Aby korzystać z zawartości forum należy się zarejestrować TUTAJ
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników! :-)
Rejestrując się na forum uzyskujesz m.in. rabaty na cygara u forumowych partnerów (sklepy cygarowe). Zapraszamy!

Cigar Aficionado
autologowanie:
Witaj na forum Cigar Aficionado! Aby uzyskać pełny dostęp zaloguj się lub zarejestruj.

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: znizki

Zniżki
Autor Wiadomość
oZz
Początkujący Aficionado

Wysłany: Czw 23 Paź, 2008   Zniżki

Witam,
Rejestrując się na forum zauważyłem, że jest co nieco powiedziane o zniżkach, jednak teraz trochę zapomniałem co i jak. Teraz powoli szykuję się do zakupów przez internet, jakie mamy zniżki, gdzie, od jakiej kwoty, gdzie się o nie przypominać itd? Będę bardzo wdzięczny za pomoc, jakoś nie mogę tego znaleźć na forum.

Pozdrawiam!

korea83
Ekspert Aficionado

Zaproszone osoby: 1
Obecności na FOSCA: 8
Otrzymał 186 piw(a)
Wysłany: Czw 23 Paź, 2008   

O ile wiem to tylko cigarro.pl oferuje mozliwosc uzyskania 5% (chyba) znizki poprzez zwyczaje posiadanie u nich konta. Po otwarciu konta i zalogowaniu sie beda widoczne ceny juz po rabacie(!). O znizkach w innych sklepach nic mi nie wiadomo ;)

mój status

Jarema
Nowicjusz

Obecności na FOSCA: 2
Wysłany: Czw 23 Paź, 2008   Re: Zniżki

oZz napisał/a:
Witam,
Rejestrując się na forum zauważyłem, że jest co nieco powiedziane o zniżkach, jednak teraz trochę zapomniałem co i jak.

Podaję za warunkami rejestracji:

Kazdy nowy użytkownik forum CigarAficionado.com.pl otrzymuje 15% rabat przy DWÓCH pierwszych zamówieniach cygarowych(rabat obejmuje TYLKO cygara) u naszego forumowego partnera, firmy AKAN www.e-trafika.pl(pod warunkiem, że wczesniej nie robił zakupów w tym sklepie).
(przykładowo: składajac zamówienie na cygara za 300 zł, otrzymujesz gratis 45 zł do wydania na cygara. BARDZO WAŻNE: Aby otrzymać gratisowe cygara, w uwagach zamówienia musi być podany forumowy NICK i lista gratisowych cygar. Jeżeli zostanie podany sam nick, to gratisowe cygara zostanš wybrane losowo).

Odpowiedz do tematu