Aby korzystać z zawartości forum należy się zarejestrować TUTAJ
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników! :-)
Rejestrując się na forum uzyskujesz m.in. rabaty na cygara u forumowych partnerów (sklepy cygarowe). Zapraszamy!

Cigar Aficionado
autologowanie:
Witaj na forum Cigar Aficionado! Aby uzyskać pełny dostęp zaloguj się lub zarejestruj.

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: Brak tagów.

n
Autor Wiadomość
Michal
Ekspert Aficionado

Otrzymał 5 piw(a)
Wysłany: Pią 05 Paź, 2007   n

Ma ktoś? Miał ktoś? Zastanawiam się nad jakąś kablówkę, ale u mnie nie ma jeszcze kabla i pewnie w najbliższym czasie nie będzie. Jedyną alternatywą jest właśnie n'ka. Cenowo wychodzi całkiem korzystnie, bo po opłatach aktywacyjnych już za 48zł można cieszyć się niezłym pakietem programów.

Hm?

Vincent
Aficionado

Wysłany: Pią 05 Paź, 2007   

Hmmm...
N-ka oki, zajebista jakość itp. Dla mnie jednak ma jedna wadę, kablówka leci na kilka tv i oglądasz program który chcesz. N i Cyfra na zasadzie satelity jeden sygnał i odbiorników ile chcesz.... chyba, ze kilka tunerów.... :cigar:

Highlander71
Ekspert Aficionado
The Thirsty Traveler

Obecności na FOSCA: 9
Otrzymał 92 piw(a)
Wysłany: Sob 06 Paź, 2007   

N ma moja siostrzenica , kupiła sobie TV LCD Sony i N dostała na pół roku bez oplat. Teraz po upływie tego czasu zostawili sobie jakieś dwa pakiety bo chyba tyle trzeba wybrać. Wrazenia: kanał NSPORT HD - sama przyjemność oglądania meczów i nie ważne kto z kim gra, MCM (bodajże tak ten kanał się nazywa) czyli filmowy kanał ... no już tak nie powala ale ok i Discovery HD - super tylko strasznie dużo powtórek To tyle z zakresu HD reszta ok pod warunkiem że masz więcej pakietów. Dżwięk dobry , wyście na dekoder AC3.

Ja osobiście tez miałem ten problem TVSAT czy kablówka no i zwyciężyła TVSAT. Mam Polsat i sobię chwalę. W kablówce jest duży plus , ślesz sygnały do wielu TV czego nie możesz zrobić z TVSAT za to dżwięk i obraz w TVSAT są o klasę lepsze i to miało decydujące znaczenie.
Służe wszelkimi informacjami , jak coś będzie Cie interesowało pisz. Pozdrawiam i życze udanego weekendu.

lukasz
Nowicjusz
Avo Uvezian

Wysłany: Nie 07 Paź, 2007   

Wiem z nieoficjalnych ale pewnych źródeł że Cyfrowy Polsat ma wprowadzić od nowego roku dekoder jakości HD.

Michal
Ekspert Aficionado

Otrzymał 5 piw(a)
Wysłany: Pon 08 Paź, 2007   

No właśnie, najbardziej martwi mnie to podłączenie do 1 telewizora. Właśnie dzisiaj rano zorientowałem się że przecież tak właśnie działa satelita.
Jeszcze nie dzwoniłem do nich w tej sprawie, ale dopytam, może jest jakaś opcja.

battalion
Nowicjusz
niewyspany

Otrzymał 1 piw(a)

konsekwencją mozliwosci podlaczenia tylko do 1 tv jest tez to, ze nie mozna sobie ogladać filmu na jedynce i jednoczesnie nagrywac superhitu na polsacie,
ale kto teraz nagrywa filmy, chyba tylko dokumenty z discovery
  mój status

proforma
[Usunięty]

przy sygnale cyfrowym możesz podłączcyć dwa telewizory ale na obu będziesz miał ten sam sygnał a chyba nie o to ci chiodzi... jedyną opcją są dwa dekodery... tu na szczęście można podzielić pakiety, ale jest to trochę drożej - ale jest to zdaje się jedyna opcja

ibm.pc
Nowicjusz

można jeszcze kupić dekoder ze splitterem, nie wiem jak do n-tv ale do cyfry plus jest i działa nawet znośnie.

edit: Proforma mnie ubiegł ;)

Odpowiedz do tematu