, że tamtejsi admini nie dali mi możliwości wypowiedzenia się w wątku przedstaw się. Zrobię to tutaj.

Dlaczego zarejestrowałem się na wasze forum otóż z prozaicznej i być może dla was zupełnie niezrozumiałej przyczyny. LUBIĘ PALIĆ CYGARA. Myślałem że od tak szacownego towarzystwa dowiem się czegoś nowego na ich temat, od zawsze bowiem wyznawałem że z doświadczeń innych można się sporo nauczyć. Mogłem wprawdzie przeglądać wasze forum bez rejestracji, niestety jak większość mężczyzn jestem wzrokowcem, a gdy ktoś decyduję się na zdjęcia w recenzjach, dlaczego miałbym ich nie oglądać skoro ktoś pofatygował się żeby je wkleić. Prawdopodobnie nie brałbym aktywnego udziału w życiu forum, nie robie tego również tutaj, ale mielibyście kolejną osobę która słuchałaby waszego zdania na temat cygar i być sama od czasu do czasu dorzuciła swoje trzy grosze.

Nie brałem aktywnego udziału w żadnych dyskusjach dotyczących konfliktu, który jak widać jest faktem. Jestem związany z forum, z którego mam nadzieję za nic nikt mnie wyrzuci, od pół roku. Osobiście nie miałem okazji spotkać żadnego z was i szczerze mówiąc po tym jak zostałem potraktowany widać niczego nie straciłem. Żałuje, że zapomnieliście o co chodzi w forum cygarowym, chociaż... pewnie nie warto, nie zniżę się do waszego poziomu i poprzestanę jedynie na słowach że moim skromnym dobrze zrobiliście nie używając słowa cygaro w nazwie forum. Bawcie się dobrze.

Arkadiusz
Aficionado

Obecności na FOSCA: 10
Otrzymał 229 piw(a)
Wysłany: Czw 22 Paź, 2009   

Witaj w klubie wyrzuconych z tamtego forum :mrgreen:
Jest jeszcze z nami Sergiej. A może i ktoś jeszcze się znajdzie ;-)

Ja wyleciałem, bo nic nie pisałem, a poza tym sprzeciwiłem się o wielkiem
Jackowi. To samo było z Sergiuszem. Mnie banował kilkukrotnie na jakiś czas.
Pięknego dnia wyrzucił mnie jednak na dobre. Stało się to zaraz po zbanowaniu
na jakiś czas Bruna na naszym forum.

Ale ty widzę cwaniaczyłeś na ich forum :palacz:
Bardzo inteligentnie przedstawiono Ci powód dla którego zostałeś usunięty.

Gratuluję tamtym.

smfs
Początkujący Aficionado

Definiując: Nie odzywa się widocznie cwaniak.

Nie dałem 30 to dostałem pstryczka w nos.

człekoupiór
Początkujący Aficionado
siesta

Otrzymał 18 piw(a)

totalny bezsens... ale widać niektórzy nie rozumieją co oznacza idea forum..

Sergiej
Ekspert Aficionado

Obecności na FOSCA: 12
Otrzymał 99 piw(a)

heh, przynajmniej z tego, co widzę, nie dostałeś bana na IP jak ja :P Szkoda, bo na tamtym forum naprawdę jest kilka osób bardzo sympatycznych i wartych poznania, z którymi dyskusja potrafi być przyjemna. Niestety administrator Jacek U. do nich nie należy.

http://www.zmiloscidohavan.pl/

Arkadiusz
Aficionado

Obecności na FOSCA: 10
Otrzymał 229 piw(a)

Najlepsze jest to że ichni regulamin nie zakładał możliwości usunięcia konta przez
brak aktywności forumowej w postaci nie pisania postów. Natomiast jeśli wchodziłeś na forum to i tak przecież twoje konto było aktywne, więc tym bardziej nie powinni cię wyrzucać. Chyba że teraz na szybko coś zmienili ;-)

A jeśli cwaniaczyłeś to jestem ciekaw w jaki sposób skoro nie byłeś tam aktywny :mrgreen:
Może za często czytałeś, a to już na pewno knucie i działanie na rzecz zniszczenia forum od środka.

U nas nikt Ci za coś takiego nic nie zrobi. Czytaj więc pal, i pisz szczególnie jak masz coś ciekawego do powiedzenia, bądź masz pytania.

Z chęcią odpowiemy

RafalW
Nowicjusz
www.winohobby.biz

Otrzymał 9 piw(a)

:electrocution:

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi